Nachádzate se tu: Úvod Blog Testosteron Ako strojnásobiť hladinu testosterónu podľa Tima Ferrissa?

Ako strojnásobiť hladinu testosterónu podľa Tima Ferrissa?

Ako strojnásobiť hladinu testosterónu podľa Tima Ferrissa?

Poznáte Tima Ferrissa?

Je to spisovateľ, podnikateľ, investor, rečník a u nás je známy hlavne vďaka svojim knihám Štvorhodinový pracovný týždeň, Štvorhodinové telo a po novom i Štvorhodinový šéfkuchár.

Predovšetkým jeho prvá kniha Štvorhodinový pracovný týždeň sa stala bestsellerom a predalo sa ich viac než 1,3 miliónov výtlačkov.

Tim Ferriss je známy tým, že hľadá spôsoby, ako sa najrýchlejšie a najlepšie naučiť nové zručnosti.

Chcete sa naučiť nový jazyk behom 10 dní? Nabrať svalovú hmotu behom pár týždňov? Schudnúť tuk v rekordnom čase?

S tým všetkým Vám môžu rady Timothy Ferrissa pomôcť.

Dnešný článok ale nie je o ňom. (Pokiaľ máte záujem sa o jeho tvorbe dozvedieť viac, použite Google, alebo navštívte Timov oficiálny blog).

V jeho druhej knihe Štvorhodinové telo Tim Ferriss uviedol návod, ako strojnásobiť hladinu svojho testosterónu.

A to nás samozrejme zaujíma.

I keď nedáme ruku do ohňa za to, že tento protokol zvýši testosterón trojnásobne, určite Vám dodržiavanie týchto rád pomôže testosterón zvýšiť.

A aké sú Timove rady?

Optimalizáciu testosterónu rozdelil do dvoch protokolov: dlhodobý a rýchly (tzv. okamžité zvýšenie testosterónu)

Protokol #1: Dlhodobý a trvalejší

Fermentovaný olej z treščích pečení: 2 kapsule ráno a 2 pred spaním.

Vitamín D: 3000 – 5000 IU po prebudení a rovnakú dávku pred spaním (6000 až 10 000 IU na deň). Takto dávkovať, pokiaľ sa hladina Vitamínu D nedostane na hladinu 55 ng/ml (nutná konzultácia s lekárom).

Krátke ľadové kúpele/ľadové sprchy: 10 minút po prebudení a tesne pred spaním.

Para Orechy: 3 ks po prebudení a ďalšie 3 ks pred spaním.

Protokol #2: Rýchly nášup testosterónu

20 – 24 hodín pred tým, než chcete mať sex:

Zjedzte minimálne 800 miligramov cholesterolu (napríklad 4 veľké vajcia alebo žĺtka). Cholesterol zjedzte 3 hodiny pred spaním.

Prečo pred spaním?

Testosterón sa odvodzuje z cholesterolu a produkuje sa najviac v dobe spánku (medzi polnocou a 4 hodinou ráno).

4 hodiny pred tým, než chcete mať sex:

- 4 Para orechy
- 20 neolúpaných mandlí
- 2 kapsule fermentovaného oleja z tresčích pečení

Záver

Pokiaľ chcete Timove protokoly vyskúšať, radšej sa poraďte so svojím lekárom. Hlavne odporúčané dávky vitamínu D sú naozaj vysoké.

Keď ale znížite vitamín D na hladinu 2000 – 3000 UI a počet para orechov na max. 3 za deň, je tento protokol bezpečný a účinný.

Skúste sami a uvidíte.

Späť na prehľad

Mohlo by Vás zaujímať...

Objednať PRIMULUS

 
Balenie na mesiac (60 tabliet)

Balenie na mesiac (60 tabliet)

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

 

Jednorazový nákup

Jednorázový nákup
Jednorazový nákup - doprava zadarmo po celej SR
€23 za celé balenie

Pravidelný mesačný odber

Jednorázový nákup
Pravidelne na vašu adresu - kedykoľvek zrušíte
€23 €20,70 za celé balenie Každý mesiac ušetríte 2,30 €

Otázky a odpovede

Za ako dlho pocítim prvé účinky Primulusu?+

Tento fakt je veľmi individuálny. Záleží na mnohých faktoroch. Rozhodujúci je Váš vek, fyzická kondícia, stravovacie návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muža iná, preto Vám nedokážeme dať presnú odpoveď. Podľa doterajších skúseností sa najrýchlejšie účinky dostavujú behom dvoch týždňov, väčšina mužov však pocíti rozdiel po jednom až dvoch mesiacoch užívania.

Môže mi PRIMULUS pomôcť, keď mám len 20 rokov? +

PRIMULUS je primárne určený pre mužov starších ako 25 rokov, u ktorých sa začína prejavovať nižšia hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pre Vás PRIMULUS nebol prínosný. Obsahuje radu vitamínov a minerálov, ktoré muži potrebujú v každom veku a často ich majú nedostatok. Málo Zinku? Nedostatok vitamínu D? Malý prísun horčíka? PRIMULUS je riešenie.

Prečo musím brať dve tablety denne, nestačí jedna?+

Nechceme robiť nič napoly. Aby sme mali istotu, že Vám PRIMULUS skutočne pomôže, musí obsahovať dostatok všetkých účinných látok v správnom pomere. Dané množstvo nie sme schopní dať do jednej tablety. Pokiaľ si zabudnete vziať tabletu ráno, hlavu si z toho nerobte, bez problémov si môžete vziať večer dve tablety naraz.

Má PRIMULUS nejaké vedľajšie účinky? +

PRIMULUS je 100% prírodný produkt, ktorý sa skladá výlučne z vitamínov, minerálov a extraktov z dvoch bylín. Hlavná sila nášho produktu je predovšetkým jedinečná kombinácia týchto látok a objem, v ktorom sú obsiahnuté. Všetky zložky sú v lekárňach bežne dostupné a lekármi veľmi často odporúčané. Nejedná sa o žiadne zakázané látky a PRIMULUS Vám nikdy nemôže zdvihnúť testosteron nad Vašu prirodzenú hladinu.

Nemusíte sa teda obávať, žiadne vedľajšie účinky Vám nehrozia.

PS: Ak užívate lieky na zníženie krvného tlaku, je vhodné prediskutovať užívanie produktu s Vašim lekárom. Niektoré tieto lieky sú v kontraindikácii s extraktom z kotvičníka zemného.

A čo sa stane s mojím testosteronom, keď PRIMULUS v budúcnosti prestanem brať?+

V prípade, že PRIMULUS v budúcnosti prestanete užívať, Vaša hladina testosteronu sa v najhoršom prípade po čase vráti opäť na úroveň pred užívaním produktu. Na rozdiel od anabolických steroidov, ktoré znižujú vlastnú tvorbu testosteronu (telo ho prestane produkovať, pretože ho dostáva „umelo“) náš produkt podporuje vlastnú, prirodzenú tvorbu tohto hormónu. Preto v tomto prípade nehrozí žiadny negatívny metabolický efekt.

Dá sa zaistiť stály odber bez nutnosti jednorazových nákupov?+

Samozrejme. Najlepší efekt sa dostaví práve pri pravidelnom užívaní. Každý, kto si u nás kúpi balenie PRIMULUS môže byť dobrovoľne zaradený do pravidelného odberu, kedy Vám PRIMULUS bude odosielaný pravidelne každých 30 dní. Jednoducho a pohodlne. O tejto možnosti Vás budeme kontaktovať po Vašom prvom nákupe. Nikoho do ničoho nenútime, je to len na Vás.

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

Viac o nás

Hore