Nachádzate se tu: Úvod Blog Zdravie 5 rýchlych tipov pre železnú imunitu

5 rýchlych tipov pre železnú imunitu

5 rýchlych tipov pre železnú imunitu

Ako na posilnenie imunity? Vsaďte na prirodzený spôsob „dopravy“ zaručených pomocníkov budujúcich imunitný systém do Vášho tela. A najlepšie raw, teda v značnej miere surové. Z pohľadu potravín prvá päťka v nasledujúcich riadkoch.

Zinok

Začnite od konca, od Z a to zinkom. Minerálom, ktorý významne prispieva k posilneniu obranyschopnosti organizmu. Taktiež výrazne urýchľuje náročný proces uzdravovania. Bonus Vám zinok prináša v podobe správneho vývoja a funkcie rozmnožovacích orgánov. Zlepší stav kože, urýchli hojenie rán a pomáha pri únave. Na čo sa teda zameriate? Pečeň, tmavé mäso, mlieko, vaječné žĺtka a morské plody, hlavne afrodiziakálne ustrice.

Ste vegetarián? Žiadny problém. V tom prípade vsaďte na dyňové a slnečnicové semiačka, orechy, mandle, kešu, celozrnné obilniny, orechové maslá, sezamové tahini, strukoviny, pšeničné klíčky, špargľa, quinoa – Merlík čilský – bez lepku, amarant, tofu, tempeh či miso.

Omega-3

Vráťte sa do detských rokov a nasaďte rybí tuk.

Naši predkovia vedeli svoje. Podpora usadzovania vápnika v kostiach Vám príde k duhu i v prípade, že veľa športujete. Omega-3 kyseliny sú pre ľudský organizmus nepostrádateľné, spomaľujú starnutie buniek, majú protizápalové účinky a posilňujú imunitu. Ak zájdeme ďalej, znižujú riziko nádorových ochorení a hladinu cholesterolu v krvi.

Bráni upchatiu ciev i výskytu vysokého krvného tlaku. Chcete mať pamäť ako slon? Zlepšite svoj psychický stav i pamäť pomocou Omega-3. Dodajte ho rybím tukom, repkovým a sójovým olejom alebo dyňovými semiačkami.

Vitamín A – beta-karotén

Chcete zlepšiť zrak? Trpíte na alergie a slzia Vám oči od hľadenia do monitora? Podporte tvorbu zrakového pigmentu a Vaše oči budú opäť schopné rozoznávať predmety i za zníženého osvetlenia. Podporíte i imunitný systém a zvýšite odolnosť tela voči všetkým infekciám. Po alkoholovom večierku je vitamín A skvelým pomocníkom. Beta-karotén obsahuje lucerna i okrúhlica, mrkva, špenát, mango, petržlen, marhule, kaki, melón, mangold, papája, paradajka, paprika. Pre priaznivcov mäsa opäť teľacia pečeň a mäso, tuniak, treska, maslo a mlieko.

B vitamíny

Pomáhajú udržovať správne fungovanie metabolizmu a ako je známe, základ imunity tkvie v zdravých črevách. Proces látkovej premeny v tele teda neradno podceňovať. Prirodzený zdroj vitamínov B sú kvasnice, celozrnné obilniny, strukoviny, orechy i ryby. Zaraďte riasy, pšeničné klíčky, karfiol, tvaroh, jogurt či mlieko a býčiu pečeň či jahňacie mäso. Ak sa venujete veľa športu a máte pravidelnú záťaž, B vitamíny sú pomocníkmi proti vyčerpaniu organizmu. Sú kľúčové pre zdravý nervový systém, mozog a srdce.

Vitamín C

Kľúčová podpora vitamínu C je jeho prispenie pre správnu funkciu imunitného systému. Vitamín C je bojovníkom proti infekciám, vírom i baktériám a prevenciou proti oparom. Potenciálne potom i proti rakovinotvorným bunkám. Doplňte ho konzumáciou zeleniny, hlavne vo forme brokolice, kapusty, ružičkovej kapusty a karfiolu. Ďalej šípky, kiwi a citrusy spolu s vyššie uvedenými potravinami.

Tento článok je napísaný externým autorom.

Späť na prehľad

Mohlo by Vás zaujímať...

Objednať PRIMULUS

 
Balenie na mesiac (60 tabliet)

Balenie na mesiac (60 tabliet)

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

 

Jednorazový nákup

Jednorázový nákup
Jednorazový nákup - doprava zadarmo po celej SR
€23 za celé balenie

Pravidelný mesačný odber

Jednorázový nákup
Pravidelne na vašu adresu - kedykoľvek zrušíte
€23 €20,70 za celé balenie Každý mesiac ušetríte 2,30 €

Otázky a odpovede

Za ako dlho pocítim prvé účinky Primulusu?+

Tento fakt je veľmi individuálny. Záleží na mnohých faktoroch. Rozhodujúci je Váš vek, fyzická kondícia, stravovacie návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muža iná, preto Vám nedokážeme dať presnú odpoveď. Podľa doterajších skúseností sa najrýchlejšie účinky dostavujú behom dvoch týždňov, väčšina mužov však pocíti rozdiel po jednom až dvoch mesiacoch užívania.

Môže mi PRIMULUS pomôcť, keď mám len 20 rokov? +

PRIMULUS je primárne určený pre mužov starších ako 25 rokov, u ktorých sa začína prejavovať nižšia hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pre Vás PRIMULUS nebol prínosný. Obsahuje radu vitamínov a minerálov, ktoré muži potrebujú v každom veku a často ich majú nedostatok. Málo Zinku? Nedostatok vitamínu D? Malý prísun horčíka? PRIMULUS je riešenie.

Prečo musím brať dve tablety denne, nestačí jedna?+

Nechceme robiť nič napoly. Aby sme mali istotu, že Vám PRIMULUS skutočne pomôže, musí obsahovať dostatok všetkých účinných látok v správnom pomere. Dané množstvo nie sme schopní dať do jednej tablety. Pokiaľ si zabudnete vziať tabletu ráno, hlavu si z toho nerobte, bez problémov si môžete vziať večer dve tablety naraz.

Má PRIMULUS nejaké vedľajšie účinky? +

PRIMULUS je 100% prírodný produkt, ktorý sa skladá výlučne z vitamínov, minerálov a extraktov z dvoch bylín. Hlavná sila nášho produktu je predovšetkým jedinečná kombinácia týchto látok a objem, v ktorom sú obsiahnuté. Všetky zložky sú v lekárňach bežne dostupné a lekármi veľmi často odporúčané. Nejedná sa o žiadne zakázané látky a PRIMULUS Vám nikdy nemôže zdvihnúť testosteron nad Vašu prirodzenú hladinu.

Nemusíte sa teda obávať, žiadne vedľajšie účinky Vám nehrozia.

PS: Ak užívate lieky na zníženie krvného tlaku, je vhodné prediskutovať užívanie produktu s Vašim lekárom. Niektoré tieto lieky sú v kontraindikácii s extraktom z kotvičníka zemného.

A čo sa stane s mojím testosteronom, keď PRIMULUS v budúcnosti prestanem brať?+

V prípade, že PRIMULUS v budúcnosti prestanete užívať, Vaša hladina testosteronu sa v najhoršom prípade po čase vráti opäť na úroveň pred užívaním produktu. Na rozdiel od anabolických steroidov, ktoré znižujú vlastnú tvorbu testosteronu (telo ho prestane produkovať, pretože ho dostáva „umelo“) náš produkt podporuje vlastnú, prirodzenú tvorbu tohto hormónu. Preto v tomto prípade nehrozí žiadny negatívny metabolický efekt.

Dá sa zaistiť stály odber bez nutnosti jednorazových nákupov?+

Samozrejme. Najlepší efekt sa dostaví práve pri pravidelnom užívaní. Každý, kto si u nás kúpi balenie PRIMULUS môže byť dobrovoľne zaradený do pravidelného odberu, kedy Vám PRIMULUS bude odosielaný pravidelne každých 30 dní. Jednoducho a pohodlne. O tejto možnosti Vás budeme kontaktovať po Vašom prvom nákupe. Nikoho do ničoho nenútime, je to len na Vás.

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

Viac o nás

Hore