Slovo robí muža!

Poznáte to. Drvivá väčšina referencií, ktoré nájdete na webe, sú výmysly firiem.

My vám ale dávame naše slovo, že všetky hodnotenia na PRIMULUS, kttoré uvidíte nižšie, sú pravdivé a od reálnych zákazníkov.

Pozrite sa.

 
 

Pavel Jakub Ryba, hudobník a producent, 57 let

„Som zvedavý typ. Keď som v jednom časopise objavil zaujímavý rozhovor, popisujúci účinky nedostatku testosterónu v tele, okamžite ma napadlo, poznávam sa. Potrebujem niečo urobiť s únavou, zlepšiť kvalitu spánku, posilniť imunitu, byť výkonnejším na všetkých frontoch. Napísal som si pre PRIMULUS, aby som ho vyskúšal a bol to zásah do čierneho. Je skvelý, funguje, zaberá a pomáha. Svoje dni si bez neho nedokážem predstaviť.“

Karel Voříšek
95 % zákazníkov uviedlo, že sú s
produktom PRIMULUS spokojní
4,7 z 5 priemerné hodnotenie
od 8 472 zákazníkov
i
7458x
i
215x
i
523x
i
144x
i
132x

* data z decembra 2021

Ing. Dávid Škola, 25 rokov
„Skvelé zloženie, ktoré inde nenájdete.“
Při delším užívání multivitaminu PRIMULUS nastupuje skutečný energizující účinek, nejen tělesný, ale i duševní tak, jak výrobce uvádí.

Počas porovnávanie a hodnotenia iných doplnkov, PRIMULUS jednoznačne vyhráva. Keďže pravidelne športujem, tak som pocítil účinky takmer okamžite. Zlepšila sa mi regenerácia, ale aj výkon. Ak sa rozhodujete, či PRIMULUS vyskúšať, určite odporúčam - budete príjemne prekvapení (https://recenzovo.sk).
Dominik Martišiak, 20 rokov
„Únavu nepoznám a som schopný podať lepší výkon.“
Keďže som profesionálny futbalista a máme neustále tréningové, či zápasové zaťaženie, tak som sa cítil niekedy dosť unavený. Akonáhle som začal brať PRIMULUS, tak únavu nepoznám a som schopný podať lepší výkon. Hlavne imunita je dôležitá a vďaka PRIMULUSu dokážem byť stále fit a v kondícii.
Otto, 54 rokov
„Bol som k produktu skeptický. Po mesiaci užívania som cítil väčšiu energiu a pokojnejší spánok.“
PRIMULUS mi odporučil môj zať, ktorý ho dlhodobo užíva. Celkovo som bol k produktu zo začiatku skeptický. PRIMULUS som začal užívať v období prelomu jari a leta, kedy je moje najnáročnejšie pracovné obdobie. Zároveň som sa pustil do rekonštrukcie domu. Po prvom mesiaci užívania som cítil ďaleko väčšiu energiu, stabilitu výkonu počas náročných dní a pokojnejší spánok.
Jakub, 21 rokov
„PRIMULUS mi pomáha pobiť sa s únavou.“
Osobně jsem při užívání produktu PRIMULUS pocítil daleko menší únavu a rozhodně se zlepšila i kvalita mého spánku. Pro hormonální optimalizaci skvělý produkt.

PRIMULUS mi odporučil kamarát. Produkt ma zaujal svojím silným zložením a kvalitou použitých minerálov a vitamínov, hlavne horčíka a zinku. Som vášnivý lyžiar, cyklista a basketbalista a tieto látky sú pre mňa dôležité. PRIMULUS mi pomáha pobiť sa s únavou po náročných športových dňoch.
Filip, 26 rokov
„Viac energie, väčší drive v práci i v posilňovni.“
Pred nejakou dobou som sa rozhodol PRIMULUS vyskúšať. Behom pár dní som začal mať viac energie, väčší drive v práci, v posilňovni a celkovo sa mi lepšie komunikovalo s ľuďmi. Táto spokojnosť trvala aj naďalej a ako profesionálny pretekárov v Men 'Physique som sa rozhodol nadviazať s tímom PRIMULUS spoluprácu a momentálne ho užíva aj celý SF7 TEAM a moja klientela.
Rayman, 41 rokov
„Mám oveľa viac energie.“
O produkte PRIMULUS som sa dozvedel na Instagrame. Prečítal som podrobné info a objednal balenie na skúšku. Po mesiaci a pol som bol veľmi prekvapený svojou fyzickou i duševnou kondíciou. Mám oveľa viac energie na všetko, čo v živote robím. Z posilňovne nie som toľko unavený, ako predtým a ešte mi zostávajú sily na ostatné aktivity. Sexuálny život je teraz tiež oveľa bohatší.
Marek, 39 rokov
„PRIMULUS užívam pravidelne, cítim sa energickejšie a lepšie sa mi spí.“
Podobným produktom som nikdy veľmi neveril, ale PRIMULUS ma svojou prezentáciou zaujal a teraz som rád, že som si ho kúpil. PRIMULUS užívam pravidelne, cítim sa energickejšie, lepšie sa mi spí a nedávno som zložil všetky Lega od svojho syna, pretože som nevedel čo s energiou po behaní :).
Antonín, 68 rokov
„Neveril som, ale 2 mesiace užívania mi zmenil názor.“
Produktu som veľmi neveril, ale 2 mesiace užívania mi zmenil názor. V 68 rokoch som začal opäť jazdiť na bicykli. Predtým som sa musel k nejakému cyklo-výletu nechať dosť prehovárať a teraz ja prehováram ostatných J. PRIMULUS ma celkom nabudil, som taký živší a vzhľadom k tomu sa mi bez veľkých problémov podarilo zhodiť aj nejaké to kilo.
Marcel, 30 rokov
„Cítim sa lepšie, som aktívnejší, mám väčšiu chuť do života.“
PRIMULUS už beriem niekoľko mesiacov a som presvedčený, že mi pomáha. Cítim sa lepšie, som aktívnejší, mám väčšiu chuť do života a lepšie zvládam stres. PRIMULUS mi pomáha aj pri športovom výkone (3x týždenne posilňovňa, 2x týždenne kardio). Cítim sa proste skvelo a PRIMULUS môžem len vrelo odporučiť. Tiež chválim pre zákazníkov prístup Tímu PRIMULUS Len tak ďalej!
Miroslav, 52 rokov
„Cítim viac energie a som menej náladový.“
V mladosti som na "vitamíny" moc nebol, ale PRIMULUS ma presvedčil, že je dôležité sa v pokročilejšom veku o svoje zdravie viac zaujímať. Cítim viac energie a som menej náladový. PRIMULUS beriem už 3 mesiace a určite budem pokračovať.
Jindřich, 30 rokov
„Cítim sa perfektne.“
Zaujímam sa o aktívny životný štýl a viem, že dnešná strava je chudobná na vitamíny. Dôležité je pre mňa doplňovať látky ako vitamín D, horčík a kotvičník zemný. Na odporúčanie už 5 mesiacov užívam PRIMULUS, ktorý všetko obsahuje. Cítim sa perfektne a pri svižných výšľapoch do kopcov mám oveľa väčšiu výdrž.
Ladislav, 34 rokov
„Cítim sa ďaleko menej unavený, aktívnejší, sebavedomejší.“
Po 5-tich mesiacoch užívania produktu PRIMULUS som presvedčený, že som konečne našiel komplexný výrobok, s ktorým som úplne spokojný a nemienim ho meniť. Celkovo sa cítim ďaleko menej unavený, aktívnejší, sebavedomejší, dosahujem oveľa lepších tréningových výsledkov a v neposlednom rade sa mi zvýšilo libido.
David, 22 rokov
„Jeden z najsilnejších testosterón-boosterov.“
PRIMULUS mi pomáha pobiť sa s únavou po pretekoch alebo ťažkom tréningu. Podľa môjho názoru je to jeden z najsilnejších testosterón-boosterov na českom trhu. Môžem len odporučiť!
Jan, 78 rokov
„Pôsobí kladne. Som spokojný a môžem len odporučiť !“
PRIMULUS užívam už niekoľko mesiacov a môžem potvrdiť, že pôsobí kladne. Som spokojný a môžem len odporučiť!
Ivo Pazdera, 55 rokov
„Cítim sa skvele. Velmi odporúčam.“
Od tej doby, čo používam PRIMULUS, sa cítim skvele. Veľmi odporúčam.
Vladimír, 88 rokov
„Kvalitné zloženie, všetkým mužom odporúčam.“
PRIMULUS ma zaujal najmä svojim zložením a môžem potvrdiť po niekoľko mesačnom užívaní jeho kvalitu. Je OK a odporúčam všetkým mužom od 20 do 100 rokov!
Tomáš G., 67 rokov
„Lepší kondice a více energie.“
PRIMULUS ma omladil, pripomenul mi moje lepšie časy. Častejšie sa dostavuje erekcie. Výrobok môžem len chváliť.
Martin, 48 rokov
„Žiadne sľuby! Perfektný doplnok stravy..“
Žiadne sľuby! Naozaj perfektný doplnok stravy a nejde len o erekciu.
Ringo, 67 rokov
„Cítim sa výborne !“
Produkt ma zaujal logom a svojím zameraním na zvýšenie hladiny mužského hormónu. Používaním produktu PRIMULUS sa cítim výborne (ako 35-ročný).
Majky, 21 rokov
„Bol som skeptický, ale PRIMULUS je jednoducho skvelý.“
Mňa zaujal svojím spracovaním, informáciami čo som o ňom našiel a podľa recenzií ďalších spokojných užívateľov. Bol som trošku skeptický, ale som rád, že som do toho išiel. PRIMULUS je jednoducho skvelý. Po mesiaci užívania som pocítil lepšiu imunitu, kondíciu, náladu a celkovo lepší pocit zo seba. Neváhajte, kúpte si ho a uvidíte :).
Daniel P., 66 rokov
„Po dvoch týždňoch užívania významné zvýšenie libida“
Užívam PRIMULUS cca 2 mesiace. Približne po dvoch týždňoch užívania som pocítil významné zvýšenie libida aj frekvencie pohlavných stykov. Januárová dovolenka s manželkou (o 15 rokov mladší) v karibskej oblasti bola báječná. Predpokladám, že sa stanem stálym odberateľom produktu PRIMULUS .
Aleš, 23 rokov
„Nárast energie, vitality a celkovo podávanie vyšších výkonov.“
Zaujala ma možnosť užívať vitamíny len pre mužov a nie stále univerzálne produkty. Po vcelku krátkej dobe užívania produktu PRIMULUS som zreteľne zaregistroval nárast energie, vitality a celkovo podávanie vyšších výkonov. A to predovšetkým ako profesionálny hasič oceňujem najviac. Všetkým chlapom vrelo odporúčam.
Tomáš, 33 rokov
„Moc som neveril, ale po mesiaci užívania produktu PRIMULUS som zmenil názor“
Spočiatku som moc neveril, ale po necelom mesiaci užívania produktu PRIMULUS som zmenil názor a bez rozmýšľania sa prihlásil k pravidelnému doručovaniu. Cítim sa oveľa lepšie. Mám oveľa viac energie, sex je dlhší a viackrát opakovaný. Naozaj ma prípravok PRIMULUS veľmi prekvapil. Môžem s pokojným srdcom odporučiť.
Miroslav, 59 rokov
Ide o kvalitný prípravok a po jeho dlhodobejšom užívaní sú účinky naozaj poznať. Opäť záujem o ženy, nočné erekcie a pod. Ďalej razantnejšie rozhodovanie v podnikaní. Testosterón je testosterón.
Jarda, 52 rokov
„PRIMULUS je jedinečný a stojí to za to.“
Naozaj testosterón s pribúdajúcim vekom slabne, jednoducho chýba. Či už ide o šport, vitalitu a v neposlednom rade sexualitu. PRIMULUS je jedinečný. Nábeh trval mesiac, ale stojí to za to. Ďakujem všetkým, ktorí sa na ňom podieľali. Môžem smelo odporučiť.
Jaroslav, 59 rokov
„Mením sa k lepšiemu.“
Poslednú dobu som bol nejako bez energie. Musel som sa ku každej činnosti premáhať. Zhodou náhod už tretí mesiac testujem PRIMULUS. Neviem ako to okomentovať, ale mením sa k lepšiemu. Pomalšie ako by si človek želal, ale predsa len mením.
Roman, 50 rokov
„Môžem odporučiť mužom stredného veku.“
PRIMULUS som začal užívať z dôvodu doplnenia vitamínov a zvýšenia hladiny testosterónu. Zhruba po mesačnej kúre sa cítim celkovo dobre. Určite môžem odporučiť mužom stredného veku.
Jenda, 51 rokov
„Cítim sa lepšie, mám viac energie a sexu.“
Neveril som, ale PRIMULUS milo prekvapil. Cítim sa lepšie, mám viac energie a sexu. Všetkým vrelo odporúčam. Za málo peňazí veľa muziky!
Jeroným, 65 rokov
„Výsledky sa dostavujú. Odporúčam všetkým.“
Neviem, či to je vekom, alebo tým, že stále pracujem, skrátka, prestalo sa dariť. Tak som skúsil doplniť testosterón PRIMULUS-om. Zobem mesiac odporúčanú dávku a ... výsledky sa dostavujú !!! Odporúčam všetkým, ktorým ide práca lepšie ako sex.
Jarda, 52 rokov
„Je to bomba. Vrelo odporúčam.“
Je to naozaj bomba. Vrelo odporúčam, mám sily za troch.
Liborek, 40 rokov
„Super doplnok.“
Cítim sa oveľa lepšie, super doplnok.
Jozef, 50 rokov
„Neveril som, ale funguje to.“
Funguje to, neveril som, ale presvedčil sa. Páni odporúčam.
Daniel, 30 rokov
„Vďaka PRIMULUS-u sa zlepšila moja imunita a cez deň nezaspávam.“
Býval som často unavený a každý prievan som odmaródil. Vďaka PRIMULUS-u sa zlepšila moja imunita, cez deň nezaspávam a napr. Aj po ťažkej fyzickej práci sa ráno zobudím plný sily.
Jirka, 42 rokov
„PRIMULUS je BOMBA!“
PRIMULUS je BOMBA! Mám stresové zamestnanie, hypotéku, dve deti, náruživú manželku a tento produkt mi veľa pomáha. Bez vlastnej snahy to samozrejme nikdy nepôjde, ale s PRIMULUS-om to zvládam oveľa lepšie :).

Máte už PRIMULUS?
Napíšte nám, ako sa vám osvedčil.

Priložte prosím svoju fotografiu s produktom PRIMULUS (veľká alebo malá škatuľa) s maximálnou veľkosťou 5 MB. Ďakujeme.

Spočitajte a zaokrúhlite (10.1 + 22.0) *

Údaje označené hviezdičkou a tučne sú povinné.

Objednať PRIMULUS

 
Balenie na mesiac (60 tabliet)

Balenie na mesiac (60 tabliet)

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

 

Jednorazový nákup

Jednorázový nákup
Jednorazový nákup - doprava zadarmo po celej SR
€23 za celé balenie

Pravidelný mesačný odber

Jednorázový nákup
Pravidelne na vašu adresu - kedykoľvek zrušíte
€23 €20,70 za celé balenie Každý mesiac ušetríte 2,30 €

Otázky a odpovede

Za ako dlho pocítim prvé účinky Primulusu?+

Tento fakt je veľmi individuálny. Záleží na mnohých faktoroch. Rozhodujúci je Váš vek, fyzická kondícia, stravovacie návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muža iná, preto Vám nedokážeme dať presnú odpoveď. Podľa doterajších skúseností sa najrýchlejšie účinky dostavujú behom dvoch týždňov, väčšina mužov však pocíti rozdiel po jednom až dvoch mesiacoch užívania.

Môže mi PRIMULUS pomôcť, keď mám len 20 rokov? +

PRIMULUS je primárne určený pre mužov starších ako 25 rokov, u ktorých sa začína prejavovať nižšia hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pre Vás PRIMULUS nebol prínosný. Obsahuje radu vitamínov a minerálov, ktoré muži potrebujú v každom veku a často ich majú nedostatok. Málo Zinku? Nedostatok vitamínu D? Malý prísun horčíka? PRIMULUS je riešenie.

Prečo musím brať dve tablety denne, nestačí jedna?+

Nechceme robiť nič napoly. Aby sme mali istotu, že Vám PRIMULUS skutočne pomôže, musí obsahovať dostatok všetkých účinných látok v správnom pomere. Dané množstvo nie sme schopní dať do jednej tablety. Pokiaľ si zabudnete vziať tabletu ráno, hlavu si z toho nerobte, bez problémov si môžete vziať večer dve tablety naraz.

Má PRIMULUS nejaké vedľajšie účinky? +

PRIMULUS je 100% prírodný produkt, ktorý sa skladá výlučne z vitamínov, minerálov a extraktov z dvoch bylín. Hlavná sila nášho produktu je predovšetkým jedinečná kombinácia týchto látok a objem, v ktorom sú obsiahnuté. Všetky zložky sú v lekárňach bežne dostupné a lekármi veľmi často odporúčané. Nejedná sa o žiadne zakázané látky a PRIMULUS Vám nikdy nemôže zdvihnúť testosteron nad Vašu prirodzenú hladinu.

Nemusíte sa teda obávať, žiadne vedľajšie účinky Vám nehrozia.

PS: Ak užívate lieky na zníženie krvného tlaku, je vhodné prediskutovať užívanie produktu s Vašim lekárom. Niektoré tieto lieky sú v kontraindikácii s extraktom z kotvičníka zemného.

A čo sa stane s mojím testosteronom, keď PRIMULUS v budúcnosti prestanem brať?+

V prípade, že PRIMULUS v budúcnosti prestanete užívať, Vaša hladina testosteronu sa v najhoršom prípade po čase vráti opäť na úroveň pred užívaním produktu. Na rozdiel od anabolických steroidov, ktoré znižujú vlastnú tvorbu testosteronu (telo ho prestane produkovať, pretože ho dostáva „umelo“) náš produkt podporuje vlastnú, prirodzenú tvorbu tohto hormónu. Preto v tomto prípade nehrozí žiadny negatívny metabolický efekt.

Dá sa zaistiť stály odber bez nutnosti jednorazových nákupov?+

Samozrejme. Najlepší efekt sa dostaví práve pri pravidelnom užívaní. Každý, kto si u nás kúpi balenie PRIMULUS môže byť dobrovoľne zaradený do pravidelného odberu, kedy Vám PRIMULUS bude odosielaný pravidelne každých 30 dní. Jednoducho a pohodlne. O tejto možnosti Vás budeme kontaktovať po Vašom prvom nákupe. Nikoho do ničoho nenútime, je to len na Vás.

Mohlo by Vás zajímat...

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

Viac o nás

Hore