PRIMULUS obsahuje jedinečné zloženie starostlivo vybraných vitamínov, minerálov a výťažkov z bylín.

Veríme, že PRIMULUS patrí medzi najlepšie multivitamíny pre mužov na slovenskom trhu.

Chcete dôkaz namiesto sľubov? Nižšie Vám predstavíme detailné zloženie produktu PRIMULUS, nech sa môžete o kvalite vybraných látok presvedčiť sami.

PRIMULUS spĺňa ohlasovacie povinnosti na Ministerstve poľnohospodárstva a je certifikovaný štátnym zdravotným ústavom v Prahe. Certifikáciu si môžete overiť tu

Doručíme
zadarmo
Spokojných
zákazníkov
Certifikované
zloženie
Najpredávanejší
v kategórii
Vyrábáme
v Česku

Zloženie

Jednotlivé složky byly vybrány pro jejich vliv na hladinu testosteronu v těle, vliv na podporu energie, vitality a podporu imunity mužů.

 
Zinok

Zinok

Zinok patrí k minerálnym prvkom, ktorých je v našom tele relatívne malé množstvo, ale o to väčší význam majú. Zinok prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi a to je to, prečo je pre mužov taký dôležitý. Ale je toho oveľa viac. Ďalej zinok prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii, k normálnej funkcii imunitného systému ak ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Zinok tiež prispieva k normálnemu metabolizmu sacharidov. V výživovom doplnku PRIMULUS je zinok zastúpený vo forme citrónanu zinočnatého, ktorý je organickou a pre telo jednou z najlepšie vstrebateľnou formou. Obsah zinku v dennej dávke je 15,4 mg – čo zodpovedá 156,3 % RHP
Vitamín D3

Vitamín D3

Vitamín D3 patrí k najdôležitejším a zároveň k najviac podceňovaným vitamínom vôbec. Spadá do skupiny kalciferolov a je štrukturálne podobný steroidom ako testosterón, cholesterol alebo kortizol. Hovorí sa mu aj slnečný vitamín, pretože sa tvorí v koži pôsobením slnečného žiarenia. Vitamín D3 podporuje správnu funkciu imunitného systému, prispieva k normálnej činnosti svalov, k udržaniu normálneho stavu kostí, a tiež sa podieľa na procese delenia buniek. Odborníci sa zhodujú, že takmer 70 % populácie trpí nedostatkom vitamínu D3, z dôvodu menšieho pobytu na slnku a nosenia oblečenia chrániaceho pred slnečným svitom. V dennej dávke produktu PRIMULUS je obsah vitamínu D3 2000 jednotiek Ul – čo zodpovedá 1000% RHP.
Hořčík

Hořčík

Horčík je veľmi významným biogénnym prvkom. Vyskytuje sa prevažne vo vnútri buniek. Horčík sa zúčastňuje okolo 350 metabolických reakcií v tele. Je nepostrádateľný pre metabolizmus vápnika a draslíka. Horčík prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania, k normálnej činnosti svalov a tiež nervovej sústavy. Ďalej horčík prispieva k normálnej syntéze bielkovín. V multivitamíne PRIMULUS je horčík zastúpený v unikátnej forme tzv. Aquamin Marine Magnesium, čo je prírodný produkt s bohatým prírodným zdrojom minerálov na obohacovanie potravín, ktorý je získavaný z morskej vody a upravovaný z formy MgO na hydroxid horečnatý. Obsah horčíka v dennej dávke produktu je 245mg – čo zodpovedá 65,4% RHP.
Vitamín B6

Vitamín B6

Vitamín B6 alebo pyridoxín je vitamín rozpustný vo vode. Účinkuje ako tzv. koenzým, čím urýchľuje chemické reakcie v bunkách. Vitamín B6 je veľmi dôležitý vitamín pre mužov, pretože prispieva k regulácii hormonálnej aktivity, k zníženiu miery únavy a vyčerpania a tiež k normálnej funkcii imunitného systému. Vitamín B6 zohráva tiež významnú úlohu pri vstrebávaní ďalších dvoch významných zložiek produktu PRIMULUS — zinku a horčíka. V produkte PRIMULUS je zastúpený vo forme hydrochloridu, čo prispieva k jeho optimálnemu vstrebávaniu do krvného riečišťa. Vitamín B6 je v dennej dávke v produkte obsiahnutý vo 2 mg – čo zodpovedá 142,8 % RHP.
Vitamin C

Vitamin C

Vitamín C je vo vode rozpustný vitamín, ktorý v ľudskom tele hrá množstvo veľmi dôležitých rolí. Vitamín C prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému počas intenzívneho fyzického výkonu a po ňom, k normálnemu energetickému metabolizmu ak normálnej činnosti nervovej sústavy. Vitamín C ďalej pripieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom ak zníženiu miery únavy a vyčerpania. V dennej dávke produktu PRIMULUS je vitamín C zastúpený 100 mg kyseliny L-askorbovej – čo zodpovedá 125 % RHP.
Selén

Selén

Selén funguje v ľudskom tele ako antioxidant a zohráva dôležitú úlohu v boji proti voľným radikálom. Selén prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, k normálnej činnosti štítnej žľazy ak ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Ďalej selén prispieva k normálnej spermatogenéze. Denná dávka produktu PRIMULUS obsahuje 5,5 μg selénu vo forme seleničitanu sodného.
Pískavica grécke seno

Pískavica grécke seno

Pískavica grécke seno, Trigonella foenum-graecum alebo tiež skrátene Fenugreek sú názvy pre jednu z najstarších kultúrnych rastlín. Jej semená sa používajú ako korenie a je hojne pestovaná v stredomorí. Obsahuje veľké množstvo hodnotných bielkovín, olejov, ale aj menšie množstvo alkaloidu trigonelínu, cholínu a triterpénovej steroidnej saponíny. Novšie objavenou látkou je aj steroidný sapogenín-diosgenín. Fenugreek podporuje imunitný systém a pôsobí ako antioxidant. V dennej dávke produktu PRIMULUS je obsiahnutý extrakt zo semien tejto rastliny v obsahu 350,6 mg
Kotvičník zemný

Kotvičník zemný

Kotvičník zemný alebo tiež Tribulus Terrestris je poliehavá bylina z čeľade kacibovitých. Obsahuje veľké množstvo steroidných saponínov, rastlinných sterolov (fytosterolov), flavonoidov a alkaloidov. Kotvičník ovplyvňuje pohlavné orgány a hormonálnu aktivitu. Kotvičník taktiež podporuje prirodzenú obranyschopnosť – imunitný systém. Ďalej kotvičník prispieva k normálnej funkcii močovej a reprodukčnej sústavy. V dennej dávke produktu PRIMULUS je obsiahnutý 300 mg extrakt z kotvičníka zemného s celkovým obsahom 60 % steroidných saponínov.
Extrakt z čierneho korenia

Extrakt z čierneho korenia

Čierne korenie je často v medicíne používané ako antioxidant a aditívum, ktoré urýchľuje vstrebávanie ďalších účinných látok v produkte PRIMULUS. Čierne korenie tiež prispieva k normálnemu stavu pokožky a podporuje obeh v jemných krvných cievach a kapilárach. Produkt PRIMULUS obsahuje 5 mg extrakt z čierneho korenia.

Presné zloženie

Zinok 15,4 mg
Hořčík 245 mg
Selén 5,5 μg
Vitamin D3 50 μg (2000 UI)
Vitamin B6 2 mg
Vitamin C 100 mg
Biotin 60 μg
Pískavice řecké seno – Fenugreek 350,6 mg
Kotvičník zemný – Tribulus Terrestris 300 mg
Extrakt z čierneho korenia 10 mg

Obsah v dennej dávke. Denná dávka sú dve tabletky.

Detailné informácie

Zloženie — TriZinc Citrate, Vitamín D3, Marine Magnesium TG, Premix Selén, Trigonella foenum graecum (Fenugreek), Tribulus terrestris 60%, Vitamín B6, Vitamín C, Extrakt z čierneho korenia, Biotín, Sorbitol, Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý.

Hmotnosť balenia — 78 g, jedna tableta = 1 290 mg

Doporučená denná dávka — 2 tablety zapiť vodou alebo iným vhodným nápojom.

Upozornenie — Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Výrobok nenahradzuje pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Nie je vhodné pre deti. Nepoužívajte tento výrobok, pokiaľ trpíte alergiou na ktorúkoľvek jeho zložku. Výrobok nie je vhodný, ak zároveň užívate prípravky proti zrážanlivosti krvi a prípravky na zníženie krvného tlaku. Nie je vhodné pre tehotné a kojace ženy. Ukladajte mimo dosah detí.

Skladovanie — Uchovávajte v suchu a tme pri teplote do 25°C

Výrobca — Primulus Group, s.r.o.
Novoveská 2057/5d, 709 00 Ostrava – Mariánské Hory

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

Viac o nás

Objednať PRIMULUS

 
Balenie na mesiac (60 tabliet)

Balenie na mesiac (60 tabliet)

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

 

Jednorazový nákup

Jednorázový nákup
Jednorazový nákup - doprava zadarmo po celej SR
€23 za celé balenie

Pravidelný mesačný odber

Jednorázový nákup
Pravidelne na vašu adresu - kedykoľvek zrušíte
€23 €20,70 za celé balenie Každý mesiac ušetríte 2,30 €

Otázky a odpovede

Za ako dlho pocítim prvé účinky Primulusu?+

Tento fakt je veľmi individuálny. Záleží na mnohých faktoroch. Rozhodujúci je Váš vek, fyzická kondícia, stravovacie návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muža iná, preto Vám nedokážeme dať presnú odpoveď. Podľa doterajších skúseností sa najrýchlejšie účinky dostavujú behom dvoch týždňov, väčšina mužov však pocíti rozdiel po jednom až dvoch mesiacoch užívania.

Môže mi PRIMULUS pomôcť, keď mám len 20 rokov? +

PRIMULUS je primárne určený pre mužov starších ako 25 rokov, u ktorých sa začína prejavovať nižšia hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pre Vás PRIMULUS nebol prínosný. Obsahuje radu vitamínov a minerálov, ktoré muži potrebujú v každom veku a často ich majú nedostatok. Málo Zinku? Nedostatok vitamínu D? Malý prísun horčíka? PRIMULUS je riešenie.

Prečo musím brať dve tablety denne, nestačí jedna?+

Nechceme robiť nič napoly. Aby sme mali istotu, že Vám PRIMULUS skutočne pomôže, musí obsahovať dostatok všetkých účinných látok v správnom pomere. Dané množstvo nie sme schopní dať do jednej tablety. Pokiaľ si zabudnete vziať tabletu ráno, hlavu si z toho nerobte, bez problémov si môžete vziať večer dve tablety naraz.

Má PRIMULUS nejaké vedľajšie účinky? +

PRIMULUS je 100% prírodný produkt, ktorý sa skladá výlučne z vitamínov, minerálov a extraktov z dvoch bylín. Hlavná sila nášho produktu je predovšetkým jedinečná kombinácia týchto látok a objem, v ktorom sú obsiahnuté. Všetky zložky sú v lekárňach bežne dostupné a lekármi veľmi často odporúčané. Nejedná sa o žiadne zakázané látky a PRIMULUS Vám nikdy nemôže zdvihnúť testosteron nad Vašu prirodzenú hladinu.

Nemusíte sa teda obávať, žiadne vedľajšie účinky Vám nehrozia.

PS: Ak užívate lieky na zníženie krvného tlaku, je vhodné prediskutovať užívanie produktu s Vašim lekárom. Niektoré tieto lieky sú v kontraindikácii s extraktom z kotvičníka zemného.

A čo sa stane s mojím testosteronom, keď PRIMULUS v budúcnosti prestanem brať?+

V prípade, že PRIMULUS v budúcnosti prestanete užívať, Vaša hladina testosteronu sa v najhoršom prípade po čase vráti opäť na úroveň pred užívaním produktu. Na rozdiel od anabolických steroidov, ktoré znižujú vlastnú tvorbu testosteronu (telo ho prestane produkovať, pretože ho dostáva „umelo“) náš produkt podporuje vlastnú, prirodzenú tvorbu tohto hormónu. Preto v tomto prípade nehrozí žiadny negatívny metabolický efekt.

Dá sa zaistiť stály odber bez nutnosti jednorazových nákupov?+

Samozrejme. Najlepší efekt sa dostaví práve pri pravidelnom užívaní. Každý, kto si u nás kúpi balenie PRIMULUS môže byť dobrovoľne zaradený do pravidelného odberu, kedy Vám PRIMULUS bude odosielaný pravidelne každých 30 dní. Jednoducho a pohodlne. O tejto možnosti Vás budeme kontaktovať po Vašom prvom nákupe. Nikoho do ničoho nenútime, je to len na Vás.

Mohlo by Vás zaujímať...

Hore