Nachádzate se tu: Úvod Blog Motivácia / Osobný rozvoj 5 rád pre čistú myseľ a žiadny stres

5 rád pre čistú myseľ a žiadny stres

5 rád pre čistú myseľ a žiadny stres

Tisíckrát omieľané pozitívne myslenie je opäť na scéne.

Nech robíte, čo robíte, pokojná a spokojná myseľ je pol zdravia. Ako toho docieliť si prečítajte v nasledujúcich riadkoch.

Ďalších 5 rád ako očistiť myseľ zaručene zaberie.

Nestresujte sa

Dobrá rada nad zlato. Ale ako toho v dnešnej dobe docieliť?

Určitá miera stresu a prospešného adrenalínu k životu patrí. Nadmerný stres ale pusťte z hlavy. Na poslednú métu konca života dorazíme všetci. Takže pokiaľ nestíhate, spomaľte. Nemusíme tam byť až príliš skoro. Hľadajte podnety, ale nevyčerpávajte sa. Hlavný je odpočinok a čas na odreagovanie. Teda riaďte sa heslom: „Keď nejde o život, nejde o nič.“

Pravidelne sa milujte

Pokiaľ momentálne nemáte s kým, je najvyšší čas vyraziť hľadať. Sex zlepšuje náladu a Vášmu zdraviu prospieva. Štúdie jasne preukázali, že ľudia stredného veku, milujúci sa častejšie, majú zdravotnú kondíciu omnoho lepšiu než tí, čo povesili milostný život na klinec.

A málo platné, sila dotyku a objatia je jednoducho nenahraditeľná. Takže sa hrajte. Zapojte masáže a fantáziu. Tej sa našťastie medze nekladú.

Smejte sa

Nažeňte dobrú náladu do Vášho života. Vedecké štúdie opäť preukazujú, že napríklad sledovanie vtipných videí má na náš imunitný systém obrovský vplyv. Pokiaľ sa smejete, naše srdce pookreje a náš imunitný systém je omnoho výkonnejší.

Takže komédie, stretnutia s kamarátmi a priateľmi, hry a všetko, čo Vám pomôže vyčariť úsmev na tvári. Ono bezduché trepanie hlúpostí, pri ktorom sa v kruhu priateľov váľate smiechom, má neskutočnú hodnotu.

Zostaňte hravý a pokojne detinský.

Aj keď vám to ženské pokolenie vyčíta, je to nakoniec to, čo vám obrovsky závidí a veľmi by to chcelo vedieť.

Cvičte a športujte

V zdravom tele, zdravý duch. Pravidelný pohyb je alfou a omegou vedúcou k posilneniu imunitného systému a zlepšeniu celkového zdravotného stavu. Takže návšteva posilňovne, futbal, či bojové umenie, všetko, pri čom zapájate svoje svaly a potíte toxíny z tela von, neskutočne zvyšuje Vašu odolnosť.

Ženy majú síce radi navoňaných elegánov v obleku, ale musí sa pod ním rysovať pevné telo. Vyplavte adrenalín a hormóny šťastia, uvoľnite stres, vyčistite hlavu a vyrysujte svaly. Potom si dajte studenú sprchu v rámci otužovania a zaslúžený relax.

Spánok lieči

Pokiaľ spíte veľmi málo, Vaše telo stráda a nemá dosť času zregenerovať svoje sily a potom i bojovať proti nežiadúcim vplyvom. Máte problém s usínaním? Tak sa vráťte o pár krokov nahor. Na scéne je sex a šport.

Po oboch zaspíte ako drevo. V duchu spánkovej hygieny je taktiež nutná absolútna tma bez akýchkoľvek kontroliek stand-by režimu. Je vedecky dokázané, že bunka si odpočinie iba v tme a svetelný smog škodí.

Vyvetraná chladnejšia miestnosť a veľmi dobrá posteľ s kvalitným roštom a zdravotným matracom. K tomu dostatočný počet hodín spánku.

Tento článok je napísaná exxterným autorom.

Späť na prehľad

Mohlo by Vás zaujímať...

Objednať PRIMULUS

 
Balenie na mesiac (60 tabliet)

Balenie na mesiac (60 tabliet)

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

 

Jednorazový nákup

Jednorázový nákup
Jednorazový nákup - doprava zadarmo po celej SR
€23 za celé balenie

Pravidelný mesačný odber

Jednorázový nákup
Pravidelne na vašu adresu - kedykoľvek zrušíte
€23 €20,70 za celé balenie Každý mesiac ušetríte 2,30 €

Otázky a odpovede

Za ako dlho pocítim prvé účinky Primulusu?+

Tento fakt je veľmi individuálny. Záleží na mnohých faktoroch. Rozhodujúci je Váš vek, fyzická kondícia, stravovacie návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muža iná, preto Vám nedokážeme dať presnú odpoveď. Podľa doterajších skúseností sa najrýchlejšie účinky dostavujú behom dvoch týždňov, väčšina mužov však pocíti rozdiel po jednom až dvoch mesiacoch užívania.

Môže mi PRIMULUS pomôcť, keď mám len 20 rokov? +

PRIMULUS je primárne určený pre mužov starších ako 25 rokov, u ktorých sa začína prejavovať nižšia hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pre Vás PRIMULUS nebol prínosný. Obsahuje radu vitamínov a minerálov, ktoré muži potrebujú v každom veku a často ich majú nedostatok. Málo Zinku? Nedostatok vitamínu D? Malý prísun horčíka? PRIMULUS je riešenie.

Prečo musím brať dve tablety denne, nestačí jedna?+

Nechceme robiť nič napoly. Aby sme mali istotu, že Vám PRIMULUS skutočne pomôže, musí obsahovať dostatok všetkých účinných látok v správnom pomere. Dané množstvo nie sme schopní dať do jednej tablety. Pokiaľ si zabudnete vziať tabletu ráno, hlavu si z toho nerobte, bez problémov si môžete vziať večer dve tablety naraz.

Má PRIMULUS nejaké vedľajšie účinky? +

PRIMULUS je 100% prírodný produkt, ktorý sa skladá výlučne z vitamínov, minerálov a extraktov z dvoch bylín. Hlavná sila nášho produktu je predovšetkým jedinečná kombinácia týchto látok a objem, v ktorom sú obsiahnuté. Všetky zložky sú v lekárňach bežne dostupné a lekármi veľmi často odporúčané. Nejedná sa o žiadne zakázané látky a PRIMULUS Vám nikdy nemôže zdvihnúť testosteron nad Vašu prirodzenú hladinu.

Nemusíte sa teda obávať, žiadne vedľajšie účinky Vám nehrozia.

PS: Ak užívate lieky na zníženie krvného tlaku, je vhodné prediskutovať užívanie produktu s Vašim lekárom. Niektoré tieto lieky sú v kontraindikácii s extraktom z kotvičníka zemného.

A čo sa stane s mojím testosteronom, keď PRIMULUS v budúcnosti prestanem brať?+

V prípade, že PRIMULUS v budúcnosti prestanete užívať, Vaša hladina testosteronu sa v najhoršom prípade po čase vráti opäť na úroveň pred užívaním produktu. Na rozdiel od anabolických steroidov, ktoré znižujú vlastnú tvorbu testosteronu (telo ho prestane produkovať, pretože ho dostáva „umelo“) náš produkt podporuje vlastnú, prirodzenú tvorbu tohto hormónu. Preto v tomto prípade nehrozí žiadny negatívny metabolický efekt.

Dá sa zaistiť stály odber bez nutnosti jednorazových nákupov?+

Samozrejme. Najlepší efekt sa dostaví práve pri pravidelnom užívaní. Každý, kto si u nás kúpi balenie PRIMULUS môže byť dobrovoľne zaradený do pravidelného odberu, kedy Vám PRIMULUS bude odosielaný pravidelne každých 30 dní. Jednoducho a pohodlne. O tejto možnosti Vás budeme kontaktovať po Vašom prvom nákupe. Nikoho do ničoho nenútime, je to len na Vás.

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

Viac o nás

Hore