5 rád pre čistú myseľ a žiadny stres | PRIMULUS

5 rád pre čistú myseľ a žiadny stres

Tisíckrát omieľané pozitívne myslenie je opäť na scéne.

Nech robíte, čo robíte, pokojná a spokojná myseľ je pol zdravia. Ako toho docieliť si prečítajte v nasledujúcich riadkoch.

Ďalších 5 rád ako očistiť myseľ zaručene zaberie.

Nestresujte sa

Dobrá rada nad zlato. Ale ako toho v dnešnej dobe docieliť?

Určitá miera stresu a prospešného adrenalínu k životu patrí. Nadmerný stres ale pusťte z hlavy. Na poslednú métu konca života dorazíme všetci. Takže pokiaľ nestíhate, spomaľte. Nemusíme tam byť až príliš skoro. Hľadajte podnety, ale nevyčerpávajte sa. Hlavný je odpočinok a čas na odreagovanie. Teda riaďte sa heslom: „Keď nejde o život, nejde o nič.“

Pravidelne sa milujte

Pokiaľ momentálne nemáte s kým, je najvyšší čas vyraziť hľadať. Sex zlepšuje náladu a Vášmu zdraviu prospieva. Štúdie jasne preukázali, že ľudia stredného veku, milujúci sa častejšie, majú zdravotnú kondíciu omnoho lepšiu než tí, čo povesili milostný život na klinec.

A málo platné, sila dotyku a objatia je jednoducho nenahraditeľná. Takže sa hrajte. Zapojte masáže a fantáziu. Tej sa našťastie medze nekladú.

Smejte sa

Nažeňte dobrú náladu do Vášho života. Vedecké štúdie opäť preukazujú, že napríklad sledovanie vtipných videí má na náš imunitný systém obrovský vplyv. Pokiaľ sa smejete, naše srdce pookreje a náš imunitný systém je omnoho výkonnejší.

Takže komédie, stretnutia s kamarátmi a priateľmi, hry a všetko, čo Vám pomôže vyčariť úsmev na tvári. Ono bezduché trepanie hlúpostí, pri ktorom sa v kruhu priateľov váľate smiechom, má neskutočnú hodnotu.

Zostaňte hravý a pokojne detinský.

Aj keď vám to ženské pokolenie vyčíta, je to nakoniec to, čo vám obrovsky závidí a veľmi by to chcelo vedieť.

Cvičte a športujte

V zdravom tele, zdravý duch. Pravidelný pohyb je alfou a omegou vedúcou k posilneniu imunitného systému a zlepšeniu celkového zdravotného stavu. Takže návšteva posilňovne, futbal, či bojové umenie, všetko, pri čom zapájate svoje svaly a potíte toxíny z tela von, neskutočne zvyšuje Vašu odolnosť.

Ženy majú síce radi navoňaných elegánov v obleku, ale musí sa pod ním rysovať pevné telo. Vyplavte adrenalín a hormóny šťastia, uvoľnite stres, vyčistite hlavu a vyrysujte svaly. Potom si dajte studenú sprchu v rámci otužovania a zaslúžený relax.

Spánok lieči

Pokiaľ spíte veľmi málo, Vaše telo stráda a nemá dosť času zregenerovať svoje sily a potom i bojovať proti nežiadúcim vplyvom. Máte problém s usínaním? Tak sa vráťte o pár krokov nahor. Na scéne je sex a šport.

Po oboch zaspíte ako drevo. V duchu spánkovej hygieny je taktiež nutná absolútna tma bez akýchkoľvek kontroliek stand-by režimu. Je vedecky dokázané, že bunka si odpočinie iba v tme a svetelný smog škodí.

Vyvetraná chladnejšia miestnosť a veľmi dobrá posteľ s kvalitným roštom a zdravotným matracom. K tomu dostatočný počet hodín spánku.

Tento článok je napísaná exxterným autorom.

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

viac o nás