Nachádzate se tu: Úvod Blog Testosteron Testosterónové tablety – viac energie, libida a sily

Testosterónové tablety – viac energie, libida a sily

Testosterónové tablety – viac energie, libida a sily

Úbytok testosterónu u mužov je smutným trendom.

Rok od roku sa prirodzená hladina testosterónu zdravého muža rapídne znižuje.

Napríklad v roku 2013 bola stanovená optimálna hranica testosterónu v rozmedzí 300 – 1070 ng/dl. Keď sa ale pozrieme o 100 rokov späť, tak v tej dobe bola zaznamenaná priemerná hladina okolo 800 – 2000 ng/dl.

To znamená, že ľudia s nízkou hladinou testosterónu pred 100 rokmi by boli dnes považovaní za mužov s vysokou hladinou tohto hormónu. A to so sebou nesie mnoho negatívnych vplyvov pre mužské zdravie, energiu, libido a imunitu.

Pokiaľ však patríte medzi mužov s nízkou hladinou testosterónu, nemusíte zúfať.

Hladina testosterónu sa dá aj v pokročilejšom veku navrátiť späť do normálnej hladiny a to predovšetkým stravou, pohybom a taktiež užívaním tých správnych „testosterónových tabliet“.

Testosterónové tablety

A ako poznáte kvalitné testosterónové tablety na trhu?

Najdôležitejšie je vyvážené zloženie všetkých dôležitých látok pre optimálnu tvorbu testosterónu. Medzi ne patrí zinok, horčík, vitamín D, vitamín C, vitamín B6 a ďalej extrakty z bylín ako je kotvičník zemný (Tribulus Terrestris) a pískavice gréckeho sena (Fenugreek).

Všetky látky musia byť z kvalitných zdrojov a tablety musia obsahovať ich dostatočné množstvo.

PRIMULUS všetko uvedené splňuje a naviac obsahuje extrakt z čierneho korenia, ktorý pomáha so vstrebávaním látok do tela a je vyrábaný v Českej republike.

Testosterónové tablety PRIMULUS si môžete zakúpiť TU.

A prečo je pre muža testosterón tak dôležitý?

Testosterón

Testosterón – je steroidný hormón zo skupiny androgénov. U mužov sa testosterón produkuje prevažne v semenníkoch a má veľmi zásadnú funkciu pri vývoji sekundárnych pohlavných znakov. Najvyššia hladina tohto hormónu je v období dospievania. Viac menej, hladina testosterónu sa začína pomaly znižovať od 25 do 30 roku (u niektorých mužov dokonca aj o niekoľko rokov skôr) a to v priemere o 1% až 2% ročne.

Poďme si teda ukázať, k čomu vlastne testosterón v tele slúži a aké príznaky môžu signalizovať jeho nízku hladinu.

Ako poznám, že mám zníženú hladinu testosterónu?

• strata svalovej hmoty a sily
• nárast telesného tuku (predovšetkým v oblasti pásu)
• znížené libido a erektilná funkcia
• znížená energia
• depresia, náladovosť
• znížená hustota kostí

.... a zoznam by mohol pokračovať

Okrem týchto, pre muža veľmi dôležitých príznakov, bolo taktiež dokázané, že starší muži s nižšou hladinou testosterónu majú až o 40% väčšiu šancu skoršieho úmrtia.

Nenechajte teda nič náhode a začnite sa o svoj testosterón starať viac

PS: Pre začiatok si prečítajte náš článok 25 tipov, ako zvýšiť hladinu testosterónu prírodnou formou.

Späť na prehľad

Mohlo by Vás zaujímať...

Objednať PRIMULUS

 
Balenie na mesiac (60 tabliet)

Balenie na mesiac (60 tabliet)

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

 

Jednorazový nákup

Jednorázový nákup
Jednorazový nákup - doprava zadarmo po celej SR
€23 za celé balenie

Pravidelný mesačný odber

Jednorázový nákup
Pravidelne na vašu adresu - kedykoľvek zrušíte
€23 €20,70 za celé balenie Každý mesiac ušetríte 2,30 €

Otázky a odpovede

Za ako dlho pocítim prvé účinky Primulusu?+

Tento fakt je veľmi individuálny. Záleží na mnohých faktoroch. Rozhodujúci je Váš vek, fyzická kondícia, stravovacie návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muža iná, preto Vám nedokážeme dať presnú odpoveď. Podľa doterajších skúseností sa najrýchlejšie účinky dostavujú behom dvoch týždňov, väčšina mužov však pocíti rozdiel po jednom až dvoch mesiacoch užívania.

Môže mi PRIMULUS pomôcť, keď mám len 20 rokov? +

PRIMULUS je primárne určený pre mužov starších ako 25 rokov, u ktorých sa začína prejavovať nižšia hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pre Vás PRIMULUS nebol prínosný. Obsahuje radu vitamínov a minerálov, ktoré muži potrebujú v každom veku a často ich majú nedostatok. Málo Zinku? Nedostatok vitamínu D? Malý prísun horčíka? PRIMULUS je riešenie.

Prečo musím brať dve tablety denne, nestačí jedna?+

Nechceme robiť nič napoly. Aby sme mali istotu, že Vám PRIMULUS skutočne pomôže, musí obsahovať dostatok všetkých účinných látok v správnom pomere. Dané množstvo nie sme schopní dať do jednej tablety. Pokiaľ si zabudnete vziať tabletu ráno, hlavu si z toho nerobte, bez problémov si môžete vziať večer dve tablety naraz.

Má PRIMULUS nejaké vedľajšie účinky? +

PRIMULUS je 100% prírodný produkt, ktorý sa skladá výlučne z vitamínov, minerálov a extraktov z dvoch bylín. Hlavná sila nášho produktu je predovšetkým jedinečná kombinácia týchto látok a objem, v ktorom sú obsiahnuté. Všetky zložky sú v lekárňach bežne dostupné a lekármi veľmi často odporúčané. Nejedná sa o žiadne zakázané látky a PRIMULUS Vám nikdy nemôže zdvihnúť testosteron nad Vašu prirodzenú hladinu.

Nemusíte sa teda obávať, žiadne vedľajšie účinky Vám nehrozia.

PS: Ak užívate lieky na zníženie krvného tlaku, je vhodné prediskutovať užívanie produktu s Vašim lekárom. Niektoré tieto lieky sú v kontraindikácii s extraktom z kotvičníka zemného.

A čo sa stane s mojím testosteronom, keď PRIMULUS v budúcnosti prestanem brať?+

V prípade, že PRIMULUS v budúcnosti prestanete užívať, Vaša hladina testosteronu sa v najhoršom prípade po čase vráti opäť na úroveň pred užívaním produktu. Na rozdiel od anabolických steroidov, ktoré znižujú vlastnú tvorbu testosteronu (telo ho prestane produkovať, pretože ho dostáva „umelo“) náš produkt podporuje vlastnú, prirodzenú tvorbu tohto hormónu. Preto v tomto prípade nehrozí žiadny negatívny metabolický efekt.

Dá sa zaistiť stály odber bez nutnosti jednorazových nákupov?+

Samozrejme. Najlepší efekt sa dostaví práve pri pravidelnom užívaní. Každý, kto si u nás kúpi balenie PRIMULUS môže byť dobrovoľne zaradený do pravidelného odberu, kedy Vám PRIMULUS bude odosielaný pravidelne každých 30 dní. Jednoducho a pohodlne. O tejto možnosti Vás budeme kontaktovať po Vašom prvom nákupe. Nikoho do ničoho nenútime, je to len na Vás.

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

Viac o nás

Hore