Muži neveria účinkom tohto produktu. Nakopnutie libida aj erekcie. | PRIMULUS

Muži neveria účinkom tohto produktu. Nakopnutie libida aj erekcie.


Myslíte si, že ste dôverčivý človek? Na internete často narazíte na reklamy sľubujúci zázračný produkt pre mužov. Okamžitá erekcie, zväčšenie penisu a podobné "zázraky na počkanie". Takto ale prírodné doplnky stravy nefungujú. Ich nástup je pomalší, ale účinky môžu prekvapiť každého muža. Nedostatok energie, libida a problémy s erekciou u mužov majú predovšetkým dve priečny. Zlé stravovacie návyky a nízku hladina testosterónu. Ak patríte medzi mužov majúce tieto problémy, alebo chcete tejto situácii predísť, ste tu správne. Nečakajte zázraky, ale zmena je určite možná a na dosah ruky.

 

Ako testosterón ovplyvňuje kvalitu erekcie?

Aby ste boli chlap, čo za to stojí, potrebujete optimalizovať hladinu testosterónu. Tá s vekom klesá. A s ňou potom klesajú aj ďalšie veci. Testosterón v tele pôsobí na množstvo oxidu dusnatého - látky, ktorá zaručuje erekciu. Ďalej spôsobuje ranné erekciu, nevyhnutnú pre zdravie penisu, ktorej nedostatok prispieva k erektilnej dysfunkcii. Jedným z riešení ako erekciu posilniť ich vyskúšať prírodný doplnok stravy na podporu testosterónu obsahujúce kvalitnými látky. Patrí medzi ne vitamíny, minerály (zinok, horčík, selén) a extrakty z bylín (napr. Kotvičník zemný, senovka grécka). Ak hľadáte doplnok stravy obsahujúci všetky látky v správnom množstve, vyskúšajte 100% český prírodný produkt PRIMULUS.

 

Doplnok stravy PRIMULUS - Naozaj funguje?

Tím ľudí stojacich za unikátnym doplnkom stravy PRIMULUS, má jasnú odpoveď: "PRIMULUS nie je placebo, ale kvalitný produkt". Jedinečné zloženie účinných látok je zodpovedné za silu tohto českého výrobku. Ak hľadáte doplnok stravy zaručujúce dostatočné dávkovanie účinných látok, je PRIMULUS najlepšia voľba. Vďaka svojmu zloženiu neexistuje na slovenskom trhu lepšie dopněnk stravy pre mužov. PRIMULUS je certifikovaný zdravotným ústavom v Prahe a má cez 35 000 spokojných zákazníkov. Presvedčte sa o sile tohto produktu a nakopnite vašu energiu, libido aj erekciu. Teraz v akcii s dopravou ZDARMA po celej SR.