Nachádzate se tu: Úvod Blog Testosteron Sex a testosterón

Sex a testosterón

Sex a testosterón

Na našom blogu uvádzame najlepšie spôsoby, ako zvýšiť hladinu testosterónu.

Už vieme, čo jesť a čo nejesť a ako sa dá testosterón zvýšiť takmer okamžite.

Za celú dobu sme si ale nepovedali tu najlepšiu a najpríjemnejšiu cestu, ako si zvýšiť hladinu testosterónu.

A tou je sex.

Poznámka: Myslíme tým sex so živým partnerom. Masturbácia sa bohužiaľ nepočíta, práve naopak. Pri nej dochádza dlhodobo k znižovaniu testosterónu. O tom ale niekedy nabudúce.

Dnes si uvedieme, ako presne sex dokáže ovplyvniť hladinu testosterónu.

Sex a hladina testosterónu

Testosterón je primárny mužský hormón, takže pozitívny vplyv sexu na jeho produkciu nie je prekvapením.

Vedci pričítajú tento efekt spojením kombinácie feromónov, dopamínov, pocitov dominancie, sily a dokonca i víťazstva.

Pár zaujímavých štúdií na túto tému.

  • V tejto štúdii vedci zmerali zo slín hladinu testosterónu 44 mužom predtým, než vošli do erotického klubu. Potom čo páni vyšli späť, bola im opäť odobraná vzorka slín. Zistili, že muži, ktorí mali v klube sex, sa hladina testosterónu zvýšila o 72%. Oproti tomu druhá skupina mužov, ktorá tu bola iba „na pokukovanie“, zaznamenala navýšenie len o 11%.

  • V roku 1992 prebehla štúdia skúmajúca 4 páry a ich sexuálnu aktivitu. Zistili, že behom noci, kedy mali páry pohlavný styk, bola hladina testosterónu ďaleko vyššia, než pri večeroch, v ktorých sex nemali.

  • V tejto štúdii bolo zistené, že starší muži, ktorí mávajú sex častejšie, majú taktiež vyššiu hladinu testosterónu v krvi.

  • Táto zvieracia štúdia dokazuje, že i obyčajné očakávanie sexu dokáže razantne zvýšiť hladinu testosterónu. Dôvodom je zvýšená motivácia a vyššia hladina hormónu dopamínu.

  • V tejto štúdii bolo zistené, že pokiaľ muži nemali dlho sex (predovšetkým z dôvodu erektilnej poruchy), tak sa ich testosterón prepadol o niekoľko percent.

  • Nielen, že samotný sex zvyšuje hladinu testosterónu, ale funguje to i naopak. Ak máte vyššiu hladinu testosterónu, máte i väčšiu chuť na sex (štúdia, štúdia).

Zo štúdií vyššie je teda jasné, že viac sexu = viac testosterónu a taktiež platí, že viac testosterónu = viac sexu.

TIP: Vyskúšajte český a 100% prírodný produkt PRIMULUS na prirodzenú podporu testosterónu. PRIMULUS vyskúšalo vyše desiatky tisíc spokojných mužov v Česku a na Slovensku. Obsahuje iba prírodné a vedecky overené látky podporujúce optimálnu tvorbu testosterónu.

Kúpiť PRIMULUS

Záver

Pokiaľ hľadáte tú najpríjemnejšiu a najjednoduchšiu cestu, ako zvýšiť hladinu testosterónu, odpoveď je jasná.

Majte viac sexu. 

PS: Sex je určite najlepší spôsob, ako bojovať s nedostatkom testosterónu. Hneď druhý najlepší spôsob je náš prírodný produkt PRIMULUS, ktorý môžete kúpiť TU!

Späť na prehľad

Mohlo by Vás zaujímať...

Objednať PRIMULUS

 
Balenie na mesiac (60 tabliet)

Balenie na mesiac (60 tabliet)

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

Záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

 

Jednorazový nákup

Jednorázový nákup
Jednorazový nákup - doprava zadarmo po celej SR
€23 za celé balenie

Pravidelný mesačný odber

Jednorázový nákup
Pravidelne na vašu adresu - kedykoľvek zrušíte
€23 €20,70 za celé balenie Každý mesiac ušetríte 2,30 €

Otázky a odpovede

Za ako dlho pocítim prvé účinky Primulusu?+

Tento fakt je veľmi individuálny. Záleží na mnohých faktoroch. Rozhodujúci je Váš vek, fyzická kondícia, stravovacie návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muža iná, preto Vám nedokážeme dať presnú odpoveď. Podľa doterajších skúseností sa najrýchlejšie účinky dostavujú behom dvoch týždňov, väčšina mužov však pocíti rozdiel po jednom až dvoch mesiacoch užívania.

Môže mi PRIMULUS pomôcť, keď mám len 20 rokov? +

PRIMULUS je primárne určený pre mužov starších ako 25 rokov, u ktorých sa začína prejavovať nižšia hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pre Vás PRIMULUS nebol prínosný. Obsahuje radu vitamínov a minerálov, ktoré muži potrebujú v každom veku a často ich majú nedostatok. Málo Zinku? Nedostatok vitamínu D? Malý prísun horčíka? PRIMULUS je riešenie.

Prečo musím brať dve tablety denne, nestačí jedna?+

Nechceme robiť nič napoly. Aby sme mali istotu, že Vám PRIMULUS skutočne pomôže, musí obsahovať dostatok všetkých účinných látok v správnom pomere. Dané množstvo nie sme schopní dať do jednej tablety. Pokiaľ si zabudnete vziať tabletu ráno, hlavu si z toho nerobte, bez problémov si môžete vziať večer dve tablety naraz.

Má PRIMULUS nejaké vedľajšie účinky? +

PRIMULUS je 100% prírodný produkt, ktorý sa skladá výlučne z vitamínov, minerálov a extraktov z dvoch bylín. Hlavná sila nášho produktu je predovšetkým jedinečná kombinácia týchto látok a objem, v ktorom sú obsiahnuté. Všetky zložky sú v lekárňach bežne dostupné a lekármi veľmi často odporúčané. Nejedná sa o žiadne zakázané látky a PRIMULUS Vám nikdy nemôže zdvihnúť testosteron nad Vašu prirodzenú hladinu.

Nemusíte sa teda obávať, žiadne vedľajšie účinky Vám nehrozia.

PS: Ak užívate lieky na zníženie krvného tlaku, je vhodné prediskutovať užívanie produktu s Vašim lekárom. Niektoré tieto lieky sú v kontraindikácii s extraktom z kotvičníka zemného.

A čo sa stane s mojím testosteronom, keď PRIMULUS v budúcnosti prestanem brať?+

V prípade, že PRIMULUS v budúcnosti prestanete užívať, Vaša hladina testosteronu sa v najhoršom prípade po čase vráti opäť na úroveň pred užívaním produktu. Na rozdiel od anabolických steroidov, ktoré znižujú vlastnú tvorbu testosteronu (telo ho prestane produkovať, pretože ho dostáva „umelo“) náš produkt podporuje vlastnú, prirodzenú tvorbu tohto hormónu. Preto v tomto prípade nehrozí žiadny negatívny metabolický efekt.

Dá sa zaistiť stály odber bez nutnosti jednorazových nákupov?+

Samozrejme. Najlepší efekt sa dostaví práve pri pravidelnom užívaní. Každý, kto si u nás kúpi balenie PRIMULUS môže byť dobrovoľne zaradený do pravidelného odberu, kedy Vám PRIMULUS bude odosielaný pravidelne každých 30 dní. Jednoducho a pohodlne. O tejto možnosti Vás budeme kontaktovať po Vašom prvom nákupe. Nikoho do ničoho nenútime, je to len na Vás.

O nás

Naším cieľom bolo vytvoriť kvalitný produkt a služby okolo neho, ktoré pomôžu zlepšiť alebo uľahčiť život. Produkt, za ktorý sa nikdy nebudeme hanbiť a ktorý budeme sami používať. Naším cieľom je vytvárať dlhodobých a hlavne spokojných zákazníkov. Spokojnosť kupujúceho je vždy na prvom mieste, pretože vieme, že najlepšou reklamou je vždy pozitívna recenzia alebo odporúčanie spokojného zákazníka.

Viac o nás

Hore