Nachádzate se tu: Úvod Blog Zdravie Ako funguje pravidelný odber produktu Primulus a prečo je výhodný?

Ako funguje pravidelný odber produktu Primulus a prečo je výhodný?

Redakcia Primulus
9. 10. 2023
Máte radi produkt Primulus, ale stále zvažujete, či je pre vás forma pravidelného odberu to pravé? Prečítajte si o tom, ako pravidelný odber funguje a prečo je to výhodné.
Ako funguje pravidelný odber produktu Primulus a prečo je výhodný?

Služba pravidelného odberu produktu Primulus vznikla z toho dôvodu, že sme chceli našim zákazníkom poskytnúť skutočne výhodnú a pohodlnú službu. Vieme, aké náročné je časovo skĺbiť prácu, denné povinnosti a ešte k tomu vyzdvihovanie balíčkov vo výdajných miestach. Po prihlásení do pravidelného odberu získate najlepšiu cenu produktu na trhu a navyše aj pravidelné doručovanie do poštovej schránky. Už teda nebudete musieť pre balíčky nikam chodiť a ani čakať na doručenie kuriérom.

Zvýhodnená cena produktu Primulus

​​​​​Pri pravidelnom odbere získate najlepšiu cenu produktu na trhu. Oproti štandardnej cene jednorazového nákupu ušetríte každý mesiac 2,30 €.

Pravidelné zasielanie do poštovej schránky - postrážime to za vás

Už nemusíte kupovať produkty Primulus do zásoby, postaráme sa o to, aby ste dostali ďalšie balenie produktu do poštovej schránky vo chvíli, keď vám existujúce balenie bude dochádzať.

Je možné predĺžiť frekvenciu zasielania?

Chcete si urobiť pauzu alebo zmeniť frekvenciu zasielania? To nie je žiadny problém. V rámci nášho programu sa na všetkom dohodneme. Stačí zavolať alebo napísať e-mail s vašimi požiadavkami a my zmenu ihneď urobíme.

Čo ak chcem pravidelný odber zrušiť?

Pokiaľ chcete pravidelný odber na čas prerušiť alebo zrušiť úplne, stačí nám napísať e-mail alebo zavolať a my pravidelný odber zrušíme.

Ako sa za produkt v rámci pravidelného odberu platí

Za produkt Primulus v rámci pravidelného odberu zaplatíte až po doručení. S produktom dostanete faktúru a pokyny na platbu do vašej e-mailovej schránky. Splatnosť je 10 dní. Zaplatiť je možné bezhotovostne (prevodom na bankový účet).

Má pravidelný odber ešte nejakú výhodu?

Áno, v rámci pravidelného odberu sa môžete tešiť aj na darčeky a informácie o nových článkoch a zľavách. Navyše ako prvé získate informácie o našich novinkách.

Kúpiť pravidelný odber PRIMULUS

Späť na prehľad

Mohlo by Vás zaujímať...

Objednať PRIMULUS

 
Balenie na mesiac (60 tabliet)

Balenie na mesiac (60 tabliet)

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

 

Jednorazový nákup

Jednorázový nákup
Jednorazový nákup - doprava zadarmo po celej SR
€23 za celé balenie

Pravidelný mesačný odber

Jednorázový nákup
Pravidelne na vašu adresu - kedykoľvek zrušíte
€23 €20,70 za celé balenie Každý mesiac ušetríte 2,30 €

Otázky a odpovede

Za ako dlho pocítim prvé účinky Primulusu?+

Tento fakt je veľmi individuálny. Záleží na mnohých faktoroch. Rozhodujúci je Váš vek, fyzická kondícia, stravovacie návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muža iná, preto Vám nedokážeme dať presnú odpoveď. Podľa doterajších skúseností sa najrýchlejšie účinky dostavujú behom dvoch týždňov, väčšina mužov však pocíti rozdiel po jednom až dvoch mesiacoch užívania.

Môže mi PRIMULUS pomôcť, keď mám len 20 rokov? +

PRIMULUS je primárne určený pre mužov starších ako 25 rokov, u ktorých sa začína prejavovať nižšia hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pre Vás PRIMULUS nebol prínosný. Obsahuje radu vitamínov a minerálov, ktoré muži potrebujú v každom veku a často ich majú nedostatok. Málo Zinku? Nedostatok vitamínu D? Malý prísun horčíka? PRIMULUS je riešenie.

Prečo musím brať dve tablety denne, nestačí jedna?+

Nechceme robiť nič napoly. Aby sme mali istotu, že Vám PRIMULUS skutočne pomôže, musí obsahovať dostatok všetkých účinných látok v správnom pomere. Dané množstvo nie sme schopní dať do jednej tablety. Pokiaľ si zabudnete vziať tabletu ráno, hlavu si z toho nerobte, bez problémov si môžete vziať večer dve tablety naraz.

Má PRIMULUS nejaké vedľajšie účinky? +

PRIMULUS je 100% prírodný produkt, ktorý sa skladá výlučne z vitamínov, minerálov a extraktov z dvoch bylín. Hlavná sila nášho produktu je predovšetkým jedinečná kombinácia týchto látok a objem, v ktorom sú obsiahnuté. Všetky zložky sú v lekárňach bežne dostupné a lekármi veľmi často odporúčané. Nejedná sa o žiadne zakázané látky a PRIMULUS Vám nikdy nemôže zdvihnúť testosteron nad Vašu prirodzenú hladinu.

Nemusíte sa teda obávať, žiadne vedľajšie účinky Vám nehrozia.

PS: Ak užívate lieky na zníženie krvného tlaku, je vhodné prediskutovať užívanie produktu s Vašim lekárom. Niektoré tieto lieky sú v kontraindikácii s extraktom z kotvičníka zemného.

A čo sa stane s mojím testosteronom, keď PRIMULUS v budúcnosti prestanem brať?+

V prípade, že PRIMULUS v budúcnosti prestanete užívať, Vaša hladina testosteronu sa v najhoršom prípade po čase vráti opäť na úroveň pred užívaním produktu. Na rozdiel od anabolických steroidov, ktoré znižujú vlastnú tvorbu testosteronu (telo ho prestane produkovať, pretože ho dostáva „umelo“) náš produkt podporuje vlastnú, prirodzenú tvorbu tohto hormónu. Preto v tomto prípade nehrozí žiadny negatívny metabolický efekt.

Dá sa zaistiť stály odber bez nutnosti jednorazových nákupov?+

Samozrejme. Najlepší efekt sa dostaví práve pri pravidelnom užívaní. Každý, kto si u nás kúpi balenie PRIMULUS môže byť dobrovoľne zaradený do pravidelného odberu, kedy Vám PRIMULUS bude odosielaný pravidelne každých 30 dní. Jednoducho a pohodlne. O tejto možnosti Vás budeme kontaktovať po Vašom prvom nákupe. Nikoho do ničoho nenútime, je to len na Vás.

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

Viac o nás

Hore