PRIMULUS

Únava? Tuk na bruchu? Problémy s erekciou?

Najpredávanejší doplnok stravy pre mužov s obsahom extraktov bylín a vitamínov.

Udržte normálnu hladinu testosterónu a zvýšte si energiu a chuť na sex.

  • optimálna hladina hormónov v tele
  • viac energie a vitality
  • lepší spánok
  • posilnenie libida
  • lepšia erekcia

12741x hodnotenie

Doručíme
zadarmo
Spokojných
zákazníkov
Certifikované
zloženie
Najpredávanejší
v kategórii
Vyrábáme
v Česku

Chlapom nad 35 rokov klesá hladina mužského hormónu až o 1% ročne?

Existuje ale riešenie. Vďaka správnej kombinácii vitamínov a minerálov je každý chlap schopný udržať svoju hladinu testosterónu aj v pokročilom veku. Dajte zbohom únave a nízkemu libidu a nakopnite svoj hormonálny systém ako za mlada.

Multivitamín moderného muža

Všetky dôležité vitamíny a minerály pre muža v jednej krabičke

 

Lepší spánok

Vďaka obsahu prírodného horčíka získaného z morskej vody podporuje správnu nervovú aj svalovú činnosť a zaisťuje kvalitný spánok, ktorý je pre tvorbu testosterónu zásadný.

Zvýšenie libida

Štúdiami overenej bylinky ako kotvičník zemný (tribulus terrestris) a senovka grécka podporuje PRIMULUS zdravé libido, plodnosť a chuť na sex.

Udržanie hladiny testosterónu

Vysoký obsah zinku s kombináciou ďalších overených látok pomáha udržať optimálnu hladinu testosterónu.

Stačia 2 tablety denne

Jednoduché dávkování pouze 2 tablety denně. Obě večer, nebo jedna ráno a druhá večer. Nejlépe s jídlem.

Viac sily a svalovej hmoty

Extrakty z bylín v produkte PRIMULUSpomáhajú udržiavať telový a svalový tonus a podporujú normálne činnosti kardio-vaskulárneho systému.

Lepšie sústredenie

Zlepšíme vám duševnú a kognitívnu činnosť. Budete sa lepšie sústrediť, rýchlejšie myslieť a celkovo sa cítiť mentálne lepšie.

Zlepšenie imunity

Zloženie produktu prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Buďte zdravý a plný života.

Viac energie a vitality

Vďaka kombinácii prírodných životabudičov a vitamínov vám PRIMULUS pomáha znížiť únavu a vyčerpanie.

Zloženie

Jednotlivé složky byly vybrány pro jejich vliv na hladinu testosteronu v těle, vliv na podporu energie, vitality a podporu imunity mužů.

Zinok

Zinok

Obsah v dennej dávke: 15,4 mg – čo zodpovedá 156,3 % referenčnej hodnote príjmu Zinok patrí k minerálnym prvkom, ktorých je v našom tele relatívne malé množstvo, ale o to väčší význam majú. Zinok prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi a to je to, prečo je pre mužov taký dôležitý. Ďalej zinok prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii.
Selén

Selén

Obsah v dennej dávke: 5,5 μg selénu vo forme seleničitanu sodného Selén funguje v ľudskom tele ako antioxidant a zohráva dôležitú úlohu v boji proti voľným radikálom. Selén prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, k normálnej činnosti štítnej žľazy ak ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.
Senovka grécka

Senovka grécka

Obsah v dennej dávke: 350,6 mg extraktu zo semien Obsahuje veľké množstvo hodnotných bielkovín, olejov, ale aj menšie množstvo alkaloidu trigonelínu, cholínu a triterpénovej steroidnej saponíny. Fenugreek podporuje imunitný systém a pôsobí ako antioxidant.
Kotvičník zemný

Kotvičník zemný

Obsah v dennej dávke: 300 mg extraktu s obsahom 60 % steroidných saponínov Kotvičník zemný alebo tiež Tribulus Terrestris obsahuje veľké množstvo steroidných saponínov, rastlinných sterolov (fytosterolov), flavonoidov a alkaloidov. Kotvičník ovplyvňuje pohlavné orgány a hormonálnu aktivitu.
 

Presné zloženie

Zinok 15,4 mg
Hořčík 245 mg
Selén 5,5 μg
Vitamin D3 50 μg (2000 UI)
Vitamin B6 2 mg
Vitamin C 100 mg
Biotin 60 μg
Pískavice řecké seno – Fenugreek 350,6 mg
Kotvičník zemný – Tribulus Terrestris 300 mg
Extrakt z čierneho korenia 10 mg

Obsah v dennej dávke. Denná dávka sú dve tabletky.

12741x hodnotenie

Hodnotenie zákazníkov

90 %


Overené hodnotenie

4,6 z 5
Overené hodnotenie
i
12741x
i
2002x
i
802x
i
180x
i
105x

* data z júna 2024

„Cítim sa perfektne.“
Zaujímam sa o aktívny životný štýl a viem, že dnešná strava je chudobná na vitamíny. Dôležité je pre mňa doplňovať látky ako vitamín D, horčík a kotvičník zemný. Na odporúčanie už 5 mesiacov užívam PRIMULUS, ktorý všetko obsahuje. Cítim sa perfektne a pri svižných výšľapoch do kopcov mám oveľa väčšiu výdrž.
Jindřich, 30 rokov
22. 06. 2022
„Je skvelý, funguje, zaberá a pomáha.“
Som zvedavý typ. Keď som v jednom časopise objavil zaujímavý rozhovor, popisujúci účinky nedostatku testosterónu v tele, okamžite ma napadlo, poznávam sa. Potrebujem niečo urobiť s únavou, zlepšiť kvalitu spánku, posilniť imunitu, byť výkonnejším na všetkých frontoch. Napísal som si pre PRIMULUS, aby som ho vyskúšal a bol to zásah do čierneho. Je skvelý, funguje, zaberá a pomáha. Svoje dni si bez neho nedokážem predstaviť.
Karel Voříšek
22. 06. 2022
„Únavu nepoznám a som schopný podať lepší výkon.“
Keďže som profesionálny futbalista a máme neustále tréningové, či zápasové zaťaženie, tak som sa cítil niekedy dosť unavený. Akonáhle som začal brať PRIMULUS, tak únavu nepoznám a som schopný podať lepší výkon. Hlavne imunita je dôležitá a vďaka PRIMULUSu dokážem byť stále fit a v kondícii.
Dominik Martišiak, 20 rokov
22. 06. 2022
„Cítim viac energie a som menej náladový.“
V mladosti som na "vitamíny" moc nebol, ale PRIMULUS ma presvedčil, že je dôležité sa v pokročilejšom veku o svoje zdravie viac zaujímať. Cítim viac energie a som menej náladový. PRIMULUSberiem už 3 mesiace a určite budem pokračovať.
Miroslav, 52 rokov
22. 06. 2022
„Bol som k produktu skeptický. Po mesiaci užívania som cítil väčšiu energiu a pokojnejší spánok.“
PRIMULUS mi odporučil môj zať, ktorý ho dlhodobo užíva. Celkovo som bol k produktu zo začiatku skeptický. PRIMULUS som začal užívať v období prelomu jari a leta, kedy je moje najnáročnejšie pracovné obdobie. Zároveň som sa pustil do rekonštrukcie domu. Po prvom mesiaci užívania som cítil ďaleko väčšiu energiu, stabilitu výkonu počas náročných dní a pokojnejší spánok.
Otto, 54 rokov
22. 06. 2022
„PRIMULUS mi pomáha pobiť sa s únavou.“
Osobně jsem při užívání produktu PRIMULUS pocítil daleko menší únavu a rozhodně se zlepšila i kvalita mého spánku. Pro hormonální optimalizaci skvělý produkt. PRIMULUS mi odporučil kamarát. Produkt ma zaujal svojím silným zložením a kvalitou použitých minerálov a vitamínov, hlavne horčíka a zinku. Som vášnivý lyžiar, cyklista a basketbalista a tieto látky sú pre mňa dôležité. PRIMULUS mi pomáha pobiť sa s únavou po náročných športových dňoch.
Jakub, 21 rokov
22. 06. 2022
„Cítim sa lepšie, som aktívnejší, mám väčšiu chuť do života.“
PRIMULUS už beriem niekoľko mesiacov a som presvedčený, že mi pomáha. Cítim sa lepšie, som aktívnejší, mám väčšiu chuť do života a lepšie zvládam stres. PRIMULUS mi pomáha aj pri športovom výkone (3x týždenne posilňovňa, 2x týždenne kardio). Cítim sa proste skvelo a PRIMULUS môžem len vrelo odporučiť. Tiež chválim pre zákazníkov prístup Tímu PRIMULUS. Len tak ďalej!
Marcel, 30 rokov
22. 06. 2022
„Viac energie, väčší drive v práci i v posilňovni.“
Pred nejakou dobou som sa rozhodol PRIMULUS vyskúšať. Behom pár dní som začal mať viac energie, väčší drive v práci, v posilňovni a celkovo sa mi lepšie komunikovalo s ľuďmi. Táto spokojnosť trvala aj naďalej a ako profesionálny pretekárov v Men 'Physique som sa rozhodol nadviazať s tímom PRIMULUS spoluprácu a momentálne ho užíva aj celý SF7 TEAM a moja klientela.
Filip, 26 rokov
22. 06. 2022
„Jeden z najsilnejších testosterón-boosterov.“
PRIMULUS mi pomáha pobiť sa s únavou po pretekoch alebo ťažkom tréningu. Podľa môjho názoru je to jeden z najsilnejších testosterón-boosterov na českom trhu. Môžem len odporučiť!
David, 22 rokov
22. 06. 2022
„Mám oveľa viac energie.“
O produkte PRIMULUS som sa dozvedel na Instagrame. Prečítal som podrobné info a objednal balenie na skúšku. Po mesiaci a pol som bol veľmi prekvapený svojou fyzickou i duševnou kondíciou. Mám oveľa viac energie na všetko, čo v živote robím. Z posilňovne nie som toľko unavený, ako predtým a ešte mi zostávajú sily na ostatné aktivity. Sexuálny život je teraz tiež oveľa bohatší.
Rayman, 41 rokov
22. 06. 2022
„Neveril som, ale 2 mesiace užívania mi zmenil názor.“
Produktu som veľmi neveril, ale 2 mesiace užívania mi zmenil názor. V 68 rokoch som začal opäť jazdiť na bicykli. Predtým som sa musel k nejakému cyklo-výletu nechať dosť prehovárať a teraz ja prehováram ostatných J. PRIMULUS ma celkom nabudil, som taký živší a vzhľadom k tomu sa mi bez veľkých problémov podarilo zhodiť aj nejaké to kilo.
Antonín, 68 rokov
22. 06. 2022
„Cítim sa ďaleko menej unavený, aktívnejší, sebavedomejší.“
Po 5-tich mesiacoch užívania produktu PRIMULUS som presvedčený, že som konečne našiel komplexný výrobok, s ktorým som úplne spokojný a nemienim ho meniť. Celkovo sa cítim ďaleko menej unavený, aktívnejší, sebavedomejší, dosahujem oveľa lepších tréningových výsledkov a v neposlednom rade sa mi zvýšilo libido.
Ladislav, 34 rokov 25. 04. 2023

Objednať PRIMULUS

 
Balenie na mesiac (60 tabliet)

Balenie na mesiac (60 tabliet)

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

 

Jednorazový nákup

Jednorázový nákup
Jednorazový nákup - doprava zadarmo po celej SR
€23 za celé balenie

Pravidelný mesačný odber

Jednorázový nákup
Pravidelne na vašu adresu - kedykoľvek zrušíte
€23 €20,70 za celé balenie Každý mesiac ušetríte 2,30 €

12741x hodnotenie

Otázky a odpovede

Za ako dlho pocítim prvé účinky Primulusu?+

Tento fakt je veľmi individuálny. Záleží na mnohých faktoroch. Rozhodujúci je Váš vek, fyzická kondícia, stravovacie návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muža iná, preto Vám nedokážeme dať presnú odpoveď. Podľa doterajších skúseností sa najrýchlejšie účinky dostavujú behom dvoch týždňov, väčšina mužov však pocíti rozdiel po jednom až dvoch mesiacoch užívania.

Môže mi PRIMULUS pomôcť, keď mám len 20 rokov? +

PRIMULUS je primárne určený pre mužov starších ako 25 rokov, u ktorých sa začína prejavovať nižšia hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pre Vás PRIMULUS nebol prínosný. Obsahuje radu vitamínov a minerálov, ktoré muži potrebujú v každom veku a často ich majú nedostatok. Málo Zinku? Nedostatok vitamínu D? Malý prísun horčíka? PRIMULUS je riešenie.

Prečo musím brať dve tablety denne, nestačí jedna?+

Nechceme robiť nič napoly. Aby sme mali istotu, že Vám PRIMULUS skutočne pomôže, musí obsahovať dostatok všetkých účinných látok v správnom pomere. Dané množstvo nie sme schopní dať do jednej tablety. Pokiaľ si zabudnete vziať tabletu ráno, hlavu si z toho nerobte, bez problémov si môžete vziať večer dve tablety naraz.

Má PRIMULUS nejaké vedľajšie účinky? +

PRIMULUS je 100% prírodný produkt, ktorý sa skladá výlučne z vitamínov, minerálov a extraktov z dvoch bylín. Hlavná sila nášho produktu je predovšetkým jedinečná kombinácia týchto látok a objem, v ktorom sú obsiahnuté. Všetky zložky sú v lekárňach bežne dostupné a lekármi veľmi často odporúčané. Nejedná sa o žiadne zakázané látky a PRIMULUS Vám nikdy nemôže zdvihnúť testosteron nad Vašu prirodzenú hladinu.

Nemusíte sa teda obávať, žiadne vedľajšie účinky Vám nehrozia.

PS: Ak užívate lieky na zníženie krvného tlaku, je vhodné prediskutovať užívanie produktu s Vašim lekárom. Niektoré tieto lieky sú v kontraindikácii s extraktom z kotvičníka zemného.

A čo sa stane s mojím testosteronom, keď PRIMULUS v budúcnosti prestanem brať?+

V prípade, že PRIMULUS v budúcnosti prestanete užívať, Vaša hladina testosteronu sa v najhoršom prípade po čase vráti opäť na úroveň pred užívaním produktu. Na rozdiel od anabolických steroidov, ktoré znižujú vlastnú tvorbu testosteronu (telo ho prestane produkovať, pretože ho dostáva „umelo“) náš produkt podporuje vlastnú, prirodzenú tvorbu tohto hormónu. Preto v tomto prípade nehrozí žiadny negatívny metabolický efekt.

Dá sa zaistiť stály odber bez nutnosti jednorazových nákupov?+

Samozrejme. Najlepší efekt sa dostaví práve pri pravidelnom užívaní. Každý, kto si u nás kúpi balenie PRIMULUS môže byť dobrovoľne zaradený do pravidelného odberu, kedy Vám PRIMULUS bude odosielaný pravidelne každých 30 dní. Jednoducho a pohodlne. O tejto možnosti Vás budeme kontaktovať po Vašom prvom nákupe. Nikoho do ničoho nenútime, je to len na Vás.

Mohlo by Vás zaujímať...

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

Viac o nás

Detailné informácie

Zloženie — TriZinc Citrate, Vitamín D3, Marine Magnesium TG, Premix Selén, Trigonella foenum graecum (Fenugreek), Tribulus terrestris 60%, Vitamín B6, Vitamín C, Extrakt z čierneho korenia, Biotín, Sorbitol, Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý.

Hmotnosť balenia — 78 g, jedna tableta = 1 290 mg

Doporučená denná dávka — 2 tablety zapiť vodou alebo iným vhodným nápojom.

Upozornenie — Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Výrobok nenahradzuje pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Nie je vhodné pre deti. Nepoužívajte tento výrobok, pokiaľ trpíte alergiou na ktorúkoľvek jeho zložku. Výrobok nie je vhodný, ak zároveň užívate prípravky proti zrážanlivosti krvi a prípravky na zníženie krvného tlaku. Nie je vhodné pre tehotné a kojace ženy. Ukladajte mimo dosah detí.

Skladovanie — Uchovávajte v suchu a tme pri teplote do 25°C

Výrobca — Primulus Group, s.r.o.
Novoveská 2057/5d, 709 00 Ostrava – Mariánské Hory

Hore