Nachádzate se tu: Úvod Blog Testosteron Prečo si vybrať práve PRIMULUS – multivitamín pre muža? (Zahrnuté PRIMULUS recenzie užívateľov)

Prečo si vybrať práve PRIMULUS – multivitamín pre muža? (Zahrnuté PRIMULUS recenzie užívateľov)

David Buchta
8. 2. 2017
Prečo si vybrať práve PRIMULUS – multivitamín pre muža? (Zahrnuté PRIMULUS recenzie užívateľov)

Prečo písať recenziu na PRIMULUS na našom blogu?

Má to vôbec zmysel? Bude to niekto brať vážne?

Dlho sme váhali, či tento článok napísať, ale nakoniec prečo nie?

Dostávame totiž často dotazy vo forme „V čom je Váš produkt unikátny?“ „Prečo sa mám rozhodnúť práve pre PRIMULUS?“ a „Jedná sa o placebo alebo PRIMULUS skutočne funguje?“

V tomto článku si na podobné otázky odpovieme.

Bez žiadnych výhovoriek či zavádzajúcich informácií.

Všetko pekne na rovinu.

Zázračné pilulky?

PRIMULUS je doplnok stravy. Nič viac a nič menej.

Nejedná sa o zázračnú pilulku, ktorá Vám zaručí nesmrteľnosť, či vďaka nej spálite 20kg tuku behom jedného týždňa. Nič také neexistuje (bohužiaľ alebo možno i vďaka bohu).

PRIMULUS však v žiadnom prípade nie je ani placebo. Jedná sa o unikátny mix vitamínov, minerálov a extraktov z bylín, ktoré sú navrhnuté podľa optimálnej dennej dávky pre dosiahnutie toho najlepšieho výsledku. Preto taktiež mesačné balenie obsahuje 60 tabliet (2 tablety denne).

Všetky obsiahnuté zložky majú podľa niekoľkých výskumov pozitívny a hlavne preukázateľný vplyv (nielen) na hladinu testosterónu u mužov a tým podporujú vitalitu, energiu a taktiež imunitu každého jedinca.

Účinky?

Viditeľný efekt je u každého muža iný.

Niekto už po dvoch týždňoch cíti zvýšenú vitalitu a celkovú energiu (i tú sexuálnu).

Ďalší na sebe vidia výsledky po takmer dvoch mesiacoch užívania, v podobe väčšej energie, lepšej nálady a zvýšeného libida.

Niektorý užívatelia PRIMULUSu okrem mierneho zvýšenia vitality nevidia na sebe žiadne zreteľné výsledky i po 3 mesiacoch užívania, ale sú si vedomí, že dodávajú telu tie nevyhnutné vitamíny a minerály (viď vyššie).

A čo hovoria o našom produkte samotní užívatelia:

„Po 3 týždňoch užívania sa mi začalo stávať, že som mal rannú erekciu. To sa mi nestalo viac než 15 rokov.“ Pavol 52 rokov

„Po 3 mesiacoch čo beriem Primulus môžem spätne hodnotiť, že moja energia je vyššia, vydržím dlhšie vitálny do večerných hodín a ráno sa mi omnoho lepšie vstáva. Mimo iné, mňa za túto dobu taktiež nedohnala žiadna choroba, ani len žiadny náznak – čo pred užívaním nebolo úplne bežné.“
Martin 31 rokov

„Moc som v doplnky stravy neveril, ale Primulus užívam už 4. mesiac a som spokojný. Vstáva sa mi lepšie a už nemám problém zaspať. Cítim sa taktiež v práci omnoho sebavedomejšie a stres ma len tak neskolí.“ Michal 28 rokov

„Ďakujem za Primulus. Ani by som neverila, že za dva mesiace sa môj muž premení z trucujúceho a podráždeného na viac energického a milého.“
Iveta 46 rokov

Pokiaľ ste muž a nie je Vám ľahostajné, čo dodávate Vášmu telu za vitamíny, je pre Vás PRIMULUS jasná voľba.

Nie ste si istý, či máte dostatok vitamínu D?

Trpíte príznakmi nedostatku horčíka?

Chýba Vám v tele zinok?

Všetky tieto dôležité vitamíny a minerály sú v zložení PRIMULUSu zastúpené v optimálnom množstve. Naviac obsahuje ešte ďalšie vitamíny a extrakty z bylín, ktoré majú na muža pozitívny vplyv.

A prečo je dôležité mať dostatok týchto vitamínov.

Nižšie uvádzame iba pár článkov naprieč celý internetom, ktoré pojednávajú o problémoch pri nedostatku daných vitamínov:

Svet zachvátila epidémia nedostatku vitamínu D / celostatnimedicina.cz
Svetom hýbe rozruch okolo vitamínu D / novinky.cz
Novodobá epidémia – nedostatok vitamínu D / mamanamaterske.cz
Chrípku dostanete, pretože máte nedostatok vitamínu D / cez-okno.net
Nedostatok horčíka. Jeho príčiny a možnosti riešenia / idnes.cz
Následky nedostatku horčíka môžu byť prekvapivo horké / celostatnimedicina.cz
Za únavu, nesústredenosť i poruchy spánku môže často nedostatok horčíka / novinky.cz
Nedostatok zinku predlžuje hojenie a oslabuje imunitu / ulekare.cz
Účinky zinku. Nedostatok zinku v organizme. Príznaky, prejavy a symptómy / ulekare.cz
Nedostatok zinku? / stefajir.cz
Ženy, kúpte mužom zinok / vitalitylifesty.cz

Majte pod kontrolou nielen hladinu Vášho testosterónu, ale taktiež pravidelný prísun dôležitých vitamínov a minerálov.

Vaše telo Vám za to bude vďačné.

Kúpiť PRIMULUS môžete TU!

Pokiaľ máte akýkoľvek ďalší dotaz ohľadom produktu, či jeho účinkoch, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.

Tím Primulus

Späť na prehľad

Mohlo by Vás zaujímať...

Objednať PRIMULUS

 
Balenie na mesiac (60 tabliet)

Balenie na mesiac (60 tabliet)

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

 

Jednorazový nákup

Jednorázový nákup
Jednorazový nákup - doprava zadarmo po celej SR
€23 za celé balenie

Pravidelný mesačný odber

Jednorázový nákup
Pravidelne na vašu adresu - kedykoľvek zrušíte
€23 €20,70 za celé balenie Každý mesiac ušetríte 2,30 €

Otázky a odpovede

Za ako dlho pocítim prvé účinky Primulusu?+

Tento fakt je veľmi individuálny. Záleží na mnohých faktoroch. Rozhodujúci je Váš vek, fyzická kondícia, stravovacie návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muža iná, preto Vám nedokážeme dať presnú odpoveď. Podľa doterajších skúseností sa najrýchlejšie účinky dostavujú behom dvoch týždňov, väčšina mužov však pocíti rozdiel po jednom až dvoch mesiacoch užívania.

Môže mi PRIMULUS pomôcť, keď mám len 20 rokov? +

PRIMULUS je primárne určený pre mužov starších ako 25 rokov, u ktorých sa začína prejavovať nižšia hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pre Vás PRIMULUS nebol prínosný. Obsahuje radu vitamínov a minerálov, ktoré muži potrebujú v každom veku a často ich majú nedostatok. Málo Zinku? Nedostatok vitamínu D? Malý prísun horčíka? PRIMULUS je riešenie.

Prečo musím brať dve tablety denne, nestačí jedna?+

Nechceme robiť nič napoly. Aby sme mali istotu, že Vám PRIMULUS skutočne pomôže, musí obsahovať dostatok všetkých účinných látok v správnom pomere. Dané množstvo nie sme schopní dať do jednej tablety. Pokiaľ si zabudnete vziať tabletu ráno, hlavu si z toho nerobte, bez problémov si môžete vziať večer dve tablety naraz.

Má PRIMULUS nejaké vedľajšie účinky? +

PRIMULUS je 100% prírodný produkt, ktorý sa skladá výlučne z vitamínov, minerálov a extraktov z dvoch bylín. Hlavná sila nášho produktu je predovšetkým jedinečná kombinácia týchto látok a objem, v ktorom sú obsiahnuté. Všetky zložky sú v lekárňach bežne dostupné a lekármi veľmi často odporúčané. Nejedná sa o žiadne zakázané látky a PRIMULUS Vám nikdy nemôže zdvihnúť testosteron nad Vašu prirodzenú hladinu.

Nemusíte sa teda obávať, žiadne vedľajšie účinky Vám nehrozia.

PS: Ak užívate lieky na zníženie krvného tlaku, je vhodné prediskutovať užívanie produktu s Vašim lekárom. Niektoré tieto lieky sú v kontraindikácii s extraktom z kotvičníka zemného.

A čo sa stane s mojím testosteronom, keď PRIMULUS v budúcnosti prestanem brať?+

V prípade, že PRIMULUS v budúcnosti prestanete užívať, Vaša hladina testosteronu sa v najhoršom prípade po čase vráti opäť na úroveň pred užívaním produktu. Na rozdiel od anabolických steroidov, ktoré znižujú vlastnú tvorbu testosteronu (telo ho prestane produkovať, pretože ho dostáva „umelo“) náš produkt podporuje vlastnú, prirodzenú tvorbu tohto hormónu. Preto v tomto prípade nehrozí žiadny negatívny metabolický efekt.

Dá sa zaistiť stály odber bez nutnosti jednorazových nákupov?+

Samozrejme. Najlepší efekt sa dostaví práve pri pravidelnom užívaní. Každý, kto si u nás kúpi balenie PRIMULUS môže byť dobrovoľne zaradený do pravidelného odberu, kedy Vám PRIMULUS bude odosielaný pravidelne každých 30 dní. Jednoducho a pohodlne. O tejto možnosti Vás budeme kontaktovať po Vašom prvom nákupe. Nikoho do ničoho nenútime, je to len na Vás.

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

Viac o nás

Hore