Nachádzate se tu: Úvod Blog Testosteron 5 menej známych výhod vysokej hladiny testosterónu

5 menej známych výhod vysokej hladiny testosterónu

Testosterón je pre nás mužov veľmi dôležitý.

Ovplyvňuje, či máte chuť na posteľové radovánky, či ste celý ceň unavený, nevrlý a taktiež má vplyv na rýchlosť priberania svalovej hmoty alebo spaľovanie podkožného tuku.

To všetko je obecne známe.

Dnes si ale predstavíme ďalšie výhody vysokej hladiny testosterónu, ktoré sa často neuvádzajú.

1) Menej tuku v tvári

Pokiaľ má muž vysokú hladinu testosterónu, môže sa to podpísať i na jeho tvári. Jeho tvár bude mať výraznejšiu čeľusť a typické mužské rysy.

Väčšina ľudí ale nevie, že vyššia hladina testosterónu kontroluje taktiež tukovú vrstvu v tvári. Existuje mnoho dôkazov naznačujúcich, že vyššia hladina testosterónu má za následok menšiu tvorbu podkožného tuku v tvári a tým i definovanejší tvar tváre.

2) Lepšia nálada

Vplyv testosterónu na mužskú náladu bol už doložený niekoľkými štúdiami. Poďme sa pozrieť na tie najzaujímavejšie z nich.

  • muži s veľmi nízkou hladinou testosterónu sa často sťažujú na depresie, zlosť, podráždenosť a zlú kvalitu života (štúdia, štúdia).
  • pokiaľ sa týmto mužom zvýši hladina testosterónu (väčšinou vďaka hormonálnej substitučnej liečbe), kvalita ich života, nálady a motivácie sa taktiež rapídne zvýši (štúdia, štúdia).

3) Zrýchlenie bazálneho metabolizmu

V porovnaní s mužmi s nízkou hladinou testosterónu, muži s vyššou hladinou môžu zjesť väčšie porcie jedla bez pribrania nechceného tuku.

Existujú pre to dva dôvody:

  • prvý je obecne známy a už sme o ňom písali v našom minulom článku. Testosterón totiž potlačuje tvorbu nových tukových buniek.
  • o druhom sa vie menej, ale pravdou je, že testosterón značne zvyšuje bazálny metabolizmus (štúdia, štúdia).

Pokiaľ chcete holdovať veľkému množstvu jedla, zamerajte sa najskôr na zvýšenie svojho testosterónu.

4) Ženy milujú testosterón

Tento bod je jasný a vychádza zo zákonov matky prírody.

Ženy sú pudovo a často nevedomky priťahované silnými, sebavedomými a plodnými mužmi. A všetky tieto body spĺňajú muži s vysokou hladinou testosterónu.

Okrem toho existuje štúdia preukazujúca, že ženy sú schopné i vysokú hladinu testosterónuvycítiť“. Ženy totiž z evolučných dôvodov hľadajú tie najlepšie gény pre svojich potomkov a muži s vysokou hladinou testosterónu sú presne z evolučného hľadiska najlepšou voľbou.

Na druhú stranu reagujú podobne muži. Tí sú zase viac priťahovaní ženami s vysokou hladinou estrogénu.

5) Zlepšenie krvného obehu

Testosterón zvyšuje tvorbu oxidu dusnatého a tým podporuje krvný obeh v tele.

Testosterón stimuluje enzým, ktorý syntetizuje oxid dusnatý a tým podporuje tvorbu tejto dôležitej látky v tele.

A čo má oxid dusnatý v tele na starosti? Rozširuje a uvoľňuje tepny a cievy. Tento fakt je dôvodom pozitívneho vplyvu vyššej hladiny testosterónu na kardiovaskulárne zdravie. Ako je zrejmé, nízka hladina testosterónu je nielen nežiadúca, ale taktiež nezdravá či dokonca nebezpečná.

Pokiaľ Vás téma oxidu dusnatého zaujíma viac, určite si prečítajte náš obsiahly článok tu.

Záver

Zvyšovanie testosterónu prináša každému mužovi nespočetné množstvo benefitov.

Budete sa cítiť lepšie, budete ľahšie tvoriť svalovú hmotu, lepšie páliť podkožný tuk, zlepší sa Váš sexuálny život, budete atraktívnejší pre ženy, budete šťastnejší, zdravší a sumár výhod by mohol ešte dlho pokračovať...

Zdroj: www.anabolicmen.com – so zvolením autora

PS: Pre viac tipov na zvyšovanie hladiny testosterónu si prečítajte 25 tipov, ako zvýšiť hladinu testosterónu.

Späť na prehľad

Mohlo by Vás zaujímať...

Objednať PRIMULUS

 
Balenie na mesiac (60 tabliet)

Balenie na mesiac (60 tabliet)

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

 

Jednorazový nákup

Jednorázový nákup
Jednorazový nákup - doprava zadarmo po celej SR
€23 za celé balenie

Pravidelný mesačný odber

Jednorázový nákup
Pravidelne na vašu adresu - kedykoľvek zrušíte
€23 €20,70 za celé balenie Každý mesiac ušetríte 2,30 €

Otázky a odpovede

Za ako dlho pocítim prvé účinky Primulusu?+

Tento fakt je veľmi individuálny. Záleží na mnohých faktoroch. Rozhodujúci je Váš vek, fyzická kondícia, stravovacie návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muža iná, preto Vám nedokážeme dať presnú odpoveď. Podľa doterajších skúseností sa najrýchlejšie účinky dostavujú behom dvoch týždňov, väčšina mužov však pocíti rozdiel po jednom až dvoch mesiacoch užívania.

Môže mi PRIMULUS pomôcť, keď mám len 20 rokov? +

PRIMULUS je primárne určený pre mužov starších ako 25 rokov, u ktorých sa začína prejavovať nižšia hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pre Vás PRIMULUS nebol prínosný. Obsahuje radu vitamínov a minerálov, ktoré muži potrebujú v každom veku a často ich majú nedostatok. Málo Zinku? Nedostatok vitamínu D? Malý prísun horčíka? PRIMULUS je riešenie.

Prečo musím brať dve tablety denne, nestačí jedna?+

Nechceme robiť nič napoly. Aby sme mali istotu, že Vám PRIMULUS skutočne pomôže, musí obsahovať dostatok všetkých účinných látok v správnom pomere. Dané množstvo nie sme schopní dať do jednej tablety. Pokiaľ si zabudnete vziať tabletu ráno, hlavu si z toho nerobte, bez problémov si môžete vziať večer dve tablety naraz.

Má PRIMULUS nejaké vedľajšie účinky? +

PRIMULUS je 100% prírodný produkt, ktorý sa skladá výlučne z vitamínov, minerálov a extraktov z dvoch bylín. Hlavná sila nášho produktu je predovšetkým jedinečná kombinácia týchto látok a objem, v ktorom sú obsiahnuté. Všetky zložky sú v lekárňach bežne dostupné a lekármi veľmi často odporúčané. Nejedná sa o žiadne zakázané látky a PRIMULUS Vám nikdy nemôže zdvihnúť testosteron nad Vašu prirodzenú hladinu.

Nemusíte sa teda obávať, žiadne vedľajšie účinky Vám nehrozia.

PS: Ak užívate lieky na zníženie krvného tlaku, je vhodné prediskutovať užívanie produktu s Vašim lekárom. Niektoré tieto lieky sú v kontraindikácii s extraktom z kotvičníka zemného.

A čo sa stane s mojím testosteronom, keď PRIMULUS v budúcnosti prestanem brať?+

V prípade, že PRIMULUS v budúcnosti prestanete užívať, Vaša hladina testosteronu sa v najhoršom prípade po čase vráti opäť na úroveň pred užívaním produktu. Na rozdiel od anabolických steroidov, ktoré znižujú vlastnú tvorbu testosteronu (telo ho prestane produkovať, pretože ho dostáva „umelo“) náš produkt podporuje vlastnú, prirodzenú tvorbu tohto hormónu. Preto v tomto prípade nehrozí žiadny negatívny metabolický efekt.

Dá sa zaistiť stály odber bez nutnosti jednorazových nákupov?+

Samozrejme. Najlepší efekt sa dostaví práve pri pravidelnom užívaní. Každý, kto si u nás kúpi balenie PRIMULUS môže byť dobrovoľne zaradený do pravidelného odberu, kedy Vám PRIMULUS bude odosielaný pravidelne každých 30 dní. Jednoducho a pohodlne. O tejto možnosti Vás budeme kontaktovať po Vašom prvom nákupe. Nikoho do ničoho nenútime, je to len na Vás.

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

Viac o nás

Hore