Nachádzate se tu: Úvod Blog Zdravie Až polovica fajčiarov má problémy s erekciou

Až polovica fajčiarov má problémy s erekciou

Až polovica fajčiarov má problémy s erekciou

Osnova:
Fajčiari majú dvojnásobnú pravdepodobnosť problému s erekciou
Riziko erektilnej dysfunkcie hrozí už od dvoch vyfajčených cigariet denne
Problémy s erekciou sa objavia neskôr a nemilo vás zaskočia
Chcete bábätko? Na fajčenie zabudnite!
Záver:

Nikotín obsiahnutý v cigaretách je tichým zabijakom vášho sexuálneho zážitku. Nikotín totiž spôsobuje problémy s erekciou.

Cigarety spôsobujú na celom svete rad úmrtí. Sú veľmi nebezpečné pre ľudský organizmus. Spôsobujú rakovinu pľúc, hrtana, pankreasu a obličiek. Vedľa toho, ale majú vplyv na erektilnú dysfunkciu.

V rámci štúdie realizovanej v Bostone sa testovali muži trpiaci erektilnou dysfunkciou. Nie je žiadnym prekvapením, že fajčenie malo veľký vplyv na výsledky. Až 80% osôb totiž patrilo medzi fajčiarov.

Fajčiari majú dvojnásobnú pravdepodobnosť problému s erekciou

Erektilnou dysfunkciou môžu trpieť aj nefajčiari. Pokiaľ ste ale fajčiarom, máte až dvojnásobnú pravdepodobnosť vzniku týchto ťažkostí s erekciou.

Fajčenie zmierňuje reakcie na sexuálne vzrušenie. V prípade užívania nikotínových žuvačiek dochádza k zníženiu fyziologického sexuálneho vzrušenia. Výhodou je, že ak prestanete fajčiť, bude sa problém s erektilnou dysfunkciou zlepšovať. Dôležitá je ale úplná abstinencia.

Riziko erektilnej dysfunkcie hrozí už od dvoch vyfajčených cigariet denne

U fajčiarov sa objavuje problém s prúdením krvi do penisu. Kvôli fajčeniu sa zanášajú cievy a krv tak nemôže správne cirkulovať telom. Vplyv má toto prúdenie práve aj na penis. 

Problém môže nastať už u dvoch cigariet denne. Nastáva znateľné ochabnutie erekcie. V prípade, že vyfajčíte dvadsať cigariet denne, ste ohrození erektilnou dysfunkciou o 45% viac.

Problémy s erekciou sa objavia neskôr a nemilo vás zaskočia

Problémy s erekciou sa nemusia objaviť hneď. Mladí ľudia si často myslia, že je fajčenie neškodné. Fajčí predsa veľa ľudí, nie? Ale opak je pravdou. Moderné je nefajčiť. Fajčenie síce nespôsobí problém s erekciou ihneď, ale okolo 40 - 50 rokov veku to môže byť značný problém.

Sex si tak títo ľudia už nemusia vychutnať na takej úrovni, akú by očakávali. Je potrebné na túto skutočnosť myslieť včas a prestať fajčiť.

Problém sa neobjaví len s erekciou, ale aj s kvalitou spermií.

Pri dlhodobom fajčení sa znižuje množstvo ejakulátu, znižuje sa počet spermií, vrátane ich hustoty. Skracuje sa tiež doba pohyblivosti spermií.

Chcete bábätko? Na fajčenie zabudnite!

Pokiaľ chcete myslieť na bábätko, určite by ste sa mali fajčenia vyhnúť. Šanca na oplodnenie ženy sa znižuje.

Dávajte si pozor na pasívne fajčenie. Nemusíte byť priamo fajčiari, ale ak by ste pravidelne pasívne fajčili (dýchali cigaretový dym) môžu sa problémy s erekciou objaviť aj u vás. V každom prípade je jasné, že kvalitný sexuálny život a fajčenie k sebe nepatria.

Výhodou je, že ak prestanete fajčiť, vaše zdravie sa začne zlepšovať. Zlepší sa krvný tlak a klesá riziko infarktu a iných srdcových chorôb.

Prestať fajčiť je možné, ale je to o vašom prístupe a predovšetkým vôľou. Opakujte si výhody života bez cigarety. Vyhľadávajte miesta, kde je fajčenie zakázané, a pohybujte sa medzi ľuďmi, ktorí nefajčia. V byte alebo dome odstráňte všetky popolníky, cigarety a krabičky.

Určite sa zamerajte na relaxačné aktivity na odbúranie stresu.

Záver:

Fajčenie je rozšírený nešvár. Ľudia často fajčia len preto, aby boli "in". Fajčenie ale spôsobuje množstvo problémov, vrátane erektilnej dysfunkcie.

Sex je v živote dôležitý, práve cigarety a nikotín v nich obsiahnutý, ho zabíja. Fajčenie by ste si mali rozmyslieť, a čo najskôr s ním prestať.

Držíme vám palce.

Späť na prehľad

Mohlo by Vás zaujímať...

Objednať PRIMULUS

 
Balenie na mesiac (60 tabliet)

Balenie na mesiac (60 tabliet)

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

 

Jednorazový nákup

Jednorázový nákup
Jednorazový nákup - doprava zadarmo po celej SR
€23 za celé balenie

Pravidelný mesačný odber

Jednorázový nákup
Pravidelne na vašu adresu - kedykoľvek zrušíte
€23 €20,70 za celé balenie Každý mesiac ušetríte 2,30 €

Otázky a odpovede

Za ako dlho pocítim prvé účinky Primulusu?+

Tento fakt je veľmi individuálny. Záleží na mnohých faktoroch. Rozhodujúci je Váš vek, fyzická kondícia, stravovacie návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muža iná, preto Vám nedokážeme dať presnú odpoveď. Podľa doterajších skúseností sa najrýchlejšie účinky dostavujú behom dvoch týždňov, väčšina mužov však pocíti rozdiel po jednom až dvoch mesiacoch užívania.

Môže mi PRIMULUS pomôcť, keď mám len 20 rokov? +

PRIMULUS je primárne určený pre mužov starších ako 25 rokov, u ktorých sa začína prejavovať nižšia hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pre Vás PRIMULUS nebol prínosný. Obsahuje radu vitamínov a minerálov, ktoré muži potrebujú v každom veku a často ich majú nedostatok. Málo Zinku? Nedostatok vitamínu D? Malý prísun horčíka? PRIMULUS je riešenie.

Prečo musím brať dve tablety denne, nestačí jedna?+

Nechceme robiť nič napoly. Aby sme mali istotu, že Vám PRIMULUS skutočne pomôže, musí obsahovať dostatok všetkých účinných látok v správnom pomere. Dané množstvo nie sme schopní dať do jednej tablety. Pokiaľ si zabudnete vziať tabletu ráno, hlavu si z toho nerobte, bez problémov si môžete vziať večer dve tablety naraz.

Má PRIMULUS nejaké vedľajšie účinky? +

PRIMULUS je 100% prírodný produkt, ktorý sa skladá výlučne z vitamínov, minerálov a extraktov z dvoch bylín. Hlavná sila nášho produktu je predovšetkým jedinečná kombinácia týchto látok a objem, v ktorom sú obsiahnuté. Všetky zložky sú v lekárňach bežne dostupné a lekármi veľmi často odporúčané. Nejedná sa o žiadne zakázané látky a PRIMULUS Vám nikdy nemôže zdvihnúť testosteron nad Vašu prirodzenú hladinu.

Nemusíte sa teda obávať, žiadne vedľajšie účinky Vám nehrozia.

PS: Ak užívate lieky na zníženie krvného tlaku, je vhodné prediskutovať užívanie produktu s Vašim lekárom. Niektoré tieto lieky sú v kontraindikácii s extraktom z kotvičníka zemného.

A čo sa stane s mojím testosteronom, keď PRIMULUS v budúcnosti prestanem brať?+

V prípade, že PRIMULUS v budúcnosti prestanete užívať, Vaša hladina testosteronu sa v najhoršom prípade po čase vráti opäť na úroveň pred užívaním produktu. Na rozdiel od anabolických steroidov, ktoré znižujú vlastnú tvorbu testosteronu (telo ho prestane produkovať, pretože ho dostáva „umelo“) náš produkt podporuje vlastnú, prirodzenú tvorbu tohto hormónu. Preto v tomto prípade nehrozí žiadny negatívny metabolický efekt.

Dá sa zaistiť stály odber bez nutnosti jednorazových nákupov?+

Samozrejme. Najlepší efekt sa dostaví práve pri pravidelnom užívaní. Každý, kto si u nás kúpi balenie PRIMULUS môže byť dobrovoľne zaradený do pravidelného odberu, kedy Vám PRIMULUS bude odosielaný pravidelne každých 30 dní. Jednoducho a pohodlne. O tejto možnosti Vás budeme kontaktovať po Vašom prvom nákupe. Nikoho do ničoho nenútime, je to len na Vás.

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

Viac o nás

Hore