Nachádzate se tu: Úvod Blog Testosteron 8 Potravín pre vyššiu hladinu testosterónu. Jete ich?

8 Potravín pre vyššiu hladinu testosterónu. Jete ich?

8 Potravín pre vyššiu hladinu testosterónu. Jete ich?

„Povedz mi čo ješ a ja ti poviem, kto si.“
Jean Anthelme Brillat-Savarin

Pokiaľ sa chcete cítiť a vypadať dobre, musíte kvalitne jesť.

Je to rovnaké ako s Vaším osobným automobilom.

Pokiaľ ako palivo budete používať iba kvalitný benzín či naftu, Vaše auto pôjde svižnejšie, rýchlejšie a motor Vám bude dlhšie slúžiť.

Rovnaké je to s potravou a Vaším organizmom. A teraz nemám na mysli nezmyselné diéty, pri ktorých sa obmedzuje celkový prísun živín na minimum a to predovšetkým na úkor tukov. Áno, telo pri takej diéte začne chudnúť telesný tuk, ale vo väčšine prípadov sa budete cítiť unavený, bez energie a Vaša hladina testosterónu razantne poklesne.

A ako teda správne jesť?

Základom je jesť veľa a predovšetkým kvalitné potraviny. Dostatok mäsa, vajec, ovocia a zeleniny, ryže, zemiakov a zdravých tukov. Vyhýbať by ste sa mali čo najviac spracovaným potravinám a všetkým fast foodom. Jedzte menej často, za to väčšie porcie. Pokiaľ cvičíte, v období pred a po tréningu pridajte viac sacharidov. Pokiaľ necvičíte, naopak sacharidy uberte a jedzte viac zdravých tukov.

A je to! Pre väčšinu ľudí je tento typ stravovania ten najlepší. Skutočne! Nie je treba pátrať po zázračných diétach či podporných prípravkoch na chudnutie, pretože aj tak nefungujú!

Pokiaľ by ste však radi do Vášho „motoru“ pridali určité „aditíva“ na zvýšenie Vašej hladiny testosterónu, čítajte prosím ďalej.

Predstavíme si zoznam 8 potravín, ktoré Vám pri pravidelnej konzumácii pomôžu zvýšiť Vašu hladinu testosterónu.

A ktoré to sú?

1. Vajcia

Sú zdrojom zdravých nasýtených tukov a cholesterolu, ktoré sú veľmi dôležité pre tvorbu testosterónu v tele. Bielok je jeden z najlepších zdrojov bielkovín pre Vaše telo a i žĺtok je bohatý na vitamín A, D a E.

2. Brokolica

Je bohatá na vlákninu, horčík a vitamín C. Brokolica taktiež obsahuje látky, ktoré pomáhajú pri metabolizme estrogénu. A čím menej je v našom tele miesta pre estrogén, tým viac ostane pre testosterón.

3. Avokádo

Skvelý zdroj vitamínu A, B, C, D, E, K, omega mastných kyslín a cholesterolu. Jedna z najlepších potravín pre Vašu hladinu testosterónu.

4. Hovädzie mäso

Má vysoký obsah proteínu, zinku, horčíku a nasýtených tukov.

5. Cesnak

Už v niekoľkých štúdiách bolo preukázané, že cesnak znižuje hladinu kortizolu v tele a tým pomáha k zvyšovaniu hladiny testosterónu.

6. Špenát

Je považovaný za „anti-estrogénnu“ potravinu. Špenát je bohatý na dôležité vitamíny a minerály, ako je horčík a vitamín C, ktoré podporujú prirodzenú tvorbu testosterónu.

7. Mandle

Sú bohaté na vitamín E, vápnik, horčík a zdravé tuky. V mandliach sa vo veľkom množstve vyskytuje aminokyselina arginín, ktorá podporuje krvný obeh a pomáha uvoľňovať cievy. Táto aminokyselina sa často využíva v prípravkoch na podporu erekcie.

8. Para orechy

Obsahujú zinok a sú najlepším prírodným zdrojom selénu. Už dva para orechy denne pokryjú doporučenú dennú dávku selénu. Pri výbere para orechov hľadajte tie, ktoré sú čo najviac pokryté hnedou šupkou. Práve táto šupka obsahuje najviac prospešných látok.

Späť na prehľad

Mohlo by Vás zaujímať...

Objednať PRIMULUS

 
Balenie na mesiac (60 tabliet)

Balenie na mesiac (60 tabliet)

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

 

Jednorazový nákup

Jednorázový nákup
Jednorazový nákup - doprava zadarmo po celej SR
€23 za celé balenie

Pravidelný mesačný odber

Jednorázový nákup
Pravidelne na vašu adresu - kedykoľvek zrušíte
€23 €20,70 za celé balenie Každý mesiac ušetríte 2,30 €

Otázky a odpovede

Za ako dlho pocítim prvé účinky Primulusu?+

Tento fakt je veľmi individuálny. Záleží na mnohých faktoroch. Rozhodujúci je Váš vek, fyzická kondícia, stravovacie návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muža iná, preto Vám nedokážeme dať presnú odpoveď. Podľa doterajších skúseností sa najrýchlejšie účinky dostavujú behom dvoch týždňov, väčšina mužov však pocíti rozdiel po jednom až dvoch mesiacoch užívania.

Môže mi PRIMULUS pomôcť, keď mám len 20 rokov? +

PRIMULUS je primárne určený pre mužov starších ako 25 rokov, u ktorých sa začína prejavovať nižšia hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pre Vás PRIMULUS nebol prínosný. Obsahuje radu vitamínov a minerálov, ktoré muži potrebujú v každom veku a často ich majú nedostatok. Málo Zinku? Nedostatok vitamínu D? Malý prísun horčíka? PRIMULUS je riešenie.

Prečo musím brať dve tablety denne, nestačí jedna?+

Nechceme robiť nič napoly. Aby sme mali istotu, že Vám PRIMULUS skutočne pomôže, musí obsahovať dostatok všetkých účinných látok v správnom pomere. Dané množstvo nie sme schopní dať do jednej tablety. Pokiaľ si zabudnete vziať tabletu ráno, hlavu si z toho nerobte, bez problémov si môžete vziať večer dve tablety naraz.

Má PRIMULUS nejaké vedľajšie účinky? +

PRIMULUS je 100% prírodný produkt, ktorý sa skladá výlučne z vitamínov, minerálov a extraktov z dvoch bylín. Hlavná sila nášho produktu je predovšetkým jedinečná kombinácia týchto látok a objem, v ktorom sú obsiahnuté. Všetky zložky sú v lekárňach bežne dostupné a lekármi veľmi často odporúčané. Nejedná sa o žiadne zakázané látky a PRIMULUS Vám nikdy nemôže zdvihnúť testosteron nad Vašu prirodzenú hladinu.

Nemusíte sa teda obávať, žiadne vedľajšie účinky Vám nehrozia.

PS: Ak užívate lieky na zníženie krvného tlaku, je vhodné prediskutovať užívanie produktu s Vašim lekárom. Niektoré tieto lieky sú v kontraindikácii s extraktom z kotvičníka zemného.

A čo sa stane s mojím testosteronom, keď PRIMULUS v budúcnosti prestanem brať?+

V prípade, že PRIMULUS v budúcnosti prestanete užívať, Vaša hladina testosteronu sa v najhoršom prípade po čase vráti opäť na úroveň pred užívaním produktu. Na rozdiel od anabolických steroidov, ktoré znižujú vlastnú tvorbu testosteronu (telo ho prestane produkovať, pretože ho dostáva „umelo“) náš produkt podporuje vlastnú, prirodzenú tvorbu tohto hormónu. Preto v tomto prípade nehrozí žiadny negatívny metabolický efekt.

Dá sa zaistiť stály odber bez nutnosti jednorazových nákupov?+

Samozrejme. Najlepší efekt sa dostaví práve pri pravidelnom užívaní. Každý, kto si u nás kúpi balenie PRIMULUS môže byť dobrovoľne zaradený do pravidelného odberu, kedy Vám PRIMULUS bude odosielaný pravidelne každých 30 dní. Jednoducho a pohodlne. O tejto možnosti Vás budeme kontaktovať po Vašom prvom nákupe. Nikoho do ničoho nenútime, je to len na Vás.

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

Viac o nás

Hore