Nachádzate se tu: Úvod Blog Motivácia / Osobný rozvoj Najlepší spôsob ako začať deň? 4 osvedčené ranné rituály!

Najlepší spôsob ako začať deň? 4 osvedčené ranné rituály!

Najlepší spôsob ako začať deň? 4 osvedčené ranné rituály!

Ako vypadá Vaše ráno?

Nie počkajte – nechajte ma hádať.

Najskôr vypadá nasledovne:

  • Vstávate minimálne na trikrát a to preto, že si zakaždým posuniete budík ešte o ďalších 5 minút, aby ste si predĺžili pobyt v krásne vyhriatej posteli.
  • Nedokážete sa vyhrabať z domu bez toho, žeby ste si dali veľký hrnček kávy.
  • A do práce vychádzate bez energie a bez nálady.

Trafil som sa? Pokiaľ sa aspoň v jednom bode poznávate, je tento článok určený pre Vás.

Čo keď Vám poviem že to ide aj inak. Že Vaše ráno môže začať omnoho lepšie. Pokiaľ sa budete riadiť nižšie uvedenými odporučeniami, garantujem Vám, že ráno budete plný energie. A zlepšíte si aj svoje zdravie.

Neveríte?

Dajte šancu týmto ranným rituálom a presvedčte sa na vlastnej koži.

1. Ranné vtáča ďalej doskáče

Vstávajte skôr. Stačí aj o 10 minút než doposiaľ. Pár minút naviac sa Vám bude hodiť práve k ďalším každodenným návykom, ale hlavne nebudete už musieť ráno utekať a zbytočne sa stresovať.

2. Zabudnite na „snoozing“

„Snoozing“ je pridávanie ďalších niekoľko minút naviac k času, ktorý máte nastavený ako čas budenia.

Zažil to snáď každý. Budík začne zvoniť, ale Vám sa jednoducho nechce vstávať. A tých pár minút naviac, pri ktorých si môžete ešte chvíľku schrupnúť či len tak polihovať, je strašne lákavých...ale má to aj svoj háčik.

Ak si znovu nastavíte budík na neskorší čas a vy zaspíte, Vaše telo opätovne upadne do začiatku spánkového cyklu. Nakoniec sa ale na budík musíte prebudiť. A výsledkom je, že sa budete cítiť horšie, než pri prvom prebudení.

Dajte si svoj budík alebo telefón ďalej od seba, nech ste nútený pri jeho zaklapnutí ihneď vstať z postele.

3. Športom ku zdraviu

Hneď po prebudení sa aspoň pretiahnite. Žiadne roznožky však nie sú potrebné. Stačí skutočne len ľahký strečing. Krúžte rukami, urobte si pár drepov a klikov, skákacích panákov apod. Jednoducho sa trošku hýbte, aspoň 5 minút. Rozprúdi sa Vám krv v tele a naštartujete svoj metabolizmus.

Len pár minút Vás neskutočne nakopne a dodá energiu na celé dopoludnie .

4. Ľadová náhrada kávy

Nebudem Vám nič nahovárať. Tento rituál je určite zo všetkých najťažší. Ale len zo začiatku a po pár dňoch sa z toho stane skvelý návyk.

Jedna z najlepších vecí, ktoré pre svoje telo môžete urobiť.

Je to zdarma a účinky sú okamžité.

Reč je o ľadovej sprche.

Už vidím, ako ste sa len pri čítaní týchto slov oklepali zimou. Ale nebojte. Pôjdeme na to veľmi pomaly.
Začnite tým, že ku koncu rannej sprchy otočíte kohútik bližšie k modrej farbe.

Iba kúsok.

Zo začiatku stačí, keď skončíte u vlažnej vody.

Postupne budete pridávať intenzitu studenej vody a pobyt v nej predlžovať. Cieľom je zakončiť sprchovanie úplne studenou vodou po dobu minimálne jednej minúty.

A aké výhody Vám studená sprcha prinesie?

  • Predovšetkým zvýšenie hladiny testosterónu
  • Zníženie stresu a depresie
  • Kvalitnejšia pleť a vlasy
  • Strata telesného tuku
  • Zvýšenie plodnosti u mužov
  • Vylepšená cirkulácia krvi
  • Lepšia imunita a odolnosť voči chorobám

Teraz už poznáte všetky výhody studenej sprchy.

Idete do toho?

Dajte týmto rituálom šancu a uvidíte sami. Som si istý, že nebudete ľutovať.

Späť na prehľad

Mohlo by Vás zaujímať...

Objednať PRIMULUS

 
Balenie na mesiac (60 tabliet)

Balenie na mesiac (60 tabliet)

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

 

Jednorazový nákup

Jednorázový nákup
Jednorazový nákup - doprava zadarmo po celej SR
€23 za celé balenie

Pravidelný mesačný odber

Jednorázový nákup
Pravidelne na vašu adresu - kedykoľvek zrušíte
€23 €20,70 za celé balenie Každý mesiac ušetríte 2,30 €

Otázky a odpovede

Za ako dlho pocítim prvé účinky Primulusu?+

Tento fakt je veľmi individuálny. Záleží na mnohých faktoroch. Rozhodujúci je Váš vek, fyzická kondícia, stravovacie návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muža iná, preto Vám nedokážeme dať presnú odpoveď. Podľa doterajších skúseností sa najrýchlejšie účinky dostavujú behom dvoch týždňov, väčšina mužov však pocíti rozdiel po jednom až dvoch mesiacoch užívania.

Môže mi PRIMULUS pomôcť, keď mám len 20 rokov? +

PRIMULUS je primárne určený pre mužov starších ako 25 rokov, u ktorých sa začína prejavovať nižšia hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pre Vás PRIMULUS nebol prínosný. Obsahuje radu vitamínov a minerálov, ktoré muži potrebujú v každom veku a často ich majú nedostatok. Málo Zinku? Nedostatok vitamínu D? Malý prísun horčíka? PRIMULUS je riešenie.

Prečo musím brať dve tablety denne, nestačí jedna?+

Nechceme robiť nič napoly. Aby sme mali istotu, že Vám PRIMULUS skutočne pomôže, musí obsahovať dostatok všetkých účinných látok v správnom pomere. Dané množstvo nie sme schopní dať do jednej tablety. Pokiaľ si zabudnete vziať tabletu ráno, hlavu si z toho nerobte, bez problémov si môžete vziať večer dve tablety naraz.

Má PRIMULUS nejaké vedľajšie účinky? +

PRIMULUS je 100% prírodný produkt, ktorý sa skladá výlučne z vitamínov, minerálov a extraktov z dvoch bylín. Hlavná sila nášho produktu je predovšetkým jedinečná kombinácia týchto látok a objem, v ktorom sú obsiahnuté. Všetky zložky sú v lekárňach bežne dostupné a lekármi veľmi často odporúčané. Nejedná sa o žiadne zakázané látky a PRIMULUS Vám nikdy nemôže zdvihnúť testosteron nad Vašu prirodzenú hladinu.

Nemusíte sa teda obávať, žiadne vedľajšie účinky Vám nehrozia.

PS: Ak užívate lieky na zníženie krvného tlaku, je vhodné prediskutovať užívanie produktu s Vašim lekárom. Niektoré tieto lieky sú v kontraindikácii s extraktom z kotvičníka zemného.

A čo sa stane s mojím testosteronom, keď PRIMULUS v budúcnosti prestanem brať?+

V prípade, že PRIMULUS v budúcnosti prestanete užívať, Vaša hladina testosteronu sa v najhoršom prípade po čase vráti opäť na úroveň pred užívaním produktu. Na rozdiel od anabolických steroidov, ktoré znižujú vlastnú tvorbu testosteronu (telo ho prestane produkovať, pretože ho dostáva „umelo“) náš produkt podporuje vlastnú, prirodzenú tvorbu tohto hormónu. Preto v tomto prípade nehrozí žiadny negatívny metabolický efekt.

Dá sa zaistiť stály odber bez nutnosti jednorazových nákupov?+

Samozrejme. Najlepší efekt sa dostaví práve pri pravidelnom užívaní. Každý, kto si u nás kúpi balenie PRIMULUS môže byť dobrovoľne zaradený do pravidelného odberu, kedy Vám PRIMULUS bude odosielaný pravidelne každých 30 dní. Jednoducho a pohodlne. O tejto možnosti Vás budeme kontaktovať po Vašom prvom nákupe. Nikoho do ničoho nenútime, je to len na Vás.

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

Viac o nás

Hore