PRIMULUS
Chlap

Chlapom nad 35 rokov klesá hladina mužského hormónu až o 1% ročne?

Existuje ale riešenie. Vďaka správnej kombinácii vitamínov a minerálov je každý chlap schopný udržať svoju hladinu testosterónu aj v pokročilom veku. Dajte zbohom únave a nízkemu libidu a nakopnite svoj hormonálny systém ako za mlada.

Multivitamín moderného muža

Všetky dôležité vitamíny a minerály pre muža v jednej krabičke

Lepší spánok

Vďaka obsahu prírodného horčíka získaného z morskej vody podporuje správnu nervovú aj svalovú činnosť a zaisťuje kvalitný spánok, ktorý je pre tvorbu testosterónu zásadný.

Zvýšenie libida

Štúdiami overenej bylinky ako kotvičník zemný (tribulus terrestris) a senovka grécka podporuje PRIMULUS zdravé libido, plodnosť a chuť na sex.

Viac energie a vitality

Vďaka kombinácii prírodných životabudičov a vitamínov vám PRIMULUS pomáha znížiť únavu a vyčerpanie.

Udržanie hladiny testosterónu

Vysoký obsah zinku s kombináciou ďalších overených látok pomáha udržať optimálnu hladinu testosterónu.

Zlepšenie imunity

Zloženie produktu prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Buďte zdravý a plný života.

Stačia 2 tablety denne

Jednoduché dávkovanie iba 2 tablety denne. Obe večer, alebo jedna ráno a druhá večer. Najlepšie s jedlom.

Lepšie
sústredenie

Zlepšíme vám duševnú a kognitívnu činnosť.
Budete sa lepšie sústrediť, rýchlejšie
myslieť a celkovo sa cítiť mentálne lepšie.

Viac sily a svalovej hmoty

Extrakty z bylín v produkte PRIMULUSpomáhajú udržiavať telový a svalový tonus a podporujú normálne činnosti kardio-vaskulárneho systému.

Zloženie

Jednotlivé složky byly vybrány pro jejich vliv na hladinu testosteronu v těle, vliv na podporu energie, vitality a podporu imunity mužů.

Zinok

Obsah v dennej dávke: 15,4 mg – čo zodpovedá 156,3 % referenčnej hodnote príjmu
Zinok

Zinok patrí k minerálnym prvkom, ktorých je v našom tele relatívne malé množstvo, ale o to väčší význam majú. Zinok prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi a to je to, prečo je pre mužov taký dôležitý. Ďalej zinok prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii.

Selén

Obsah v dennej dávke: 5,5 μg selénu vo forme seleničitanu sodného
Selén

Selén funguje v ľudskom tele ako antioxidant a zohráva dôležitú úlohu v boji proti voľným radikálom. Selén prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, k normálnej činnosti štítnej žľazy ak ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.

Senovka grécka

Obsah v dennej dávke: 350,6 mg extraktu zo semien
Senovka grécka

Obsahuje veľké množstvo hodnotných bielkovín, olejov, ale aj menšie množstvo alkaloidu trigonelínu, cholínu a triterpénovej steroidnej saponíny. Fenugreek podporuje imunitný systém a pôsobí ako antioxidant.

Kotvičník zemný

Obsah v dennej dávke: 300 mg extraktu s obsahom 60 % steroidných saponínov
Kotvičník zemný

Kotvičník zemný alebo tiež Tribulus Terrestris obsahuje veľké množstvo steroidných saponínov, rastlinných sterolov (fytosterolov), flavonoidov a alkaloidov. Kotvičník ovplyvňuje pohlavné orgány a hormonálnu aktivitu.

Presné zloženie
Zinok 15,4 mg
Hořčík 245 mg
Selén 5,5 μg
Vitamín D3 50 μg (2000 UI)
Vitamín B6 2 mg
Vitamín C 100 mg
Biotín 60 μg
Pískavice řecké seno – Fenugreek 350,6 mg
Kotvičník zemný – Tribulus Terrestris 300 mg
Extrakt z čierneho korenia 10 mg

Obsah v dennej dávke. Denná dávka sú dve tabletky.

7458x hodnotenie
5

Ohlasy zákazníkov

95  %
zákazníkov uviedlo, že sú s produktom PRIMULUS spokojní
4,7 z 5
priemerné hodnotenie
od 8472 zákazníkov
5
7458x
4
215x
3
523x
2
144x
1
132x
* data z prosince 2021

Neveril som, ale funguje to.

Funguje to, neveril som, ale presvedčil sa. Páni odporúčam.

Jozef
Jozef – 50 rokov
5

Vďaka PRIMULUS-u sa zlepšila moja imunita a cez deň nezaspávam.

Býval som často unavený a každý prievan som odmaródil. Vďaka PRIMULUS-u sa zlepšila moja imunita, cez deň nezaspávam a napr. Aj po ťažkej fyzickej práci sa ráno zobudím plný sily.

Daniel
Daniel – 30 rokov
5

Cítim sa perfektne.

Zaujímam sa o aktívny životný štýl a viem, že dnešná strava je chudobná na vitamíny. Dôležité je pre mňa doplňovať látky ako vitamín D, horčík a kotvičník zemný. Na odporúčanie už 5 mesiacov užívam PRIMULUS, ktorý všetko obsahuje. Cítim sa perfektne a pri svižných výšľapoch do kopcov mám oveľa väčšiu výdrž.

Jindřich
Jindřich – 30 rokov
5

Neveril som, ale 2 mesiace užívania mi zmenil názor.

Produktu som veľmi neveril, ale 2 mesiace užívania mi zmenil názor. V 68 rokoch som začal opäť jazdiť na bicykli. Predtým som sa musel k nejakému cyklo-výletu nechať dosť prehovárať a teraz ja prehováram ostatných J. PRIMULUS ma celkom nabudil, som taký živší a vzhľadom k tomu sa mi bez veľkých problémov podarilo zhodiť aj nejaké to kilo.

Antonín
Antonín – 68 rokov
5

Cítim sa lepšie, som aktívnejší, mám väčšiu chuť do života.

PRIMULUS už beriem niekoľko mesiacov a som presvedčený, že mi pomáha. Cítim sa lepšie, som aktívnejší, mám väčšiu chuť do života a lepšie zvládam stres.  PRIMULUS mi pomáha aj pri športovom výkone (3x týždenne posilňovňa, 2x týždenne kardio). Cítim sa proste skvelo a PRIMULUS môžem len vrelo odporučiť. Tiež chválim pre zákazníkov prístup Tímu PRIMULUS. Len tak ďalej!

Marcel
Marcel – 30 rokov
5

Je to bomba. Vrelo odporúčam.

Je to naozaj bomba. Vrelo odporúčam, mám sily za troch.

Jarda
Jarda – 52 rokov
5

Jeden z najsilnejších testosterón-boosterov.

PRIMULUS mi pomáha pobiť sa s únavou po pretekoch alebo ťažkom tréningu. Podľa môjho názoru je to jeden z najsilnejších testosterón-boosterov na českom trhu. Môžem len odporučiť!

David
David – 22 rokov
5

Výsledky sa dostavujú. Odporúčam všetkým.

Neviem, či to je vekom, alebo tým, že stále pracujem, skrátka, prestalo sa dariť. Tak som skúsil doplniť testosterón PRIMULUS-om. Zobem mesiac odporúčanú dávku a ... výsledky sa dostavujú !!! Odporúčam všetkým, ktorým ide práca lepšie ako sex.

Jeroným
Jeroným – 65 rokov
5

PRIMULUS je BOMBA!

PRIMULUS je BOMBA! Mám stresové zamestnanie, hypotéku, dve deti, náruživú manželku a tento produkt mi veľa pomáha. Bez vlastnej snahy to samozrejme nikdy nepôjde, ale s PRIMULUS-om to zvládam oveľa lepšie :).

Jirka
Jirka – 42 rokov
5

Cítim viac energie a som menej náladový.

V mladosti som na "vitamíny" moc nebol, ale PRIMULUS ma presvedčil, že je dôležité sa v pokročilejšom veku o svoje zdravie viac zaujímať. Cítim viac energie a som menej náladový. PRIMULUS beriem už 3 mesiace a určite budem pokračovať.

 

Miroslav
Miroslav – 52 rokov
5

Cítim sa ďaleko menej unavený, aktívnejší, sebavedomejší.

Po 5-tich mesiacoch užívania produktu PRIMULUS som presvedčený, že som konečne našiel komplexný výrobok, s ktorým som úplne spokojný a nemienim ho meniť. Celkovo sa cítim ďaleko menej unavený, aktívnejší, sebavedomejší, dosahujem oveľa lepších tréningových výsledkov a v neposlednom rade sa mi zvýšilo libido.

Ladislav
Ladislav – 34 rokov
5

Super doplnok.

Cítim sa oveľa lepšie, super doplnok.

Liborek
Liborek – 40 rokov
5

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

viac o nás

Detailní informace

Zloženie — TriZinc Citrate, Vitamín D3, Marine Magnesium TG, Premix Selén, Trigonella foenum graecum (Fenugreek), Tribulus terrestris 60%, Vitamín B6, Vitamín C, Extrakt z čierneho korenia, Biotín, Sorbitol, Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý.

Hmotnosť balenia — 78 g, jedna tableta = 1 290 mg

Doporučená denná dávka –– 2 tablety zapiť vodou alebo iným vhodným nápojom.

Upozornenie — Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Výrobok nenahradzuje pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Nie je vhodné pre deti. Nepoužívajte tento výrobok, pokiaľ trpíte alergiou na ktorúkoľvek jeho zložku. Výrobok nie je vhodný, ak zároveň užívate prípravky proti zrážanlivosti krvi a prípravky na zníženie krvného tlaku. Nie je vhodné pre tehotné a kojace ženy. Ukladajte mimo dosah detí.

Skladovanie — Uchovávajte v suchu a tme pri teplote do 25°C

Výrobca — Primulus Group, s.r.o.
Novoveská 2057/5d, 709 00 Ostrava – Mariánské Hory