PRIMULUS recenzie a skúsenosti| PRIMULUS

Slovo robí muža!

Poznáte to. Drvivá väčšina referencií, ktoré nájdete na webe, sú výmysly firiem.

My vám ale dávame naše slovo, že všetky hodnotenia na PRIMULUS, ktoré uvidíte nižšie, sú pravdivé a od reálnych zákazníkov.

Pozrite sa.

„Skvelé zloženie, ktoré inde nenájdete.“

Počas porovnávanie a hodnotenia iných doplnkov, PRIMULUS jednoznačne vyhráva. Keďže pravidelne športujem, tak som pocítil účinky takmer okamžite. Zlepšila sa mi regenerácia, ale aj výkon. Ak sa rozhodujete, či PRIMULUS vyskúšať, určite odporúčam - budete príjemne prekvapení (https://recenzovo.sk).

Ing. Dávid Škola , 25 rokov

„Únavu nepoznám a som schopný podať lepší výkon.“

Keďže som profesionálny futbalista a máme neustále tréningové, či zápasové zaťaženie, tak som sa cítil niekedy dosť unavený. Akonáhle som začal brať PRIMULUS, tak únavu nepoznám a som schopný podať lepší výkon. Hlavne imunita je dôležitá a vďaka PRIMULUSu dokážem byť stále fit a v kondícii. 

Dominik Martišiak , 20 rokov

„Bol som k produktu skeptický. Po mesiaci užívania som cítil väčšiu energiu a pokojnejší spánok.“

PRIMULUS mi odporučil môj zať, ktorý ho dlhodobo užíva. Celkovo som bol k produktu zo začiatku skeptický. PRIMULUS som začal užívať v období prelomu jari a leta, kedy je moje najnáročnejšie pracovné obdobie. Zároveň som sa pustil do rekonštrukcie domu. Po prvom mesiaci užívania som cítil ďaleko väčšiu energiu, stabilitu výkonu počas náročných dní a pokojnejší spánok.

Otto , 54 rokov

„PRIMULUS mi pomáha pobiť sa s únavou.“

PRIMULUS mi odporučil kamarát. Produkt ma zaujal svojím silným zložením a kvalitou použitých minerálov a vitamínov, hlavne horčíka a zinku. Som vášnivý lyžiar, cyklista a basketbalista a tieto látky sú pre mňa dôležité. PRIMULUS mi pomáha pobiť sa s únavou po náročných športových dňoch.

Jakub , 21 rokov

„Viac energie, väčší drive v práci i v posilňovni.“

Pred nejakou dobou som sa rozhodol PRIMULUS vyskúšať. Behom pár dní som začal mať viac energie, väčší drive v práci, v posilňovni a celkovo sa mi lepšie komunikovalo s ľuďmi. Táto spokojnosť trvala aj naďalej a ako profesionálny pretekárov v Men 'Physique som sa rozhodol nadviazať s tímom PRIMULUS spoluprácu a momentálne ho užíva aj celý SF7 TEAM a moja klientela.

Filip , 26 rokov

„Mám oveľa viac energie.“

O produkte PRIMULUS som sa dozvedel na Instagrame. Prečítal som podrobné info a objednal balenie na skúšku. Po mesiaci a pol som bol veľmi prekvapený svojou fyzickou i duševnou kondíciou. Mám oveľa viac energie na všetko, čo v živote robím. Z posilňovne nie som toľko unavený, ako predtým a ešte mi zostávajú sily na ostatné aktivity. Sexuálny život je teraz tiež oveľa bohatší.

Rayman , 41 rokov

„PRIMULUS užívam pravidelne, cítim sa energickejšie a lepšie sa mi spí.“

Podobným produktom som nikdy veľmi neveril, ale PRIMULUS ma svojou prezentáciou zaujal a teraz som rád, že som si ho kúpil. PRIMULUS užívam pravidelne, cítim sa energickejšie, lepšie sa mi spí a nedávno som zložil všetky Lega od svojho syna, pretože som nevedel čo s energiou po behaní :).

Marek , 39 rokov

„Neveril som, ale 2 mesiace užívania mi zmenil názor.“

Produktu som veľmi neveril, ale 2 mesiace užívania mi zmenil názor. V 68 rokoch som začal opäť jazdiť na bicykli. Predtým som sa musel k nejakému cyklo-výletu nechať dosť prehovárať a teraz ja prehováram ostatných J. PRIMULUS ma celkom nabudil, som taký živší a vzhľadom k tomu sa mi bez veľkých problémov podarilo zhodiť aj nejaké to kilo.

Antonín , 68 rokov

„Cítim sa lepšie, som aktívnejší, mám väčšiu chuť do života.“

PRIMULUS už beriem niekoľko mesiacov a som presvedčený, že mi pomáha. Cítim sa lepšie, som aktívnejší, mám väčšiu chuť do života a lepšie zvládam stres.  PRIMULUS mi pomáha aj pri športovom výkone (3x týždenne posilňovňa, 2x týždenne kardio). Cítim sa proste skvelo a PRIMULUS môžem len vrelo odporučiť. Tiež chválim pre zákazníkov prístup Tímu PRIMULUS. Len tak ďalej!

Marcel , 30 rokov

„Cítim viac energie a som menej náladový.“

V mladosti som na "vitamíny" moc nebol, ale PRIMULUS ma presvedčil, že je dôležité sa v pokročilejšom veku o svoje zdravie viac zaujímať. Cítim viac energie a som menej náladový. PRIMULUS beriem už 3 mesiace a určite budem pokračovať.

 

Miroslav , 52 rokov

„Cítim sa perfektne.“

Zaujímam sa o aktívny životný štýl a viem, že dnešná strava je chudobná na vitamíny. Dôležité je pre mňa doplňovať látky ako vitamín D, horčík a kotvičník zemný. Na odporúčanie už 5 mesiacov užívam PRIMULUS, ktorý všetko obsahuje. Cítim sa perfektne a pri svižných výšľapoch do kopcov mám oveľa väčšiu výdrž.

Jindřich , 30 rokov

„Cítim sa ďaleko menej unavený, aktívnejší, sebavedomejší.“

Po 5-tich mesiacoch užívania produktu PRIMULUS som presvedčený, že som konečne našiel komplexný výrobok, s ktorým som úplne spokojný a nemienim ho meniť. Celkovo sa cítim ďaleko menej unavený, aktívnejší, sebavedomejší, dosahujem oveľa lepších tréningových výsledkov a v neposlednom rade sa mi zvýšilo libido.

Ladislav , 34 rokov

„Jeden z najsilnejších testosterón-boosterov.“

PRIMULUS mi pomáha pobiť sa s únavou po pretekoch alebo ťažkom tréningu. Podľa môjho názoru je to jeden z najsilnejších testosterón-boosterov na českom trhu. Môžem len odporučiť!

David , 22 rokov
Jan

„Pôsobí kladne. Som spokojný a môžem len odporučiť !“

PRIMULUS užívam už niekoľko mesiacov a môžem potvrdiť, že pôsobí kladne. Som spokojný a môžem len odporučiť!

Jan , 78 rokov
Ivo Pazdera

„Cítim sa skvele. Velmi odporúčam.“

Od tej doby, čo používam PRIMULUS, sa cítim skvele. Veľmi odporúčam.

Ivo Pazdera , 55 rokov
Vladimír

„Kvalitné zloženie, všetkým mužom odporúčam.“

"PRIMULUS ma zaujal najmä svojim zložením a môžem potvrdiť po niekoľko mesačnom užívaní jeho kvalitu. Je OK a odporúčam všetkým mužom od 20 do 100 rokov! "

Vladimír , 88 rokov
Tomáš G.

„Častejšia erekcie. Môžem len chváliť.“

PRIMULUS ma omladil, pripomenul mi moje lepšie časy. Častejšie sa dostavuje erekcie. Výrobok môžem len chváliť.

Tomáš G. , 67 rokov
Martin

„Žiadne sľuby! Perfektný doplnok stravy.“

Žiadne sľuby! Naozaj perfektný doplnok stravy a nejde len o erekciu.

Martin , 48 rokov
Ringo

„Cítim sa výborne !“

Produkt ma zaujal logom a svojím zameraním na zvýšenie hladiny mužského hormónu. Používaním produktu PRIMULUS sa cítim výborne (ako 35-ročný).

Ringo , 67 rokov
Majky

„Bol som skeptický, ale PRIMULUS je jednoducho skvelý. “

Mňa zaujal svojím spracovaním, informáciami čo som o ňom našiel a podľa recenzií ďalších spokojných užívateľov. Bol som trošku skeptický, ale som rád, že som do toho išiel. PRIMULUS je jednoducho skvelý. Po mesiaci užívania som pocítil lepšiu imunitu, kondíciu, náladu a celkovo lepší pocit zo seba. Neváhajte, kúpte si ho a uvidíte :).

Majky , 21 rokov
Daniel P.

„Po dvoch týždňoch užívania významné zvýšenie libida“

Užívam PRIMULUS cca 2 mesiace. Približne po dvoch týždňoch užívania som pocítil významné zvýšenie libida aj frekvencie pohlavných stykov. Januárová dovolenka s manželkou (o 15 rokov mladší) v karibskej oblasti bola báječná. Predpokladám, že sa stanem stálym odberateľom produktu PRIMULUS.

Daniel P. , 66 rokov
Aleš

„Nárast energie, vitality a celkovo podávanie vyšších výkonov.“

Zaujala ma možnosť užívať vitamíny len pre mužov a nie stále univerzálne produkty. Po vcelku krátkej dobe užívania produktu PRIMULUS som zreteľne zaregistroval nárast energie, vitality a celkovo podávanie vyšších výkonov. A to predovšetkým ako profesionálny hasič oceňujem najviac. Všetkým chlapom vrelo odporúčam.

Aleš , 23 rokov
Tomáš

„Moc som neveril, ale po mesiaci užívania produktu PRIMULUS som zmenil názor “

Spočiatku som moc neveril, ale po necelom mesiaci užívania produktu PRIMULUS som zmenil názor a bez rozmýšľania sa prihlásil k pravidelnému doručovaniu. Cítim sa oveľa lepšie. Mám oveľa viac energie, sex je dlhší a viackrát opakovaný. Naozaj ma prípravok PRIMULUS veľmi prekvapil. Môžem s pokojným srdcom odporučiť.

Tomáš , 33 rokov
Miroslav

„“

Ide o kvalitný prípravok a po jeho dlhodobejšom užívaní sú účinky naozaj poznať. Opäť záujem o ženy, nočné erekcie a pod. Ďalej razantnejšie rozhodovanie v podnikaní. Testosterón je testosterón.

Miroslav , 59 rokov
Jarda

„PRIMULUS je jedinečný a stojí to za to.“

Naozaj testosterón s pribúdajúcim vekom slabne, jednoducho chýba. Či už ide o šport, vitalitu a v neposlednom rade sexualitu. PRIMULUS je jedinečný. Nábeh trval mesiac, ale stojí to za to. Ďakujem všetkým, ktorí sa na ňom podieľali. Môžem smelo odporučiť.

Jarda , 52 rokov
Jaroslav

„Mením sa k lepšiemu.“

Poslednú dobu som bol nejako bez energie. Musel som sa ku každej činnosti premáhať. Zhodou náhod už tretí mesiac testujem PRIMULUS. Neviem ako to okomentovať, ale mením sa k lepšiemu. Pomalšie ako by si človek želal, ale predsa len mením.

Jaroslav , 59 rokov
Roman

„Môžem odporučiť mužom stredného veku.“

PRIMULUS som začal užívať z dôvodu doplnenia vitamínov a zvýšenia hladiny testosterónu. Zhruba po mesačnej kúre sa cítim celkovo dobre. Určite môžem odporučiť mužom stredného veku.

Roman , 50 rokov
Jenda

„Cítim sa lepšie, mám viac energie a sexu.“

Neveril som, ale PRIMULUS milo prekvapil. Cítim sa lepšie, mám viac energie a sexu. Všetkým vrelo odporúčam. Za málo peňazí veľa muziky!

Jenda , 51 rokov
Jeroným

„Výsledky sa dostavujú. Odporúčam všetkým.“

Neviem, či to je vekom, alebo tým, že stále pracujem, skrátka, prestalo sa dariť. Tak som skúsil doplniť testosterón PRIMULUS-om. Zobem mesiac odporúčanú dávku a ... výsledky sa dostavujú !!! Odporúčam všetkým, ktorým ide práca lepšie ako sex.

Jeroným , 65 rokov
Jarda

„Je to bomba. Vrelo odporúčam.“

Je to naozaj bomba. Vrelo odporúčam, mám sily za troch.

Jarda , 52 rokov
Liborek

„Super doplnok.“

Cítim sa oveľa lepšie, super doplnok.

Liborek , 40 rokov
Jozef

„Neveril som, ale funguje to.“

Funguje to, neveril som, ale presvedčil sa. Páni odporúčam.

Jozef , 50 rokov
Daniel

„Vďaka PRIMULUS-u sa zlepšila moja imunita a cez deň nezaspávam.“

Býval som často unavený a každý prievan som odmaródil. Vďaka PRIMULUS-u sa zlepšila moja imunita, cez deň nezaspávam a napr. Aj po ťažkej fyzickej práci sa ráno zobudím plný sily.

Daniel , 30 rokov
Jirka

„PRIMULUS je BOMBA! “

PRIMULUS je BOMBA! Mám stresové zamestnanie, hypotéku, dve deti, náruživú manželku a tento produkt mi veľa pomáha. Bez vlastnej snahy to samozrejme nikdy nepôjde, ale s PRIMULUS-om to zvládam oveľa lepšie :).

Jirka , 42 rokov

Máte už PRIMULUS?
Napíšte nám , ako sa vám osvedčil.