Nachádzate se tu: Úvod Blog Testosteron Ako súťaživosť a víťazstvo dokáže zvýšiť hladinu testosterónu?

Ako súťaživosť a víťazstvo dokáže zvýšiť hladinu testosterónu?

Ako súťaživosť a víťazstvo dokáže zvýšiť hladinu testosterónu?

Muži sú už od prírody súťaživí.

Takmer vo všetkých oblastiach ich života môžete nájsť niečo, v čom súťažia s ostatnými.

Tuto prirodzenú mužskú vlastnosť ovplyvňuje z veľkej časti primárny mužský hormón testosterón. V dnešnom článku sa pozrieme tomuto fenoménu na zúbky a ukážeme si, ako tento fakt môžete využiť k svojmu vlastnému prospechu a zvýšiť tak svoju hladinu testosterónu takmer okamžite.

Všetko úplne zdarma :)

Muži a súťaživosť

Každý muž je súťaživý a ten, kto hovorí, že nie je, klame (alebo má práve nedostatok mužského hormónu testosterónu).

Vidíme to snáď každý deň.

Chceme mať lepšie auto, než má náš sused.

Zarábať viac peňazí, než naši známi (a hneď ako dostaneme pridané, všetci títo známy novú informáciu musia dostať čo najskôr...)

Mať krajšiu priateľku, väčší byt a rozumnejšie dieťa.

Súťaživosť je hlboko zakorenená v mužských génoch a ich história siaha až do doby, kedy sme boli vlastne zvieratá. Vďaka tomuto faktu sa taktiež spoločnosť dokázala rýchlo rozvíjať, a preto nežijeme v jaskyniach a nejeme iba korienky a chrobáky.

Muži sú poháňaní testosterónom, a preto chcú súťažiť a hlavne vyhrávať.

Hlavný mužský hormón má za následok nárast motivácie, odhodlania, dominancie a súťaživosti. To je taktiež dôvod, prečo každá forma súťaže u mužov zvyšuje hladinu testosterónu nad normálne limity.

A nejedná sa iba o domnienky či vymyslenú teóriu.

Spojitosť medzi súťaživosťou a testosterónom je riadne zdokumentovaná a vedecky podložená.

Pozrime sa na pár príkladov:

  • V tejto štúdií vedci zistili, že mužský hormón testosterón sa zvýšil tesne pred tenisovým zápasom. Po skončení stretnutia mal víťaz značne vyššiu hladinu testosterónu než jeho protihráč.
  • V ďalšej štúdií bolo zistené, že pri hre, kde šanca vyhrať alebo prehrať bola iba okolo 100 Kč (5$), mali víťazi značne vyššiu hladinu testosterónu než tí, čo prehrali.
  • Vedci z univerzity v Utahu zistili, že muži, ktorí sledovali svoj obľúbený športový tím v televízii a ich tím vyhral, zaznamenali rovnaké zvýšenie testosterónu ako samotní hráči. Protihráči na druhú stranu pocítili zvýšenie estrogénu a zníženie hladiny testosterónu (celá správa tu)

Ako teda zvýšiť hladinu testosterónu o 10% až 30% a úplne zadarmo?

Snažte sa veľa súťažiť a zakaždým robte maximum pre výhru.

Najlepšie podporíte Vašu túžbu, keď si na seba (či svoj tím) vsadíte. Nemusí sa jednať o veľké stávky, stačí naozaj len symbolická výhra pre prvé miesto.

Pokiaľ vyhráte, Vaše telo sa Vám odmení veľkým zvýšením testosterónu, ktoré zapríčiní ešte väčšiu túžbu po víťazstve v budúcne.

Záver

Len blížiaca sa možnosť súťažiť zvyšuje u mužov hladinu testosterónu a samotná súťaž či športové zápolenie zvýši hladinu mužského hormónu ešte viac.

Nebojte sa teda súťažiť a snažte sa vždy vyhrať (v rámci pravidiel). Vaše telo Vás odmení bezplatnou dávkou prírodného testosterónu.

Zdroj: anabolicmen.com - s láskavým zvolením autora

Späť na prehľad

Mohlo by Vás zaujímať...

Objednať PRIMULUS

 
Balenie na mesiac (60 tabliet)

Balenie na mesiac (60 tabliet)

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

 

Jednorazový nákup

Jednorázový nákup
Jednorazový nákup - doprava zadarmo po celej SR
€23 za celé balenie

Pravidelný mesačný odber

Jednorázový nákup
Pravidelne na vašu adresu - kedykoľvek zrušíte
€23 €20,70 za celé balenie Každý mesiac ušetríte 2,30 €

Otázky a odpovede

Za ako dlho pocítim prvé účinky Primulusu?+

Tento fakt je veľmi individuálny. Záleží na mnohých faktoroch. Rozhodujúci je Váš vek, fyzická kondícia, stravovacie návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muža iná, preto Vám nedokážeme dať presnú odpoveď. Podľa doterajších skúseností sa najrýchlejšie účinky dostavujú behom dvoch týždňov, väčšina mužov však pocíti rozdiel po jednom až dvoch mesiacoch užívania.

Môže mi PRIMULUS pomôcť, keď mám len 20 rokov? +

PRIMULUS je primárne určený pre mužov starších ako 25 rokov, u ktorých sa začína prejavovať nižšia hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pre Vás PRIMULUS nebol prínosný. Obsahuje radu vitamínov a minerálov, ktoré muži potrebujú v každom veku a často ich majú nedostatok. Málo Zinku? Nedostatok vitamínu D? Malý prísun horčíka? PRIMULUS je riešenie.

Prečo musím brať dve tablety denne, nestačí jedna?+

Nechceme robiť nič napoly. Aby sme mali istotu, že Vám PRIMULUS skutočne pomôže, musí obsahovať dostatok všetkých účinných látok v správnom pomere. Dané množstvo nie sme schopní dať do jednej tablety. Pokiaľ si zabudnete vziať tabletu ráno, hlavu si z toho nerobte, bez problémov si môžete vziať večer dve tablety naraz.

Má PRIMULUS nejaké vedľajšie účinky? +

PRIMULUS je 100% prírodný produkt, ktorý sa skladá výlučne z vitamínov, minerálov a extraktov z dvoch bylín. Hlavná sila nášho produktu je predovšetkým jedinečná kombinácia týchto látok a objem, v ktorom sú obsiahnuté. Všetky zložky sú v lekárňach bežne dostupné a lekármi veľmi často odporúčané. Nejedná sa o žiadne zakázané látky a PRIMULUS Vám nikdy nemôže zdvihnúť testosteron nad Vašu prirodzenú hladinu.

Nemusíte sa teda obávať, žiadne vedľajšie účinky Vám nehrozia.

PS: Ak užívate lieky na zníženie krvného tlaku, je vhodné prediskutovať užívanie produktu s Vašim lekárom. Niektoré tieto lieky sú v kontraindikácii s extraktom z kotvičníka zemného.

A čo sa stane s mojím testosteronom, keď PRIMULUS v budúcnosti prestanem brať?+

V prípade, že PRIMULUS v budúcnosti prestanete užívať, Vaša hladina testosteronu sa v najhoršom prípade po čase vráti opäť na úroveň pred užívaním produktu. Na rozdiel od anabolických steroidov, ktoré znižujú vlastnú tvorbu testosteronu (telo ho prestane produkovať, pretože ho dostáva „umelo“) náš produkt podporuje vlastnú, prirodzenú tvorbu tohto hormónu. Preto v tomto prípade nehrozí žiadny negatívny metabolický efekt.

Dá sa zaistiť stály odber bez nutnosti jednorazových nákupov?+

Samozrejme. Najlepší efekt sa dostaví práve pri pravidelnom užívaní. Každý, kto si u nás kúpi balenie PRIMULUS môže byť dobrovoľne zaradený do pravidelného odberu, kedy Vám PRIMULUS bude odosielaný pravidelne každých 30 dní. Jednoducho a pohodlne. O tejto možnosti Vás budeme kontaktovať po Vašom prvom nákupe. Nikoho do ničoho nenútime, je to len na Vás.

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

Viac o nás

Hore