Tip: Zázračná bylinka zvyšujúca testosterón u mužov? Vedci tento doplnok stravy potvrdzujú. | PRIMULUS

Tip: Zázračná bylinka zvyšujúca testosterón u mužov? Vedci tento doplnok stravy potvrdzujú.

Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris) je stredomorská rastlina nachádzajúca sa po celom svete s takmer zázračnými účinkami na mužské zdravie. Podľa najnovších štúdií kotvičník zlepšuje regeneráciu, podporuje svalovú hmotu a preukázateľne zvyšuje hladinu testosterónu u mužov. Ak chcete byť alfa samec, ktorý nie je obrastený tukom a otočí sa za ním každá žena, potrebujete k tomu dostatok testosterónu. V mladosti máme testosterónu na rozdávanie, ale od 30. roku sa jeho hladina znižuje o 1% až 2% ročne. Tým pádom majú muži slabšiu erekciu, libido, nižšiu sexuálnu výkonnosť a časté depresie.

 

Ako zvýšiť testosterón s extraktom Kotvičníka zemného?

Účinný doplnok stravy môže byť najrýchlejšie riešenie na podporu testosterónu. Je nám ale jasné, čo vás napadlo ako prvé. "Naozaj dokážu doplnky stravy pomôcť pri boji s klesajúcou hladinou testosterónu? Zvýšiť energiu a libido? "Áno dokážu, ale je dôležité si vedieť vybrať. Na to, aby bol prírodný doplnok stravy účinný a nielen placebo, obsahuje okrem kvalitného extraktu kotvičníka zemného tiež ďalšie účinné látky v správnom množstve. Patria medzi ne vitamíny (D3 , C, B6) a minerály (zinok, horčík, selén). Ak hľadáte doplnok stravy obsahujúci všetky látky v správnom množstve a pomere, vyskúšajte 100% český prírodný produkt PRIMULUS bojujúci s príznakmi nízkej hladiny testosterónu.

 

Doplnok stravy PRIMULUS - Naozaj funguje?

Tím ľudí stojacich za unikátnym doplnkom stravy PRIMULUS, má jasnú odpoveď: "PRIMULUS nie je placebo, ale kvalitný produkt". Jedinečné zloženie účinných látok spoločne s vysokou dávkou kotvičníku zemného s obsahom 60% saponínov je zodpovedné za silu tohto českého výrobku. Ak hľadáte doplnok stravy zaručujúce dostatočné dávkovanie účinných látok, je PRIMULUS najlepšia voľba. Produkt je certifikovaný zdravotným ústavom v Prahe a má cez 23 000 spokojných zákazníkov. Presvedčte sa o sile tohto produktu a nakopnite vašu energiu aj libido. Teraz v akcii s dopravou ZDARMA po celej SR.

Vyskúšam PRIMULUS