Nachádzate se tu: Úvod Blog Motivácia / Osobný rozvoj 1 je lepšia než 0

1 je lepšia než 0

1 je lepšia než 0

Mnoho ľudí by chcelo uspieť rýchlo.

Najlepšie cez noc.

Zhodiť všetok prebytočný tuk v čo najkratšej dobe. Zarobiť veľký obnos peňazí vďaka jedinej dobrej investícií, či novému unikátnemu nápadu. Byť úspešnou hviezdou médií vďaka jednému vystúpeniu v talentovej show.

Všetko to znie lákavo, ale bohužiaľ úspech takto väčšinou nefunguje. Pokiaľ nepatríte medzi šťastné 3 % ľudí, ktorým sa to podarilo, nikdy Vás nič podobné nečaká.

Aká je teda najlepšia cesta k úspechu?

Bohužiaľ neexistuje žiadna skratka. Jediný zaručený recept na úspech je nasledujúci:

tvrdá práca + odhodlanie + trpezlivosť = úspech

Čo to znamená v praxi?

Každý deň buďte o niečo lepší, než deň predtým.

Každý deň sa priblížte aspoň o 1 % k Vášmu snu.

I keď ste si vytýčili veľké ciele, musíte sa naučiť k nim dôjsť krok po kroku. Väčšina ľudí si stanoví tak veľké ciele, že sa ich vlastne zľakne a ani sa nepokúsi o ich realizáciu.

Pokiaľ chcete ovládať nový jazyk, naučte sa každý deň 1 až 2 nové slovíčka. Toto Vám nezaberie ani 5 minút času, ale za mesiac je to takmer 60 nových slovíčok. Naviac po zhruba 20 dňoch sa z učenia stane návyk a vy potom môžete pomaly začať zvyšovať počet slovíčok za deň.

Chcete začať cvičiť, ale stále máte problém sa k tomu dokopať?

Zabudnite na zbytočné novoročné predsavzatia a začnite po malých krokoch už teraz. Ešte dnes večer urobte 5 klikov a 10 drepov. Nič viac. Ďalší deň zvýšte počet cvikov iba o 1% a urobte 6 klikov a 11 drepov. A tým to končí. Dáte si sprchu a pôjdete spať. A pozajtra?... Myslím, že ma chápete.

I keď zrovna neviete, čo presne by ste chceli dosiahnuť, i tak sa snažte byť každý deň aspoň o 1% lepší než včera.

Prečítajte si jeden nový článok z Vášho oboru. Naštudujte si pár stránok z nejakej vzdelávacej knihy. Urobte jeden dobrý skutok a pomôžte niekomu z Vášho okolia s nejakou maličkosťou.

Množstvo matematikov hovorí, že algebra sa dá uplatniť vo svete takmer na všetko.

Možno majú pravdu.

Pamätajte, že 1 je vždy viac než 0

Späť na prehľad

Mohlo by Vás zaujímať...

Objednať PRIMULUS

 
Balenie na mesiac (60 tabliet)

Balenie na mesiac (60 tabliet)

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

 

Jednorazový nákup

Jednorázový nákup
Jednorazový nákup - doprava zadarmo po celej SR
€23 za celé balenie

Pravidelný mesačný odber

Jednorázový nákup
Pravidelne na vašu adresu - kedykoľvek zrušíte
€23 €20,70 za celé balenie Každý mesiac ušetríte 2,30 €

Otázky a odpovede

Za ako dlho pocítim prvé účinky Primulusu?+

Tento fakt je veľmi individuálny. Záleží na mnohých faktoroch. Rozhodujúci je Váš vek, fyzická kondícia, stravovacie návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muža iná, preto Vám nedokážeme dať presnú odpoveď. Podľa doterajších skúseností sa najrýchlejšie účinky dostavujú behom dvoch týždňov, väčšina mužov však pocíti rozdiel po jednom až dvoch mesiacoch užívania.

Môže mi PRIMULUS pomôcť, keď mám len 20 rokov? +

PRIMULUS je primárne určený pre mužov starších ako 25 rokov, u ktorých sa začína prejavovať nižšia hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pre Vás PRIMULUS nebol prínosný. Obsahuje radu vitamínov a minerálov, ktoré muži potrebujú v každom veku a často ich majú nedostatok. Málo Zinku? Nedostatok vitamínu D? Malý prísun horčíka? PRIMULUS je riešenie.

Prečo musím brať dve tablety denne, nestačí jedna?+

Nechceme robiť nič napoly. Aby sme mali istotu, že Vám PRIMULUS skutočne pomôže, musí obsahovať dostatok všetkých účinných látok v správnom pomere. Dané množstvo nie sme schopní dať do jednej tablety. Pokiaľ si zabudnete vziať tabletu ráno, hlavu si z toho nerobte, bez problémov si môžete vziať večer dve tablety naraz.

Má PRIMULUS nejaké vedľajšie účinky? +

PRIMULUS je 100% prírodný produkt, ktorý sa skladá výlučne z vitamínov, minerálov a extraktov z dvoch bylín. Hlavná sila nášho produktu je predovšetkým jedinečná kombinácia týchto látok a objem, v ktorom sú obsiahnuté. Všetky zložky sú v lekárňach bežne dostupné a lekármi veľmi často odporúčané. Nejedná sa o žiadne zakázané látky a PRIMULUS Vám nikdy nemôže zdvihnúť testosteron nad Vašu prirodzenú hladinu.

Nemusíte sa teda obávať, žiadne vedľajšie účinky Vám nehrozia.

PS: Ak užívate lieky na zníženie krvného tlaku, je vhodné prediskutovať užívanie produktu s Vašim lekárom. Niektoré tieto lieky sú v kontraindikácii s extraktom z kotvičníka zemného.

A čo sa stane s mojím testosteronom, keď PRIMULUS v budúcnosti prestanem brať?+

V prípade, že PRIMULUS v budúcnosti prestanete užívať, Vaša hladina testosteronu sa v najhoršom prípade po čase vráti opäť na úroveň pred užívaním produktu. Na rozdiel od anabolických steroidov, ktoré znižujú vlastnú tvorbu testosteronu (telo ho prestane produkovať, pretože ho dostáva „umelo“) náš produkt podporuje vlastnú, prirodzenú tvorbu tohto hormónu. Preto v tomto prípade nehrozí žiadny negatívny metabolický efekt.

Dá sa zaistiť stály odber bez nutnosti jednorazových nákupov?+

Samozrejme. Najlepší efekt sa dostaví práve pri pravidelnom užívaní. Každý, kto si u nás kúpi balenie PRIMULUS môže byť dobrovoľne zaradený do pravidelného odberu, kedy Vám PRIMULUS bude odosielaný pravidelne každých 30 dní. Jednoducho a pohodlne. O tejto možnosti Vás budeme kontaktovať po Vašom prvom nákupe. Nikoho do ničoho nenútime, je to len na Vás.

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

Viac o nás

Hore