Hodnotenie | PRIMULUS

Podeľte sa s vašou skúseností
s produktom PRIMULUS

Priložte prosím svoju fotografiu s produktom PRIMULUS (veľká alebo malá škatuľa) s maximálnou veľkosťou 5 MB. Ďakujeme.

Výber fotky Zmeniť Zmazať

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

viac o nás

Detailní informace

Zloženie — TriZinc Citrate, Vitamín D3, Marine Magnesium TG, Premix Selén, Trigonella foenum graecum (Fenugreek), Tribulus terrestris 60%, Vitamín B6, Vitamín C, Extrakt z čierneho korenia, Biotín, Sorbitol, Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý.

Hmotnosť balenia — 78 g, jedna tableta = 1 290 mg

Doporučená denná dávka –– 2 tablety zapiť vodou alebo iným vhodným nápojom.

Upozornenie — Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Výrobok nenahradzuje pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Nie je vhodné pre deti. Nepoužívajte tento výrobok, pokiaľ trpíte alergiou na ktorúkoľvek jeho zložku. Výrobok nie je vhodný, ak zároveň užívate prípravky proti zrážanlivosti krvi a prípravky na zníženie krvného tlaku. Nie je vhodné pre tehotné a kojace ženy. Ukladajte mimo dosah detí.

Skladovanie — Uchovávajte v suchu a tme pri teplote do 25°C

Výrobca — Primulus Group, s.r.o.
Novoveská 2057/5d, 709 00 Ostrava – Mariánské Hory