Muži neveria účinkom tohto produktu. Nakopnutie libida aj erekcie.

Myslíte si, že ste dôverčivý človek? Na internete často narazíte na reklamy sľubujúci zázračný produkt pre mužov. Okamžitá erekcie, zväčšenie penisu a podobné "zázraky na počkanie". Takto ale prírodné doplnky stravy nefungujú. Ich nástup je pomalší, ale účinky môžu prekvapiť každého muža. Nedostatok energie, libida a problémy s erekciou u mužov majú predovšetkým dve priečny. Zlé stravovacie návyky a nízku hladina testosterónu. Ak patríte medzi mužov majúce tieto problémy, alebo chcete tejto situácii predísť, ste tu správne. Nečakajte zázraky, ale zmena je určite možná a na dosah ruky.

Ako testosterón ovplyvňuje kvalitu erekcie?

Aby ste boli chlap, čo za to stojí, potrebujete optimalizovať hladinu testosterónu. Tá s vekom klesá. A s ňou potom klesajú aj ďalšie veci. Testosterón v tele pôsobí na množstvo oxidu dusnatého - látky, ktorá zaručuje erekciu. Ďalej spôsobuje ranné erekciu, nevyhnutnú pre zdravie penisu, ktorej nedostatok prispieva k erektilnej dysfunkcii. Jedným z riešení ako erekciu posilniť ich vyskúšať prírodný doplnok stravy na podporu testosterónu obsahujúce kvalitnými látky. Patrí medzi ne vitamíny, minerály (zinok, horčík, selén) a extrakty z bylín (napr. Kotvičník zemný, senovka grécka). Ak hľadáte doplnok stravy obsahujúci všetky látky v správnom množstve, vyskúšajte 100% český prírodný produkt PRIMULUS.

Doplnok stravy PRIMULUS - Naozaj funguje?

Tím ľudí stojacich za unikátnym doplnkom stravy PRIMULUS, má jasnú odpoveď: "PRIMULUS nie je placebo, ale kvalitný produkt". Jedinečné zloženie účinných látok je zodpovedné za silu tohto českého výrobku. Ak hľadáte doplnok stravy zaručujúce dostatočné dávkovanie účinných látok, je PRIMULUS najlepšia voľba. Vďaka svojmu zloženiu neexistuje na slovenskom trhu lepšie dopněnk stravy pre mužov. PRIMULUS je certifikovaný zdravotným ústavom v Prahe a má cez 35 000 spokojných zákazníkov. Presvedčte sa o sile tohto produktu a nakopnite vašu energiu, libido aj erekciu. Teraz v akcii s dopravou ZDARMA po celej SR.

Objednať PRIMULUS

 
Balenie na mesiac (60 tabliet)

Balenie na mesiac (60 tabliet)

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

 

Jednorazový nákup

Jednorázový nákup
Jednorazový nákup - doprava zadarmo po celej SR
€23 za celé balenie

Pravidelný mesačný odber

Jednorázový nákup
Pravidelne na vašu adresu - kedykoľvek zrušíte
€23 €20,70 za celé balenie Každý mesiac ušetríte 2,30 €

Otázky a odpovede

Za ako dlho pocítim prvé účinky Primulusu?+

Tento fakt je veľmi individuálny. Záleží na mnohých faktoroch. Rozhodujúci je Váš vek, fyzická kondícia, stravovacie návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muža iná, preto Vám nedokážeme dať presnú odpoveď. Podľa doterajších skúseností sa najrýchlejšie účinky dostavujú behom dvoch týždňov, väčšina mužov však pocíti rozdiel po jednom až dvoch mesiacoch užívania.

Môže mi PRIMULUS pomôcť, keď mám len 20 rokov? +

PRIMULUS je primárne určený pre mužov starších ako 25 rokov, u ktorých sa začína prejavovať nižšia hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pre Vás PRIMULUS nebol prínosný. Obsahuje radu vitamínov a minerálov, ktoré muži potrebujú v každom veku a často ich majú nedostatok. Málo Zinku? Nedostatok vitamínu D? Malý prísun horčíka? PRIMULUS je riešenie.

Prečo musím brať dve tablety denne, nestačí jedna?+

Nechceme robiť nič napoly. Aby sme mali istotu, že Vám PRIMULUS skutočne pomôže, musí obsahovať dostatok všetkých účinných látok v správnom pomere. Dané množstvo nie sme schopní dať do jednej tablety. Pokiaľ si zabudnete vziať tabletu ráno, hlavu si z toho nerobte, bez problémov si môžete vziať večer dve tablety naraz.

Má PRIMULUS nejaké vedľajšie účinky? +

PRIMULUS je 100% prírodný produkt, ktorý sa skladá výlučne z vitamínov, minerálov a extraktov z dvoch bylín. Hlavná sila nášho produktu je predovšetkým jedinečná kombinácia týchto látok a objem, v ktorom sú obsiahnuté. Všetky zložky sú v lekárňach bežne dostupné a lekármi veľmi často odporúčané. Nejedná sa o žiadne zakázané látky a PRIMULUS Vám nikdy nemôže zdvihnúť testosteron nad Vašu prirodzenú hladinu.

Nemusíte sa teda obávať, žiadne vedľajšie účinky Vám nehrozia.

PS: Ak užívate lieky na zníženie krvného tlaku, je vhodné prediskutovať užívanie produktu s Vašim lekárom. Niektoré tieto lieky sú v kontraindikácii s extraktom z kotvičníka zemného.

A čo sa stane s mojím testosteronom, keď PRIMULUS v budúcnosti prestanem brať?+

V prípade, že PRIMULUS v budúcnosti prestanete užívať, Vaša hladina testosteronu sa v najhoršom prípade po čase vráti opäť na úroveň pred užívaním produktu. Na rozdiel od anabolických steroidov, ktoré znižujú vlastnú tvorbu testosteronu (telo ho prestane produkovať, pretože ho dostáva „umelo“) náš produkt podporuje vlastnú, prirodzenú tvorbu tohto hormónu. Preto v tomto prípade nehrozí žiadny negatívny metabolický efekt.

Dá sa zaistiť stály odber bez nutnosti jednorazových nákupov?+

Samozrejme. Najlepší efekt sa dostaví práve pri pravidelnom užívaní. Každý, kto si u nás kúpi balenie PRIMULUS môže byť dobrovoľne zaradený do pravidelného odberu, kedy Vám PRIMULUS bude odosielaný pravidelne každých 30 dní. Jednoducho a pohodlne. O tejto možnosti Vás budeme kontaktovať po Vašom prvom nákupe. Nikoho do ničoho nenútime, je to len na Vás.

Mohlo by Vás zaujímať...

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

Viac o nás

Hore