O nás. O tíme PRIMULUS! | PRIMULUS

O nás. O tíme PRIMULUS!

Sme nadšení tridsiatnici, ktorých baví robiť veci poriadne a kvalitne.

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomáhajú robiť život lepší či jednoduchší. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Dali sme si za cieľ vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšia reklama je vždy pozitívna recenzia či odporúčanie spokojného zákazníka.

Prečo PRIMULUS – doplnok stravy pre muža?

Aktívne sa zaujímame o zdravý životný štýl. Dostatok pohybu, zdravú stravu, žiadne cigarety a alkohol vždy s mierou. Vieme, že telo funguje ako stroj, ktorý musí dostávať to správne palivo pre najlepší výkon. A taktiež vieme, že v tejto dobe je ťažké dodať všetky potrebné vitamíny a minerály iba z jedla.

Hľadali sme preto kvalitný multivitamín (najlepšie určený iba pre muža, ženy už tak majú doplnkov stravy až až... J), ktorý by nám dodal všetky potrebné vitamíny a minerály. Nič, čo by sa nám páčilo, sme nenašli, a preto sme vytvorili náš vlastný produkt – PRIMULUS – multivitamín moderného muža.

Niekoľko mesiacov sme strávili študovaním vedeckých správ, ako najlepšie podporiť mužské zdravie a vitalitu. Naším cieľom bolo nájsť látky, ktoré budú bojovať proti únave, strate svalovej hmoty, menšiemu libidu a ďalším, pre muža dôležitým vlastnostiam. Pri našom hľadaní sme často narážali na dôležitosť optimálnej hladiny testosterónu. Preto sme sa zamerali práve na vitamíny, minerály a extrakty z bylín, ktoré podporujú prirodzenú tvorbu tohto hormónu.

Hľadali sme kvalitné suroviny, diskutovali s odborníkmi, pripravovali správne zloženie, zaisťovali tú najprecíznejšiu výrobu a s naším grafikom sme pracovali na osobitnom designe, ktorý osloví každého muža :).

Tieto prípravy skončili v máji 2015, kedy sme na trh prišli s multivitamínom moderného muža – PRIMULUS. Pri výrobe sme použili tú najvyššiu kvalitu daných látok, ktoré je možné na trhu získať. A pretože si za zložením a obsahom účinných látok stojíme, ponúkame všetkým zákazníkom garanciu spokojnosti a vrátenia peňazí.

Prvé týždne boli opatrné a predaje triezve. Celý projekt sme financovali iba z vlastných prostriedkov, ktoré nám neumožnili štart s masívnou reklamnou kampaňou. Vsadili sme na referencie spokojných zákazníkov, ktoré nám pomôžu šíriť povedomie o našom produkte. So spustením predaja sme začali písať blog, kde postupne uvádzame všetko, čo sme sa o testosteróne a jeho optimalizácii dozvedeli.

Po pár mesiacoch sa začala trpezlivosť vyplácať. Postupne sme od zákazníkov dostávali pozitívne odozvy na náš produkt a číslo pravidelných odberateľov sa rapídne zvyšovalo.

Nárast objednávok nám ale neprerástol cez hlavu. Stále sa na všetky podnety, dotazy alebo pripomienky snažíme odpovedať čo najrýchlejšie a hlavne ľudsky. Nehráme sa na veľkú korporáciu, kde je potrebných niekoľko asistentov a automaticky generované odpovede na emaily. Všetky emaily od zákazníkov vybavujeme osobne.

Ušli sme dlhú cestu, ale stále toho máme veľa pred sebou.

Pokiaľ Vás o nás zaujíma informácia, ktorú ste tu nenašli, kedykoľvek sa na nás obráťte na e-maile info@primulus.cz. Sme stále na príjme.

A pokiaľ ste muž hľadajúci kvalitný multivitamín pre boj s nízkou hladinou testosterónu, alebo pre doplnenie potrebných vitamínov a minerálov, radi Vás privítame medzi našimi zákazníkmi. A určite nám dajte vedieť, ako ste boli s produktom spokojný.

Vyskúšam PRIMULUS

 

Ďakujeme, že ste sa dočítali až sem.

Z Ostravy Vás zdraví celý Tím PRIMULUS

Tím PRIMULUS
David Buchta

David Buchta

Především hrdý otec a dále fanda zdravého životního stylu, cvičení s vlastní váhou a zdravé stravy. Baví ho všechno na téma osobního rozvoje, motivace a nových trendů v marketingu. Jeho radostí je nikdy nekončící vzdělávání a jeho domácí knihovna je každý měsíc bohatší o několik nových titulů. U nás ve společnosti se mimo chod firmy stará o marketing, prodej a komunikaci se zákazníky především přes sociální sítě.

Ing. Jan Klusák

Ing. Jan Klusák

Cílevědomý a odhodlaný chemický inženýr. V současné době pracuje jako Inženýr technologických inovací pro mezinárodní společnost s celosvětovým působením. Vzhledem ke své praxi je to zkušený leader a nekompromisní vyjednavač. Mimo svou práci miluje cvičení, sport a zdravý životní styl. Jan se stará o technický dohled nad složením produktu, komunikaci s dodavateli, logistiku, skladové zásoby a v oblasti testosteronu je náš odborník na slovo vzatý.

Ing. Martin Lukáš

Ing. Martin Lukáš

Workoholik s velkým W. Manažer s velkým M. Manažer z wielką literą M. Odborník na finance a vedení firmy. Martinovou nekonečnou vášní je lyžování, které sdílí s veřejností jako spolumajitel obchodu s lyžařským vybavením a jako profesionální učitel v Penguin´s ski klubu Ostrava. Martin se stará o obecný chod firmy, finanční strategii, dohled nad vedením účetnictví, tvorbu prodejních plánů, komunikaci s finančními institucemi a zákazníky.