Nachádzate se tu: Úvod Blog Zdravie 5 látok preukázateľne zvyšujúcich mužské libido (vedecky overené)

5 látok preukázateľne zvyšujúcich mužské libido (vedecky overené)

5 látok preukázateľne zvyšujúcich mužské libido (vedecky overené)

Máte občas problém s libidom?

Spomínate na časy, kedy ste na sex mysleli celý deň, ale teraz sa radšej pozriete na film alebo zájdete s kamarátmi na pivo?

Alebo je možno Vaša chuť na sex v poriadku, ale aj tak hľadáte prírodné látky zvyšujúce libido pre ešte vášnivejšiu noc?

Máme pre Vás dobré správy.

Existuje veľa štúdií preukazujúcich vplyv niektorých látok na zvýšenie libida u mužov. A na tie sa dnes pozrieme.

TIP: je potrebné upozorniť, že ak trpíte príznakmi nízkej hladiny testosterónu, žiadna z uvedených látok vám nemusí priniesť výsledky. Testosterón je totiž silne spätý vaším libidom. Pre začiatok vyskúšajte 100% prírodný produkt PRIMULUS na prirodzenú podporu testosterónu (obsahujúcu aj 2 extrakty zo zoznamu nižšie) a prečítajte si článok obsahujúci 25 tipov ako testoteron zvýšiť.

Vyskúšam PRIMULUS


Bez ďalšieho zdržovania si poďme predstaviť látky podporujúce Vašu chuť na sex.

1. Maca

Nielen že Maca zlepšuje kvalitu erekcie a spermií, má tiež vplyv na vaše libido. Peruánska kultúra dlhodobo považuje Macu ako za mužský životabudič a nie náhodou. Jedna zvieracia štúdia nám dáva o ich účinkoch jasný dôkaz.

V spomínanej štúdii (Urology, Apr 2000, Qun Yi Zheng) bol vždy umiestnený samec krýs do klietky s dvoma samičkami. Jednej skupine samčekov bola podávaná Maca a druhéj nie. Samčekovia kŕmení Maco dokázali mať sex 50 x za dobu 3 hodín! Išlo o veľký rozdiel v porovnaní so skupinou samčekov, ktorým Maca nebola podávaná. Tí toto tempo nedokázali zvládnuť.

2. Muira Puama

Maca pochádza z Peru a Muira Puama z rovnakého kontinentu. Z Brazílie. Niekoľko štúdií na ľuďoch dokazuje pozitívny vplyv tejto látky na mužské libido.

Napríklad v tejto štúdii bolo pri konzumácii Muira Puama zaznamenané zvýšenie libida až o 66% v porovnaní so skupinou na placebu.

3. Tribulus Terrestris (Kotvičník zemný)

Ide o najpopulárnejšiu bylinku pre mužov. Jej efekt na testosterón u mužov je dlhodobo známy.

Kotvičník má však aj preukázateľný vplyv na zvýšenie libida.

Dokáže zvýšiť hladinu DHEA a tiež oxidu dusnatého.

Najlepší spôsob ako vyťažiť maximum z kotvičníka je urobiť si silný odvar z čerstvej bylinky. To však nie je vždy možné, preto je vhodné siahnuť po silnom extrakte tejto byliny vo vhodnom doplnku stravy. Napríklad tu.

4. Ženšen

Kórejský ženšen v jednej štúdii zlepšil kvalitu a dĺžku erekcie vďaka zlepšeniu tvorby oxidu dusnatého. Rovnaká štúdia preukazuje vplyv ženšenu na libido. Tento fakt potvrdzuje aj niekoľko zvieracích štúdií, kde bolo po užívaní ženšenu zaznamenané zvýšenie chuti na sex.

5. Fenugreek (Senovka grécka)

Extrakt z tohto korenia dokáže zvýšiť libido a tiež silu orgazmu.

Táto štúdia dokázala, že Fenugreek u zdravých mužov výrazne zvýšil chuť na sex a tiež schopnosť orgazmu. Mladí muži si asi nedokážu predstaviť neschopnosť mať orgazmus, viacmenej tento problém trápi niektorých starších mužov.

Fenugreek okrem zvýšenia libida pomáha znížiť hladinu glukózy po jedle, budovať svalovú hmotu a chrániť telo pred tvorbou zápalov.

Späť na prehľad

Mohlo by Vás zaujímať...

Objednať PRIMULUS

 
Balenie na mesiac (60 tabliet)

Balenie na mesiac (60 tabliet)

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

 

Jednorazový nákup

Jednorázový nákup
Jednorazový nákup - doprava zadarmo po celej SR
€23 za celé balenie

Pravidelný mesačný odber

Jednorázový nákup
Pravidelne na vašu adresu - kedykoľvek zrušíte
€23 €20,70 za celé balenie Každý mesiac ušetríte 2,30 €

Otázky a odpovede

Za ako dlho pocítim prvé účinky Primulusu?+

Tento fakt je veľmi individuálny. Záleží na mnohých faktoroch. Rozhodujúci je Váš vek, fyzická kondícia, stravovacie návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muža iná, preto Vám nedokážeme dať presnú odpoveď. Podľa doterajších skúseností sa najrýchlejšie účinky dostavujú behom dvoch týždňov, väčšina mužov však pocíti rozdiel po jednom až dvoch mesiacoch užívania.

Môže mi PRIMULUS pomôcť, keď mám len 20 rokov? +

PRIMULUS je primárne určený pre mužov starších ako 25 rokov, u ktorých sa začína prejavovať nižšia hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pre Vás PRIMULUS nebol prínosný. Obsahuje radu vitamínov a minerálov, ktoré muži potrebujú v každom veku a často ich majú nedostatok. Málo Zinku? Nedostatok vitamínu D? Malý prísun horčíka? PRIMULUS je riešenie.

Prečo musím brať dve tablety denne, nestačí jedna?+

Nechceme robiť nič napoly. Aby sme mali istotu, že Vám PRIMULUS skutočne pomôže, musí obsahovať dostatok všetkých účinných látok v správnom pomere. Dané množstvo nie sme schopní dať do jednej tablety. Pokiaľ si zabudnete vziať tabletu ráno, hlavu si z toho nerobte, bez problémov si môžete vziať večer dve tablety naraz.

Má PRIMULUS nejaké vedľajšie účinky? +

PRIMULUS je 100% prírodný produkt, ktorý sa skladá výlučne z vitamínov, minerálov a extraktov z dvoch bylín. Hlavná sila nášho produktu je predovšetkým jedinečná kombinácia týchto látok a objem, v ktorom sú obsiahnuté. Všetky zložky sú v lekárňach bežne dostupné a lekármi veľmi často odporúčané. Nejedná sa o žiadne zakázané látky a PRIMULUS Vám nikdy nemôže zdvihnúť testosteron nad Vašu prirodzenú hladinu.

Nemusíte sa teda obávať, žiadne vedľajšie účinky Vám nehrozia.

PS: Ak užívate lieky na zníženie krvného tlaku, je vhodné prediskutovať užívanie produktu s Vašim lekárom. Niektoré tieto lieky sú v kontraindikácii s extraktom z kotvičníka zemného.

A čo sa stane s mojím testosteronom, keď PRIMULUS v budúcnosti prestanem brať?+

V prípade, že PRIMULUS v budúcnosti prestanete užívať, Vaša hladina testosteronu sa v najhoršom prípade po čase vráti opäť na úroveň pred užívaním produktu. Na rozdiel od anabolických steroidov, ktoré znižujú vlastnú tvorbu testosteronu (telo ho prestane produkovať, pretože ho dostáva „umelo“) náš produkt podporuje vlastnú, prirodzenú tvorbu tohto hormónu. Preto v tomto prípade nehrozí žiadny negatívny metabolický efekt.

Dá sa zaistiť stály odber bez nutnosti jednorazových nákupov?+

Samozrejme. Najlepší efekt sa dostaví práve pri pravidelnom užívaní. Každý, kto si u nás kúpi balenie PRIMULUS môže byť dobrovoľne zaradený do pravidelného odberu, kedy Vám PRIMULUS bude odosielaný pravidelne každých 30 dní. Jednoducho a pohodlne. O tejto možnosti Vás budeme kontaktovať po Vašom prvom nákupe. Nikoho do ničoho nenútime, je to len na Vás.

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

Viac o nás

Hore