Nachádzate se tu: Úvod Blog Testosteron Para orechy a testosterón

Para orechy a testosterón

Para orechy a testosterón

Orechy sú obecne výborným zdrojom pre Váš testosterón, ale jeden druh im kraľuje.

Sú to para orechy (brazílske orechy).

Kapucínske opice aktívne vyhľadávajú tieto orechy, ktoré sú zabalené v pevnej škrupine. Iba najsilnejšie a najmúdrejšie opice dokážu rozlúsknuť škrupinu a orechy získať. Pokiaľ sa im to podarí, sú známe v tlupe po dlhšiu dobu, pretože vo svete kapucínskych opíc sú samci s para orechmi považovaní za pravých alfa samcov.

Vy už nemusíte rozbíjať pevnú škrupinu, ale i tak Vám pomôžu para orechy vďaka svojmu vplyvu na testosterón byť alfa samcom. Pre muža je dobré užívať para orechy pravidelne a odporúča ich i Tim Ferriss vo svojom protokole na trojnásobné zvýšenie testosterónu.

Prečo sú ale para orechy tak dôležité pre Váš testosterón?

Para Orechy a testosterón

Tieto orechy totiž obsahujú niekoľko látok, ktoré fungujú ako stavebné bloky pre prirodzenú podporu testosterónu.

Poďme si uviesť pár príkladov:

  1. Bohatý zdroj Selénu – para orechy sú najlepším zdrojom prírodného selénu vôbec. K pokrytiu odporučenej dennej dávky Vám stačí zjesť 1-2 orechy. A podľa tejto štúdie má selén pozitívny vplyv na hladinu Vášho testosterónu.
  2. Obsahuje prírodný cholesterol – ten sa potom mení v tele na testosterón. Každý muž starajúci sa o svoj testosterón by mal mať zaistený prísun cholesterolu z kvalitných zdrojov. Para orechy sú jedným z najlepších.
  3. Silný antioxidant – para orechy sú plné antioxidantov ochraňujúcich molekuly testosterónu pred oxidáciou. Nedávne štúdie taktiež ukazujú, že niektoré antioxidanty dokážu stimulovať Leydigové bunky k väčšej produkcii testosterónu.
  4. Bohatý na L-arginín – arginín je látka zvyšujúca hladinu oxidu dusnatého v tele, ktorý zaisťuje lepšie prekrvenie celého tela. Para orechy sú najkvalitnejším zdrojom bio aktívneho arginínu.
  5. A ako bonus zlepšuje kvalitu spermií – v roku 2013 bola uverejnená štúdia preukazujúca pozitívny efekt selénu na zvýšenú produkciu a kvalitu spermií. A kvalita spermií je tesne zviazaná s hodnotou Vášho testosterónu.

Záver

Para orechy sú lacný zdroj látok pre optimálnu tvorbu testosterónu. Pre požadovaný efekt stačí 1 či 2 orechy denne.

Keď kupujete para orechy, zamerajte sa na tie pokryté čo najviac hnedou šupkou. Práve tá je na selén a ďalšie látky najbohatšia.

Zdroj: http://www.anabolicmen.com/brazil-nuts-testosterone/ - so zvolením autora

Späť na prehľad

Mohlo by Vás zaujímať...

Objednať PRIMULUS

 
Balenie na mesiac (60 tabliet)

Balenie na mesiac (60 tabliet)

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

 

Jednorazový nákup

Jednorázový nákup
Jednorazový nákup - doprava zadarmo po celej SR
€23 za celé balenie

Pravidelný mesačný odber

Jednorázový nákup
Pravidelne na vašu adresu - kedykoľvek zrušíte
€23 €20,70 za celé balenie Každý mesiac ušetríte 2,30 €

Otázky a odpovede

Za ako dlho pocítim prvé účinky Primulusu?+

Tento fakt je veľmi individuálny. Záleží na mnohých faktoroch. Rozhodujúci je Váš vek, fyzická kondícia, stravovacie návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muža iná, preto Vám nedokážeme dať presnú odpoveď. Podľa doterajších skúseností sa najrýchlejšie účinky dostavujú behom dvoch týždňov, väčšina mužov však pocíti rozdiel po jednom až dvoch mesiacoch užívania.

Môže mi PRIMULUS pomôcť, keď mám len 20 rokov? +

PRIMULUS je primárne určený pre mužov starších ako 25 rokov, u ktorých sa začína prejavovať nižšia hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pre Vás PRIMULUS nebol prínosný. Obsahuje radu vitamínov a minerálov, ktoré muži potrebujú v každom veku a často ich majú nedostatok. Málo Zinku? Nedostatok vitamínu D? Malý prísun horčíka? PRIMULUS je riešenie.

Prečo musím brať dve tablety denne, nestačí jedna?+

Nechceme robiť nič napoly. Aby sme mali istotu, že Vám PRIMULUS skutočne pomôže, musí obsahovať dostatok všetkých účinných látok v správnom pomere. Dané množstvo nie sme schopní dať do jednej tablety. Pokiaľ si zabudnete vziať tabletu ráno, hlavu si z toho nerobte, bez problémov si môžete vziať večer dve tablety naraz.

Má PRIMULUS nejaké vedľajšie účinky? +

PRIMULUS je 100% prírodný produkt, ktorý sa skladá výlučne z vitamínov, minerálov a extraktov z dvoch bylín. Hlavná sila nášho produktu je predovšetkým jedinečná kombinácia týchto látok a objem, v ktorom sú obsiahnuté. Všetky zložky sú v lekárňach bežne dostupné a lekármi veľmi často odporúčané. Nejedná sa o žiadne zakázané látky a PRIMULUS Vám nikdy nemôže zdvihnúť testosteron nad Vašu prirodzenú hladinu.

Nemusíte sa teda obávať, žiadne vedľajšie účinky Vám nehrozia.

PS: Ak užívate lieky na zníženie krvného tlaku, je vhodné prediskutovať užívanie produktu s Vašim lekárom. Niektoré tieto lieky sú v kontraindikácii s extraktom z kotvičníka zemného.

A čo sa stane s mojím testosteronom, keď PRIMULUS v budúcnosti prestanem brať?+

V prípade, že PRIMULUS v budúcnosti prestanete užívať, Vaša hladina testosteronu sa v najhoršom prípade po čase vráti opäť na úroveň pred užívaním produktu. Na rozdiel od anabolických steroidov, ktoré znižujú vlastnú tvorbu testosteronu (telo ho prestane produkovať, pretože ho dostáva „umelo“) náš produkt podporuje vlastnú, prirodzenú tvorbu tohto hormónu. Preto v tomto prípade nehrozí žiadny negatívny metabolický efekt.

Dá sa zaistiť stály odber bez nutnosti jednorazových nákupov?+

Samozrejme. Najlepší efekt sa dostaví práve pri pravidelnom užívaní. Každý, kto si u nás kúpi balenie PRIMULUS môže byť dobrovoľne zaradený do pravidelného odberu, kedy Vám PRIMULUS bude odosielaný pravidelne každých 30 dní. Jednoducho a pohodlne. O tejto možnosti Vás budeme kontaktovať po Vašom prvom nákupe. Nikoho do ničoho nenútime, je to len na Vás.

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

Viac o nás

Hore